006.jpg

Перелік проектів громадського (партиципаторного) бюджету м.Суми, поданих у 2017 році

2017 р. Перелік локальних проектів на голосування

ID

Назва

Автор

Короткий опис проекту

Бюджет

3

Дитячо-розважальний комплекс ім. Глінки

Вікторія Вікторівна Пархоменко

 Облаштування дитячого майданчику ігровим обладнанням з штучним покриття та огорожею по вул. Глінки, буд. № 11

400 000

4

Вул. О. Шапаренка, б. 2, 6. Сучасне облаштування подвір’я

Максим Олександрович Лапін

 Проектом передбачається реконструкція подвір’я зі створенням мощених пішохідних доріжок, огородженням території та її благоустрій. (вул. Олександра Шапаренка, 6)

499 000

5

Шумо- та пилозахисні екрани

Яна Сергіївна Бойко

 Біля КУ СЗОШ І-ІІІ ст.№ 20 знаходиться автомобільна траса, що характеризується інтенсивним рухом. На території будівлі постійно збирається пил, бруд та вихлопні гази, які є шкідливими для здоров’я учнів. Пропонуємо вздовж проїжджої частини траси, що знаходиться за декілька метрів від навчального закладу, встановити та облаштувати шумо- та пилозахисні екрани. (вул. Металургів, 71)

499 460

7

Облаштування дитячого майданчика та огорожі двору біля будинку по вул. Воскресенській 15

Гліб Олегович Романов

 Проектом передбачається реконструкція подвір’я зі створенням мощених пішохідних доріжок, огородженням двору з хвіртками. Облаштування сучасного дитячого майданчику. (вул. Воскресенська, 15)

468 000

16

Спортивний майданчик на Ковпака

Едуард Рубенович Товмасян

 Встановлення спортивного майданчику та тренажерів для залучення молодого покоління до здорового способу життя. (вул. Ковпака, 31)

489 680

17

Спортивна сім’я – сильна Україна!

Тамара Петрівна Дробницька

 Реконструкція пішохідної доріжки за буд. №43 по вул. Ковпака в доріжку для дітей, які катаються на роликах і скейтах. (вул. Ковпака, 43)

497 300

19

Створення STEAM-центру на базі КУ Сумська спеціалізована школа №7 ім. М.Савченка

Олена Віталіївна Назаренко

 Створення STEAM-центру надасть змогу дітям 5-11 класів вивчати новітні IT-технології, опановувати інформатику, фізику, хімію, біологію не в теорії, а за допомогою дослідів та експериментів. (вул. Лесі Українки, 23)

468 042

22

Облаштування спортивного і дитячого майданчика та благоустрій двору по вул. Перекопська 12

Олена Володимирівна Приймач

 Проектом передбачається благоустрій прибудинкової території з облаштуванням сучасного дитячого і спортивного майданчику, створенням мощених пішохідних доріжок. (вул. Перекопська, 12)

499 000

24

Дитячий ігровий майданчик "Враца"

Олексій Анатолійович Горовий

 Дитячий майданчик "Враца" - це проект спорудження на прибудинковій території по вул. Г Кондратьєва, 8 зони відпочинку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. (вул. Герасима Кондратьєва, 8)

210 281

29

Новий "євросмітник" по вулиці Харківській (будівництво та озеленення павільйону для збирання сміття)

Олександр Юрійович Боярчук 

 Облаштування існуючого місця для контейнерного та безконтейнерного збору сміття шляхом будівництва павільйону з освітленням та озелененням прилеглої території, з метою покращення санітарно-гігієнічної ситуації та естетичного рішення сміттєвої проблеми багатоповерхових будинків, підвищення культури та свідомості мешканців у питанні організації збору твердих побутових відходів. (вул. Харківська, 40)

497824

30

Дитячий майданчик «Веселий дворик»

Олена Миколаївна Бєлікова

 Створення дитячого майданчика у дворі будинків № 37, 41, 43, 47, 49 по вул. Білопільський шлях, з метою організації дозвілля дітей дошкільного, молодшого шкільного віку, розвитку і вдосконалення фізичних якостей дітей, прищеплення інтересу до здорового способу життя і спорту. (вул. Білопільський Шлях, 37)

103 710

31

Дитячий майданчик по вул. Робітничій та вул. Луговій

Олена Артурівна Недбаєва

 Пропонується збудувати ігровий комплекс для активного відпочинку дітей, який включає дитячий майданчик зі штучним покриттям, огорожею, місцями для відпочинку (лавочки) та освітленням території. (вул. Робітнича, 1)

456 828

32

Змагання з веслування на байдарках на Кубок міста "Золоте весло"

Наталія Сергіївна Борозенець

 Основною метою проекту є популяризація здорового способу життя та олімпійських видів спорту шляхом проведення змагань з веслування на байдарках.

