007.jpg

Громадські слухання відбулися 11 червня 2021 року за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зал управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проекту і не мали характеру зауважень.

Управління архітектури та містобудування Сумської міської ради інформує мешканців про результати збору пропозицій громадськості щодо ескізного проєкту реконструкції дитячого парку «Казка».

Для публічного і фахового обговорення ескізного проєкту дитячого парку «Казка» за участю депутатського корпусу, зацікавленої громадськості, заплановано розгляд даного питання на засіданні містобудівної ради при Управлінні архітектури та містобудування.

Засідання відбудеться 18 червня о 14:00 у конференцзалі ЦНАП за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, ІІ поверх.

Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території на земельній ділянці по провулку Лікаря Зіновія Красовицького, 1а у м. Суми 

Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «АРХДИЗАЙНСТУДІЯ», головний архітектор проекту – Головін Е.В., кваліфікаційний сетрифікат архітектора серія АА №001448 (Розроблення містобудівної документації).

Підставою для розроблення детального плану території є рішення Сумської міської ради від 21 жовтня 2020 року № 7670-МР «Про розроблення містобудівної документації «Детальний план території на земельній ділянці по провулку Лікаря Зіновія Красовицького, 1а у м. Суми»

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Проєкт «Внесення змін до детального плану території мікрорайону між вулицями Нахімова, Проектна №9, Соколина, Проектна №10 у м. Суми» розроблений з метою: зміни планувальної структури території, функціонального призначення території в її південно-західній частині між вул. Соколина та вул. Проектна № 9 для розміщення підстанції 110/20кВ «Роменська» згідно ТЕО ПАТ «Сумиобленерго»; зміни планувальної структури території в її північній частині (ділянка з кадастровим № 5910136600:20:032:0003) у відповідності до наданої забудовником проєктної документації; визначення черговості та обсягів подальшої містобудівної діяльності з метою зміни кадастрового поділу в межах ділянки з кадастровим номером №5910136600:20:032:0001, розроблення нових проєктів землеустрою щодо впорядкування території для містобудівних потреб.

Громадські слухання відбулися 07 травня 2021 року за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, конференц-зал управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради. Пропозиції внесені на слуханнях носили характер рекомендацій щодо реалізації проєкту і не мали характеру зауважень.

Громадські слухання повторної процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проєкті містобудівної документації «Детальний план території на земельній ділянці по вул. Кринична, 8 у м. Суми» відбудуться 7 травня 2021 року о 14:00 за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, приміщення конференц-залу управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми» Сумської міської ради, ІІ поверх.  

Ураховуючи карантинні обмеження, пов’язані із запобіганням розповсюдження захворювання на COVID-19, в т. ч. щодо проведення масових заходів у публічних місцях, громадські слухання процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Внесення змін до детального плану території мікрорайону між вулицями Нахімова, Проектна № 9, Соколина, Проектна № 10 у м. Суми», що планувалися провести 23 квітня 2021 року о 13-30 за адресою: м. Суми, вул. Горького, 21, приміщення конференц-залу управління «Центр надання адміністративних послуг» Сумської міської ради, скасовуються.

Дата проведення громадських слухань зазначеної містобудівної документації буде визначена після стабілізації ситуації із захворюванням.

Замовник ескізного проєкта – Департамент інфраструктури міста.

Проєктувальник – ТОВ «Сумський інститут архітектурного планування».

Пропозиції від громадськості направляти на адресу управління архітектури та містобудування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Замовник містобудівної документації – управління архітектури та містобудування Сумської міської ради.

Розробник містобудівної документації – ТОВ «СІАП», головний архітектор проекту – Іванцова Н.Б.

Підставою для розроблення містобудівної документації є рішення Сумської міської ради від 27 березня 2019 року № 4869-МР «Про внесення змін до містобудівної документації «Детальний план території мікрорайону між вулицями Нахімова, Проектна № 9, Соколина, Проектна № 10  у м. Суми».