007.jpg

Рішенням від 09.10.2018 № 548 (зі змінами від 02.11.2018 № 568) виконавчий комітет Сумської міської ради оголосив відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозиції із комплексної реконструкції забудови та благоустрою площі Театральна в м. Суми (далі – Конкурс).

Виконавчий комітет Сумської міської ради рішенням від 02.11.2018 № 568 вніс зміни до умов проведення відкритого архітектурного конкурсу на визначення кращої проектної пропозицію із комплексної реконструкції забудови та благоустрою площі Театральна в м. Суми, а саме:

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує відкритий архітектурний конкурс на визначення кращої проектної пропозицію із комплексної реконструкції забудови та благоустрою площі Театральна в м. Суми.

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує конкурс на визначення кращої ідеї пам’ятника «Героям Майдану» в районі вулиць Петропавлівська і Гоголя у м. Суми.

Арт-об’єкт несе в собі два символи міста: Альтанка і троянди. Наша ідея - зробити ці символи сучасним арт-об'єктом у новому розумінні. Альтанка як символ міста була побудована на початку 20 століття, наша Альтанка через 100 років в 21ст. Другий символ - троянди, як символ любові і благополуччя сумчан. Ці два символи поєдналися в Альтанці з троянд.

За бажанням, сумчани і гості міста можуть додавати нові троянди з іменами і побажаннями та кріпити їх на існуючих конструкціях. До того ж це місце може бути використано для творчих виставок, арт-фестивалів.

Другий арт-об'єкт - це лавка з парасольками. При вході в сквер пропонується встановити декоративний букет троянд, повторюючи традицію сумчан «зустрічі під годинником», як нове місце «біля букету з троянд».

Завдання ескізної пропозиції - повністю залишити структуру і планування запроектованого скверу доповнивши його трьома об'єктами: Альтанка троянд, Лавка з парасольками і Декоративний букет.

Основний матеріал: метал, мідь.