253 070

33

Облаштування дитячого спортивно-ігрового комплексу "Чемпіон" по вул. Засумська, 14

Лідія Андріївна Яркова

 Облаштування сучасного дитячого спортивно-ігрового комплексу для активного фізичного розвитку і відпочинку дітей різного віку та їх батьків, проживаючих у шести багатоповерхових малосімейних будинках по вул. Засумській.

479 299

34

Сквер випускників Добровільної

Олексій Віталійович Твердохліб

 Створити зелену зону відпочинку зі сквером насаджень, фонтаном, дитячим майданчиком і лавочками для сприятливого відпочинку мешканців мікрорайону Добровільної, та прилеглих до неї мікрорайонів. (пров. Веретенівський, 10)

499 005

36

Альтернативні джерела: використання дощової води для клумб двору багатоповерхівок на Харківській

Олена Володимирівна Купенко

 Обладнання території резервуарами для збирання дощової води, що може бути використана жителями прилеглих будинків для догляду клумб. (вул. Харківська, 31)

242 300

37

Прибудинкова смуга озеленення по вул. Новомістенська, будинки 23А та 23Б

Катерина Михайлівна Чепік

 Створення живої огорожі задля безпеки дітей, поглинання вихлопних газів машин та зміцнення грунту. Висадка декоративних кущів висотою 1,2-1,5 м. по периметру навколо будинків 23, 23А та 23Б по вулиці Новомістенській, на землях територіальної громади міста (територія парку "Казка", прибудинкової території будинків 23 та 23Б).

258 700

38

"Мрії збуваються" (дитячий майданчик та зона відпочинку - вулиця Холодногірська, будинки 49 та 51)

Ірина Володимирівна Пархоменко

 Облаштування дитячого спортивного майданчику та зони відпочинку у дворі між будинками 49 та 51 на вулиці Холодногірська.

498 116

40

Спорт, здоров'я та краса - разом вся моя сім'я!

Галина Георгіївна Ігнатьєва

 Облаштування місця для відпочинку та дозвілля мешканців. (вул. Новомістенська, 25)

73 000

41

Активний відпочинок в сквері "Пам'яті"

Дмитро Вікторович Хандурін

 В сквері "Пам'яті" відпочивають люди кожного дня, але їм не вистачає місць для активного відпочинку з дітьми та елементів для занять спортом. Відтак, пропонується облаштування скверу з дитячим та спортивним майданчиками для активного дозвілля. (вул. Ковпака, 27)

255 000

44

Спортивний майданчик з вуличними тренажерами на пр-т М.Лушпи 22

Тимур Олександрович Вірьовкін

 Створити зону для занять спортом мешканців одного з найбільших мікрорайонів міста. (просп. Михайла Лушпи, 22)

496 500

48

Міні-скейтпарк на Роменській

Андрій Вітайлович Сахненко

 На території школи №25 у внутрішньому дворику, оточеному з трьох боків фасадами пропонується розташувати міні скейтпарк під відкритим небом з фігурами для виконання трюків із монолітного залізобетону. (вул. Декабристів, 80)

376 800

49

Облаштування зони відпочинку поряд з ТЦ Мануфактура

Ірина Юріївна Харченко

 Встановлення лавочок з можливістю підзарядки мобільних пристроїв, та встановлення телескопу і контактних наукових звукових та оптичних пристроїв, сонячного годинника для популяризації науки, якісного та корисного сімейного відпочинку та отримання позитивних емоцій. (вул. Харківська, 2)

433 000

55

Дитячо-розважальний комплекс "СОНЯЧНИЙ МІКРОРАЙОН"

Костянтин Валерійович Силич

 Дитячо-ігровий комплекс - не просто дитячий майданчик, це арена для тренувань, ігор та знайомств дітей будь-якого віку. (вул. Інтернаціоналістів, 55Б)

499 358

58

#СкверРозвагТаВідпочинку

Дар'я Сергіївна Колесніченко

 Даним проектом передбачається облаштування зони відпочинку, озеленення прилеглої території, огородження, встановлення сучасного дитячого та спортивного майданчиків. (просп. Михайла Лушпи, 15)

500 000

60

Спортивний майданчик з вуличними тренажерами для дітей та дорослих

Владислав В'ячеславович Діброва

 Облаштування спортивного майданчику з вуличними тренажерами для занять спортом та фізкультурою жителям прилеглих будинків. Встановлення 14 тренажерів з металевими огородженнями майданчику. (вул. Герасима Кондратьєва, 181)

