007.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує конкурс на визначення кращої ескізної пропозиції арт-об’єкта у сквері в районі вулиці Кузнечна та площі Покровська у м. Суми.

Метою проведення конкурсу є створення і визначення з числа поданих кращого найбільш оригінального проекта арт-об’єкта для подальшого впровадження.

Конкурс проводиться з 23 жовтня по 27 грудня 2017 року.

Концепція. Берегиня.

Берегиня - український національний символ. В основі ідеї покладено образ Берегині, як народний символ мужності, майбутнього незалежної України. Національний пам’ятник Берегині на Майдані став символом незалежності нашого народу. В даній композиції за основу взято вертикальні металеві труби, кожна з яких є символом загиблих на Майдані - 106 елементів. Композиція розміщена на карті України, де і вказані імена загиблих. У верхній частині пам’ятника з іонно-плазмового покриття «булат» зображена калина, як національна квітка. Загальний силует пам'ятника нагадує контури Київської Берегині, але у сучасному вигляді. Передбачене нічне різнокольорове освітлення. Висота композиції до 14 метрів з урахуванням сходів.

Орієнтована вартість до 200 000 грн. без врахування фундаментних робіт, освітлення та благоустрою території.

 

Концепція. Берегиня.

Берегиня-український національний символ. В основі ідеї покладено образ Берегині, як народний символ мужності, майбутнього незалежної України. Національний пам’ятник Берегині на Майдані став символом незалежності нашого народу. Дана композиція має горизонтальний характер, як Берегиня що вкриває землю та оберігає наш народ. Нижня частина - стіна пам’яті з відображенням героїв Майдану. Ми пропонуємо створення цього пам’ятника сумською громадою, а саме: усі учасники подій на Майдані можуть прийняти участь у відбудові стіни, а також родичі загиблих можуть привести камінь (бруківку) з своєї землі і встановити. Композиція Берегині яка розміщена над стіною також виноситься на відкрите обговорення серед молоді та учасників Майдану. Об’ємно просторова композиція з металевого каркасу закріплена на 4-х існуючих металевих стовпах висотою до 7 метрів.

Загальна висота стіни до 2 метрів з урахуванням п’єдесталу та сходів. Орієнтована вартість до 150 000 грн.

 

Концепція пам’ятника – скульптурна композиція, яка  символізує боротьбу українського народу за свою незалежність.

Архітектурно-скульптурна композиція складається з двох основних елементів:

  1. В верхній частині зображено майданівця з палаючим «Коктейлем Молотова»;
  2. Нижня, стілобатна частина, з окремих елементів барикад (шини, бруківка) та щитів.

Ідея пам’ятника – створення образу мужньої сучасної молоді, яка заради свого світлого майбутнього віддає своє життя і не може бути зламаною. Полум’я з «Коктейлю Молотова» символізує прапор перемоги, прапор боротьби.

Побудувати пам’ятник передбачено з довговічних матеріалів: бронзи, міді  та гранітних блоків.

Загальна висота скульптури 6,00м в т.ч. п’єдестал – 3,00м та сама скульптура – 3,00м.

Орієнтовна вартість до 500,000 тис. грн. 

 

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основи містобудування" управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців міста про розроблення проекту "Принципове архітектурно-планувальне рішення ДПТ еспланади у межах вул. Харківської, пр. Михайла Лушпи та вул. Івана Сірка у м. Суми" (варіант 2) та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у вказаній містобудівній документації.

Відповідно до статті 5 Закону України «Про основи містобудування» управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців міста про розроблення проекту «Детальний план території еспланади пр. Михайла Лушпи, вул. Харківська, вул. Івана Сірка» та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у вказаній містобудівній документації.

Пропозиції до зазначеного проекту приймаються управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А (телефони для довідок (0542) 700-100, 700-108).

Відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців міста про розроблення проекту «Детального плану території, обмеженої проспектом Козацьким та забудовою вулиць Січова, Олексіївська, Павла Полуботка (ділянка 1)» та початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у вказаній містобудівній документації.

Пропозиції до зазначеного проекту приймаються управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради за адресою м. Суми, вул. Воскресенська, 8А (телефони для довідок (0542) 700-100, 700-108).

Відповідальним за організацію розгляду пропозицій громадськості до вказаного проекту є начальник управління архітектури та містобудування Сумської міської ради - головний архітектор м. Суми Кривцов Андрій Володимирович.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про основи містобудування" управління архітектури та містобудування інформує мешканців міста про проект детального планування території району вулиці Герасима Кондратьєва - проспекту Козацький.

З проектними матеріалами можна ознайомитися в управлінні архітектури та містобудування за адресою: вул. Воскресенська, 8а.