004.jpg

Прийом та реєстрація запитів на публічну інформацію, що надходять до Сумської міської ради та її виконавчих органів здійснюється централізовано сектором забезпечення доступу до публічної інформації управління документообігу та публічної інформації департаменту комунікацій та інформаційної політики у робочі дні (з понеділка по четвер – з 8:00 до 17:15, у п’ятницю – з 8:00 до 16:00, перерва - з 12:00 до 13:00) за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, поверх 7, кабінет № 135, телефон: 700-611.

Також запитувачі інформації можуть звернутись із запитом на публічну інформацію:

  • письмово за адресою: майдан Незалежності, 2, місто Суми, 40000, Сумська міська рада;
  • по телефону - 700-611 (сектор забезпечення доступу до публічної інформації);
  • на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (із зазначенням теми: "Запит на доступ до публічної інформації");
  • через онлайн форму на Інформаційному порталі Сумської міської ради.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати в секторі забезпечення доступу до публічної інформації управління документообігу та публічної інформації департаменту комунікацій та інформаційної політики Сумської міської ради.

Про організацію доступу до публічної інформації у Сумськй міській раді