409 160

62

Сквер «Нове Місто» (на честь 250-річниці)

Анжеліка Валентинівна Челікіді-Сініченко

 Облаштування скверу "Нове Місто" на честь 250-річчя Нового Міста з розміщенням пам'ятного знаку та встановлення обладнання для дозвілля та оздоровлення дітей та дорослих. (просп. Тараса Шевченка, 20)

281 420

63

Скороход

Лідія Петрівна Радько

 Відновлення пішохідної доріжки біля будинку з вуличної сторони будинку. (вул. Свердлова, 45)

394 000

64

«Казковий двір» - мрія мешканців комфортного проживання

Галина Василівна Лисаченко

 Облаштування дитячого майданчика навпроти 5 під’їзду буд. №16 по вул. Леваневського.

284 750

65

Мрія дітей

Анатолій Іванович Лаврик 

 Облаштування двох дитячих майданчиків з огорожами. Реконструкція спортивного майданчику (футбольного поля) по вул. Лучанська, 45

264 461

68

Куточок дитинства з доріжкою в майбутнє

Світлана Миколаївна Кулик 

 Створити ландшафтний куточок на розі вулиці Юрія Липи та Василя Капніста, висадити зелені насадження, а також побудувати тротуарну доріжку до залізничного полотна і за ним по вулиці Ковпака. (вул. Василя Капніста (26 Бакинських Комісарів), 1)

490 000

69

Облаштування спортмайданчика для ігрових видів спорту "За здоров'ям - на сучасний ігровий майданчик"

Любов Максимівна Ніконорова

 Обладнання дитячого, гімнастичного комплексу для учнів школи №21 та мешканців мікрорайону з метою забезпечення рухової активності, фізкультурно-спортивного дозвілля та занять з фізичної культури. (вул. Олега Балацького, 32)

491 600

71

Будівництво волейбольного майданчика по вул. Ковпака, 77Б - 81Б в м. Суми

Світлана Андріївна Липова 

 Будівництво волейбольного майданчика, що створить сприятливі умови для організації активного відпочинку жителів Курського мікрорайону та покращить спортивну інфраструктуру даного мікрорайону. (вул. Ковпака, 77Б)

482 174

72

«Доріжка здоров’я» в селищі Ганнівка, м. Суми

Надія Миколаївна Линько 

 Створення осередку активних занять спортом шляхом будівництва доріжки для бігу, скандинавської ходи, катання на роликах, моноколесах, скейтбордах з метою зміцнення здоров’я мешканців, змістовного дозвілля. (вул. Ганнівська, 15)

425 207

74

Будівництво спортивного майданчика з тренажерами

Сергій Олександрович Головань 

 Будівництво спортивного майданчику з вуличними тренажерами у кількості 11 шт. та спорткомплексом «Воркаут», встановлення лавочок та урн. (просп. Михайла Лушпи, 39)

468 130

75

Затишок двору по вул. Ярослава Мудрого, 40

Тетяна Семенівна Книш 

 Облаштування частини двору: тротуарна плитка, турнік для вулиці, металеве огородження квітника, декоративні кущі, бетонний паркан, шпаківниці, бетонні вази. (вул. Ярослава Мудрого (Пролетарська), 40)

373 100

76

Здорові діти - майбутнє України

Анна Миколаївна Деря

 Облаштування дитячого та спортивного майданчика по вул. Івана Виговського, 6.

287 350

Загальна сума на реалізацію проектів:

14 604 625

ID

Назва

Автор

 

Бюджет

6

"Інклюзивний спортивно-ігровий майданчик у парку ім. І. Кожедуба "

Олена Віталіївна Назаренко

 Встановлення такого майданчику надасть можливість людям з інвалідністю займатись фізичними вправами, а дітям з особливими потребами (діти дошкільного, шкільного віку з порушенням опорно-рухового апарату, ДЦП, іншими фізичними та психічними проблемами) соціалізуватись, безпечно та доступно брати участь у ігровому процесі поряд із здоровими дітьми.( вул. Гагаріна, 15)

998774

9

Соціальний проект «Народний клуб «Елегантний вік»

Оксана Володимирівна Мусієнко

 Народний клуб «Елегантний вік» - соціальний проект, що реалізується у рамках бюджету участі і покликаний сприяти збереженню соціальної активності, реалізації життєвої позиції людей поважного віку шляхом створення простору для їх взаємодії та спілкування через участь у різного роду любительських об`єднаннях.

