003.jpg

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради (Замовник конкурсу) оголошує проведення відкритого конкурсі на кращу ескізну пропозицію встановлення на вул. Героїв Крут у м. Суми пам’ятного знаку Героям битви під Крутами (далі – Конкурс).

Темою Конкурсу є увічнення однієї з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українського визвольного руху 1917-1921 років - подвигу в ім’я України та її незалежності київських студентів, гімназистів та юнаків військової школи, які чинили опір ворогу, що мав багаторазову чисельну перевагу.

Метою проведення Конкурсу є визначення кращої ескізної пропозиції з числа поданих, згідно з умовами Конкурсу, для подальшого впровадження.

Конкурс проводиться з 10 лютого 2021 року по 26 травня 2021 року.

Учасниками Конкурсу можуть бути окремі особи із відповідною професійною освітою (скульптор/архітектор/дизайнер/художник) або авторські колективи (далі – автор, авторський колектив), що мають у своєму складі фахівців із відповідною освітою. Автор для виконання конкурсного проєкту може сформувати авторський колектив, будучи його керівником або учасником. У складі авторського колективу можуть бути студенти навчальних закладів відповідного професійного спрямування.

Для участі в Конкурсі автор, авторський колектив має подати заявку (додаток 1 до Програми і умов) про наміри взяти участь у Конкурсі із зазначенням прізвища, імені, по батькові автора, членів авторського колективу, поштової та електронної адреси, контактного номера телефону. Заявка подається особисто або на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Заявки про наміри взяти участь від авторського колективу кожен із його членів заповнює за встановленою формою особисто і подаються пакетом.

Призовий фонд становить 30 000 грн.: перше місце – 15 000 грн.; друге місце – 10 000 грн.; третє місце – 5 000 грн.

Переможець конкурсу має переважне право на подальше розроблення проєктно-кошторисної документації.

До складу журі увійшли: Антонець О.П.; Біленко О.І.; Гапоченко І.І.; Жулінський М.В.; Кохан О.В.; Кривцов А.В.; Кривцов О.В.; Мозгова Н.П.; Павленко О.О.; Харченко Ю.О.; Кругляк О.С.

Конкурсні проєкти надаються з 9-00 до 17-15, 26 травня 2021 року за адресою: м. Суми, вул. Воскресенська, 8А, ІІ-й поверх, к. 4.

Конкурсний проєкт переможця знаходиться у організатора конкурсу до моменту вирішення питання подальшої розробки проєкту. Всі останні пропозиції повертаються авторам, на їх вимогу, впродовж одного місяця після оголошення результатів конкурсу.

Конкурсні матеріали виконуються українською мовою.

Адреса і телефон для довідок: м. Суми, вул. Воскресенська, 8а, к. № 4, т. 700-106. Відповідальна особа Кругляк Олександра Сергіївна – головний спеціаліст Управління архітектури та містобудування.