007.jpg

Арт-об’єкт несе в собі два символи міста: Альтанка і троянди. Наша ідея - зробити ці символи сучасним арт-об'єктом у новому розумінні. Альтанка як символ міста була побудована на початку 20 століття, наша Альтанка через 100 років в 21ст. Другий символ - троянди, як символ любові і благополуччя сумчан. Ці два символи поєдналися в Альтанці з троянд.

За бажанням, сумчани і гості міста можуть додавати нові троянди з іменами і побажаннями та кріпити їх на існуючих конструкціях. До того ж це місце може бути використано для творчих виставок, арт-фестивалів.

Другий арт-об'єкт - це лавка з парасольками. При вході в сквер пропонується встановити декоративний букет троянд, повторюючи традицію сумчан «зустрічі під годинником», як нове місце «біля букету з троянд».

Завдання ескізної пропозиції - повністю залишити структуру і планування запроектованого скверу доповнивши його трьома об'єктами: Альтанка троянд, Лавка з парасольками і Декоративний букет.

Основний матеріал: метал, мідь.

 

Контактна скульптурна композиція «Натхнення»

Тема роботи «Натхнення» покликана виразити піднесений стан людської душі через художньо-образне зображення пташиних крил, що застигли у складному статично-динамічному русі.

Скульптурна композиція представляє собою два крила розгорнутих у формі арки. Арка утворена крилами дає змогу глядачу контактувати з об’єктом, наприклад проходячи через неї або через безпосереднє розміщення в арці для виконання пам’ятної фотографії тощо.

Пам’ятник передбачено побудувати в довговічних матеріалах: п’єдестал – з натурального каменю ( граніт);

Скульптурне зображення – об’ємно-просторова композиція з круговим оглядом в матеріалі: бетон з каркасом з нержавіючої сталі.

Загальна висота скульптурної композиції - 4,4 м, в т.ч. висота сходів та п’єдесталу –0,3м, висота скульптурного зображення – 3.5м;

Орієнтовна вартість буде визначена після створення та ретельного виміру перехідної моделі скульптурної композиції.

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує конкурс на визначення кращої ескізної пропозиції арт-об’єкта у сквері в районі вулиці Кузнечна та площі Покровська у м. Суми.

Метою проведення конкурсу є створення і визначення з числа поданих кращого найбільш оригінального проекта арт-об’єкта для подальшого впровадження.

Конкурс проводиться з 23 жовтня по 27 грудня 2017 року.

Концепція. Берегиня.

Берегиня - український національний символ. В основі ідеї покладено образ Берегині, як народний символ мужності, майбутнього незалежної України. Національний пам’ятник Берегині на Майдані став символом незалежності нашого народу. В даній композиції за основу взято вертикальні металеві труби, кожна з яких є символом загиблих на Майдані - 106 елементів. Композиція розміщена на карті України, де і вказані імена загиблих. У верхній частині пам’ятника з іонно-плазмового покриття «булат» зображена калина, як національна квітка. Загальний силует пам'ятника нагадує контури Київської Берегині, але у сучасному вигляді. Передбачене нічне різнокольорове освітлення. Висота композиції до 14 метрів з урахуванням сходів.

Орієнтована вартість до 200 000 грн. без врахування фундаментних робіт, освітлення та благоустрою території.