616 020

12

Парк відпочинку "Бузковий бульвар"

Катерина Миколаївна Кошелевська

 Пропонується створення парку, де б були пішохідні доріжки, у тому числі для сумчан з особливими потребами, для катання на роликових ковзанах, облаштовані місця для заняття спортом. (вул. Гулака-Артемовського, 57)

985 000

20

«Купол бачення | Dome of Visions» (культурний простір у геодезичному куполі)

Євген Олександрович Кузьмичов

 «Купол бачення» - це відкритий для кожного спільний простір, який зосереджений на розвитку культури у місті, де можуть відбуватися спектаклі, концерти, міні фестивалі, тренінги, семінари, бесіди, студентські вечірки, шкільні заходи, міжнародні зустрічі тощо. Місце розташування - дитячий парк "Казка".

990 000

26

Фестиваль ідей «Суми майбутнього»

Ганна Олександрівна Швіндіна

 Проект має на меті започаткування в м. Суми масштабного фестивалю, тематичним спрямуванням якого є інноваційний розвиток міста, використання нових досягнень науки і техніки, інформаційних технологій тощо. (вул. Покровська, 9/1)

198 030

35

Облаштування зони відпочинку біля озера Чеха для людей з обмеженими фізичними можливостями

Олександр Володимирович Зінченко

 Благоустрій берегової лінії озера, облаштування зон культурного відпочинку для громадян міста з обмеженими фізичними можливостями на умовах інклюзії. (вул. Інтернаціоналістів)

925 000

39

Старт для екологічно чистої енергетики м.Суми

Іван Павлович Рубаненко

 Проект передбачає встановлення сонячних батарей, вітрових генераторів та автономного ліхтаря для вуличного освітлення. Велике електронне табло інформуватиме про ефективність енергії сонця в нашому місті. (вул. Харківська, 31)

953 160

43

Перша Сумська медіатека

Надія Миколаївна Отич

 Створити громадський простір, розширити спектр інформаційних послуг орієнтованих на потреби населення різних вікових груп та впровадити прогресивні форми роботи за інноваційними технологіями для мешканців мікрорайонів Добровільної, Курської, Веретенівки, Ганнівки, Робітничого селища та інших прилеглих до мікрорайону територій (бібліотека-філія №4)

1 000 000

45

Студентський громадський простір

Олександр Іванович Панасюра

 «Студентський громадський простір» - ідея об’єднання студентської молоді в активну громаду, пошук та втілення ідей та вподобань, прагнень, здійснення мрій проєвропейської молоді міста. (вул. Замостянська, 7)

990 335

51

«Містечко зимових розваг з крижаними скульптурами, ковзанкою, льодяною горкою та фортецєю»

Вадим Кузьмич Дубодєлов

 Зробимо час зимових свят веселим.
Ковзанки, крижані горки, снігова фортеця, казковий ресторанчик, торгівля сувенірами, солодощами та гарячими напоями (площа Театральна, 1)

193 952

53

Освітні заходи і обладнання для сприяння вивченню астрономії в школах

Володимир Юрійович Сулим 

 Проект передбачає розроблення і реалізацію програми для залучення учнів до наукової і аматорської астрономічної діяльності, а також високоякісне обладнання для практичних занять з астрономії. (вул. Охтирська, 33)

174 984

66

Спортивний центр "Єдність нації"

Сергій Миколайович Шибченко 

 Відкриття рингу з тренажерами з багатьох видів єдиноборств стане одним із кроків по залученню всіх жителів міста до занять спортом. (вул. Люблінська)

998 900

70

Старими вулицями Нового Міста

Галина Георгіївна Ігнатьєва

 Фестиваль присвячений популяризації історико-культурної спадщини міста. Дводенним планом заходів передбачені лекції, екскурсії, розповіді про історію, архітектуру та визначних мешканців Нового Міста. (вул. Новомістенська)

186 000

77

Облаштування Ролледрому біля озера Дурова

Любов Максимівна Ніконорова

 Облаштування зони відпочинку, створення ролердрому для катання на велосипедах, роликах та скейтбордах. А також використовувати для організації конкурсів та промоакцій різного роду (парк біля озера Дурова).

990 000

Загальна сума на реалізацію проектів:

10 200 155

Назва проектуЗміст/адресаАвторКошторис автора
01 Будинок комфортного проживання «Затишна оселя» Облаштування прибудинкової території будинку 16 по вулиці Леваневського Лисаченко Галина Василівна 423000,00
02  Естетичне облаштування прибудинкової території і території двору Облаштування прибудинкової території будинку 38А по вулиці Горького Бражник Тетяна Іванівна 372629,60 
03 В ОСББ «Каштан» Мрія дітей Облаштування дитячого та спортивного майданчиків по вул. Лучанській, 45 Лаврик Анатолій Іванович 270000,00
06 Створення зони відпочинку біля водойми Облаштування паркової відпочинкової території. Ганнівка, квартал №4, від вулиці Сонячної до вулиці Ганнівської Линько Н.М. 230000,00
07 Відтворення екологічного об’єкту озера (гідрокар’єру) та облаштування зони відпочинку з Еко-елементами для забезпечення змістовного й безпечного дозвілля на вул. Сєдова, Баранівка Відновлення рекреаційної зони, облаштування паркової території по вулиці Сєдова, Баранівка (прилегла до озера (гідрокар’єру) територія) Прихожай Алла Миколаївна 388200,00
08 Тротуар в стилі українського орнаменту зручний і красивий для громадян міста Облаштування тротуару біля бібліотеки-філії №17 по вулиці Горького, 23/1 Тисячник Лідія Іванівна 150000,00
09 Благоустрій прибудинкової території Оновлення дитячого майданчику, установка інтерактивних об’єктів, замощення тротуарів, упорядкування парковки по вул. Леваневського, 22 Добровольський
Ігор Володимирович
329300,00
010 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Відкритий CROSSFIT-майданчик Облаштування спортивного майданчику поблизу озера Чеха Бідоленко Максим Юрійович 276375,00
011 Будівництво спортивного майданчика для студентів СумДПУ ім. А.С. Макаренка для оздоровлення студентської молоді у м. Суми вул. Роменська, 89 Леоненко Андрій Васильович 37575,00
012 Естетичне облаштування огорожі біля тротуару по вул. Іллінської – будинку 82 Робітничої вулиці вул. Робітнича, 82 Хоменко Михайло Іванович,
Цуканова Катерина Петрівна
23690,00
013 Казковий двір вул. Миру, 34,36 Денисенко Тетяна Миколаївна,
Гончаренко Тетяна Володимирівна
340000,00
015 Комплекс активного відпочинку для дітей та молоді вул. Г. Кондратьєва, біля будинку 154/2 Прилипко Сергій Олександрович 500000,00
016 Дозвілля, відпочинок та спортивно-оздоровчі заходи для дітей та молоді мкр. «Тепличний», вул. Білопільський шлях, земельна ділянка між будинками (5-ти поверховими) № 31 та № 61 Чорна Світлана Олександрівна,
Угненко Віта Олександрівна
311500,00
017 Здорова нація – сильна громада – багата Україна мкр. Добровільної – територія між дошкільними навчально-виховним закладом № 34 т ЗОШ № 11, сквер між вул. 2-га Північна, пров. Веретинівський та відрізок вул. Поліни Раскової Отич Надія Миколаївна,
Вархуша Ніна Володимирівна,
Кучеренко Олег Юрійович
361150,00
018 Світле майбутнє дітям пр-т М.Лушпи, 51 (між буд 57,51,55,49,47 пр-т М.Лушпи та буд. 22,26 вул. Черепіна Ходарева Оксана Степанівна 496520,00
024 Спортивне містечко вул. Новомістенська, 30, НВК № 10. Босенко Володимир Миколайович 212760,00
026 Облаштування тротуару прилеглого до будинку, в якому проживає людина з інвалідністю, яка самостійно не пересувається вул. Куликівська, 52 Биковченко Юлія Андріївна 20000,00
027 Тренажерна зала по вул. Іллінська, 12, на базі клубу за місцем проживання «Юність» вул. Іллінська, 12. МЦФЗН «Спорт для всіх», клуб за місцем проживання «Юність» Оніщенко Оксана Миколаївна 256256,00
028 Прибудинковий квітник вул. Горького, 5 Дейниченко Андрій Андрійович 150000,00
029 Мільйон троянд вул. Ярослава Мудрого, 68 Дейниченко Наталя Павлівна 132000,00
030 Нова дорога «Зеленко 12» вул. Зеленко, 12 Балагуровський Олексій Володимирович 400000,00
031 Будівництво скверу біля будинку 81б по вул. Ковпака в м. Суми вул. Ковпака, 81Б Гуйва Юрій Олександрович 499988,00
032 Ремонт під’їзних шляхів та реконструкція придомової території з врахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями вул. О.Шапаренка, 2,6 Лапін Олександр Іванович 494850,00
033 «Будинок мрії». Кожен зможе знайти в будинку мрії свою мрію вул. Псільська, 6А Кумеда Дар’я Анатоліївна,
Стасевіч Войцех
124000,00
034 Створення прибудинкової смуги озеленення по вул. Новомістенська, буд. 23А та 23Б Суми, вул. Новомістенська, 23,23А,23Б (від спуску в ДП «Казка» до заїзду на прибудинкову територію буд 23а та 23Б) Чепік Катерина Михайлівна 55000,00
035 Спортивний майданчик для дітей та дорослих «Зоряний» земельна ділянка ОСББ № 154/2 по вул. Г. Кондратьєва «Кіровське» Запара Світлана Іванівна, Ковальов Богдан Леонідович 420000,00
037 Облаштування спортивного майданчика в комплексі клубу «Супутник» в с. Верхнє Піщане Ковпаківського району м.Суми с. Верхнє Піщане, вул. Леніна, 7, територія біля клубу «Супутник» Говорун Микола Миколайович,
Левченко Віта Василівна
215000,00
038 Здорова нація – майбутнє України вул. Заливна, біля Алеї «Олімпійської Слави» Петрова Олена Юріївна,
Бондар Олександр Васильович
96285,00
039 Комплекс активного відпочинку для дітей та молоді з етнографічними елементами вул. Г.Кондратьєва, 122 Галенін Роман Володимирович 317000,00
040 Реконструкція стадіону з облаштуванням огорожі та трибун с. Піщане, вул. Колгоспна, територія Піщанської с/р Саченко Микола Володимирович,
Сидоренко Юрій Миколайович
500000,00
042 Благоустрій та декоративне оформлення прибудинкової території «Веселка на нашому подвір’ї» 9-й мікрорайон, вулиця Івана Сірка, 15 кадастровий номер 5910136300:01:006:0004 Міщенко Ніна Іванівна 492500,00
045 Оновлення фасаду будинку за адресою вул. Соборна, 29б у стилі стріт-арт та створення контактної скульптури «Янгол міста» вулиця Соборна, 29б Опанасюк Альона Олегівна 350000,00
046 «Спортивна країна» Будівництво спортивного майданчику за адресою: вул. Привокзальна, 3 Лор Тетяна Михайлівна 195000,00
047 «Тато, мама, спорт і я – щаслива, сучасна, українська сім’я» Будівництво спортивного майданчику за адресою: територія між будинками 23, 25 по вулиці Новомістенській, будинками 19, 21,23, 25 по проспекту Т.Шевченка Ігнатьєва Галина Георгіївна 500000,00
048 «Парк відпочинку» Облаштування відпочинкової паркової зони біля будинків 12, 14 по вул. СКД Снежко Тетяна Василівна 13700,00
051 «Весела дитяча країна» Будівництво дитячого майданчику по вулиці Харківська, 25 Соболь Валентина Михайлівна 20000,00
052 Дитяча розважальна споруда «Три мушкетери» Будівництво спортивного майданчику по вулиці Білопільський шлях, 51 Ветиганцев Д.Р. 128041,00
053 Облаштування зони відпочинку для дітей Обладнання дитячого майданчику по вулиці Веретенівській Глущенко Олександр Васильович 29000,00
055 Облаштування майданчика для дітей які мають вади розвитку Облаштування майданчика для дітей які мають вади розвитку за адресою провулок Дачний (поблизу річки Псел) Глущенко Володимир Олександрович 381563,00
056 Ремонт дороги загального користування біля школи №11 Відновлення дорожнього покриття поблизу ЗОШ №11 (вулиця Слов’янська 6-50, вулиця Шишкіна, вулиця 2-га Північна) Федірко Наталія Олександрівна 360000,00
059 «Наш двір» Благоустрій найбільшого в Сумах двору за адресою: вулиця Інтернаціоналістів 6, 8, Лушпи 18, 23, Заливна 9 Погула Артур Анатолійович 500000,00
060 Спортивний майданчик за адресою місто Суми, вулиця Іллінська, 51В Облаштування спортивного майданчику по вулиці Іллінській 51В Богодушко Євгенія Вікторівна 26100,00
061 Розміщення стадіону Облаштування стадіону по вулиці Іллінській, 51В Котенко Раїса Іванівна 434400,00
064 Алея інноваційних технологій Сумщини Встановлення 10 сучасних лавок із сонячними батареями з можливістю підзарядки електронних гаджетів на вулиці Соборній Манаєв Дмитро Ігорович 170000,00
065 Будівництво спортивного майданчику з гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з гумовим покриттям по проспекту Лушпи 39, 39/1, 39/2, 39А, 39Б Чабада Галина Миколаївна 249900,00
066 Сквер імені Савченко Створення скверу. Курський мікрорайон, вулиця Хотинська – вулиця Матюшенка Ємєльянов Юрій Опанасович 490000,00
067 Захисний екран скверу «Вишневий сад» Побудова захисного екрану від шуму, пилу, вихлопних газів по проспекту Курському 39-47 Баранов Дмитро Володимирович 495000,00
068 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по проспекту Курському 33, 39 (у дворі) Баранов Андрій Володимирович 264000,00
069 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по проспекту Курському 53, 55, 47, 45, 43, 41 (у дворі) Стороженко Валентина Іванівна 280000,00
070 «Затишок» Дренаж для відведення води, облаштування прибудинкової території по вулиці Ярослава Мудрого, 40 Книш Тетяна Семенівна 42000,00
071 Спортивний майданчик для оздоровлення та естетичного виховання дитини Будівництво спортивного майданчику з вуличними тренажерами по вулиці Лесі Українки, 10 Жигановська Олена Георгіївна 186000,00
072 Будівництво дитячого майданчику Облаштування дитячого майданчику по вулиці Охтирській 5, 7, 9, 11 Річкаль Людмила Миколаївна 109200,00
073 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по вулиці Героїв Крут, 80А, 80Б, 76, 76Б, 78, 78Б, 84А, 84Б Фетісова Яна Анатоліївна 280000,00
074 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям за адресою вул. Інтернаціоналістів, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 51, 51А Дяговець Олена Володимирівна 280000,00
075 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям за адресою вул. С.Бандери, Лєскова, провулок Лєскова, вул. Лепехівська, вул. Новолепехівська, вул. Засумська, вул. Дарвіна, проїзд Дарвіна Сахарова Тетяна Олександрівна 280000,00
076 Будівництво спортивного майданчику з гумовим покриттям Облаштування дитячого майданчику по проспекту Лушпи 39, 39/1, 39/2, 39А, 39Б Кубрак Оксана Миколаївна 153450,00
Назва проектуЗміст/адресаАвторКошторис автора
04 Парк відпочинку учасників АТО Створення зони відпочинку шляхом облаштування паркової території поблизу кварталу №17 від тяглового мосту в сторону центрального ринку Кошелевська Катерина Миколаївна 1000000,00
05 Оновлення шкільного стадіону, будівництво дитячого майданчику на території ЗОШ №5 для забезпечення активного відпочинку й дозвілля, занять спортом мешканців Баранівки та Луки Зміст проекту відповідає назві. Територія Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, вулиця Доватора, 32 Фінашина Світлана Михайлівна 372000,00
014 Створення іміджевого стилю будівель комплексу міської дитячої лікарні Святої Зінаїди вул. Троїцька, 28, «Сумська міська дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Ведмідера Ольга Андріївна 800000,00
019 Скейт-парк парк культури та відпочинку ім. І.М. Кожедуба Король Олександр Віталійович 990000,00
020 Сквер пам’яті Олександра Ткаченка вул. Ковпака, сквер «Пам’яті» навпроти Сумського центру з дизайну та сфери послуг Хандурін Дмитро Вікторович,
Середа Віталій Миколайович
925500,00
021 Купол бачення (Dome of Visions) вул. Покровська, поруч з «МакДональдз» або в іншому загальнодоступному місці Кузьмичов Євген Олександрович 1000000,00
022 Облаштування набережної р. Псел, від Харківського мосту до мосту біля Здибанки Від Харківського мосту до «Здибанки» Тітаренко Євген Вікторович 1000000,00
023 Затишний куточок на березі р. Сумка вул. Лугова – Центральний ринок Красуля Катерина Володимирівна 423000, 00
025 Сквер загиблих воїнів АТО Сквер ПК «Хімік» Гриценюк Олександр Станіславович 271000,00
036 ЕКО-ПАРК оз. Дурова Ніконорова Любов Максимівна,
Скіданова Анастасія Миколаївна
1000000,00
043 Розробка 3Dекскурсій для міста Суми Створення інтерактивного путівника міста Суми. Зйомка всіх визначних історичних та культурних пам’яток: Альтанка, музей Чехова, Сумська міська галерея, Сумський обласний художній та краєзнавчий музеї, Воскресенська церква, Спасо-Преображенський собор, об’єкти стріт-арту тощо Шевченко Ольга Григорівна 50000,00
044 Туристично-інформаційні таблички на пам’ятках архітектури Виготовлення та розміщення інформаційних табличок на пам’ятках архітектури та визначних будівлях із зазначенням їх опису, особливостей та QR-кодом Фесенко Людмила Юріївна 85000,00
049 Соціальна (безкоштовна) школа англійської мови Школа англійської мови по вулиці Гагаріна, 15 Пальчун Тетяна Олександрівна 17000,00
050 Спорудження багатофункціонального спортивного майданчику для молоді та дітей міста Суми у центрі міста Облаштування спортивного майданчику по вулиці Гагаріна, 15 Рибалка Катерина Федорівна 200000,00
054 Облаштування веретинівського джерела Облаштування джерела спорудами для відпочинку та покращення інтер’єру міста у Веретинівському парку Теницька Галина Вікторівна 21000,00
057 «Я люблю Чешку» Створення відпочинкової зони зі спортивними майданчиками поблизу озера Чеха Осадченко Валерій Васильович,
Товстуха Анна Вікторівна
912000,00
058 Облаштування скверу на перехресті вулиці Харківської та проспекту Лушпи Облаштування відпочинкової зони, відновлення доріжок та спортивного майданчику Кунцевич Анна Володимирівна 810000,00
062 Спортивні майданчики для міні-футболу, бадмінтону для дітей та молоді в ДП «Казка» Будівництво двох спортивних майданчиків з гумовим низькотравматичним покриттям за адресою проспект Шевченка, 27А Харченко Ірина Юріївна 311500,00
063 Зелений театр «Суми» Нове життя літньої естради в міському парку імені Кожедуба Збукарєв Андрій Вікторович 260000,00

Перелік позитивно оцінених проектів

Перелік негативно оцінених проектів

Назва проекту/АвторСтислий зміст/АдресаКошторис
проекту, гривень
 Документи
01 Будинок комфортного проживання «Затишна оселя»

Лисаченко Галина Василівна
Руденко Марія Григорівна

Облаштування прибудинкової території будинку №16 по вулиці Леваневського. Облаштування дитячих майданчиків з огорожами. Реконструкція спортивного майданчика (футбольного поля) 237385 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
02 Естетичне облаштування прибудинкової території і території двору

Бражник Тетяна Іванівна

Облаштування прибудинкової території будинку №38А по вулиці Горького (заміна асфальтного покриття, дообладнання дитячого майданчика, створення спортивного майданчика для підлітків і людей з обмеженими можливостями, створення куточка відпочинку для літніх людей, обладнання майданчика для сміттєвих контейнерів) 163260 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
03 ОСББ «Каштан» «Мрія дітей»

Лаврик Анатолій Іванович

Облаштування дитячого та спортивного (футбольного поля) майданчиків по вул. Лучанській, 45  246672 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
06 Створення зони відпочинку біля водойми

Линько Надія Миколаївна

Облаштування паркової відпочинкової території. Ганнівка, квартал №4, від вулиці Сонячної до вулиці Ганнівської. Створення сприятливих умов для організації відпочинку в Курському мікрорайоні, покращення інфраструктури прилеглої території 252000 Проект
Картка аналізу проекту
07 Відтворення екологічного об’єкту озера (гідрокар’єру) та облаштування зони відпочинку з Еко-елементами для забезпечення змістовного й безпечного дозвілля на вул. Сєдова (Баранівка)

Прихожай Алла Миколаївна

Відновлення рекреаційної зони, облаштування паркової території по вулиці Сєдова, Баранівка (прилегла до озера (гідрокар’єру) територія). Вирубка аварійних та використання їх стовбурів дерев – лавки, клумби, місця для дитячих ігор, тортуар 358200 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
09 Благоустрій прибудинкової території

Добровольський Ігор Володимирович

Оновлення дитячого майданчику, установка інтерактивних об’єктів, замощення тротуарів, упорядкування парковки по вул. Леваневського, 22 272000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
010 Фізкультурно-оздоровчий комплекс «Відкритий CROSSFIT-майданчик»

Бідоленко Максим Юрійович

Облаштування спортивного майданчику поблизу озера Чеха (сучасна спортивна інфраструктура, яка дає можливість займатися людям з обмеженими можливостями) 361105  Проект
Картка аналізу проекту
013 Казковий двір

Денисенко Тетяна Миколаївна,
Гончаренко Тетяна Володимирівна

Облаштування дитячого, спортивного майданчиків з огорожами, тротуарів і вуличного освітлення вул. Миру, 34,36 219600  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
015 Комплекс активного відпочинку для дітей та молоді (Кондратьєва, 154/2)

Прилипко Сергій Олександрович

Комплекс активного відпочинку для дітей та молоді (ігрові види спорту, гімнастичний комплекс та дитяча ігрова зона) вул. Г. Кондратьєва, біля будинку № 154/2 482192  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
016 Дозвілля, відпочинок та спортивно-оздоровчі заходи для дітей та молоді

Чорна Світлана Олександрівна
Угненко Віта Олександрівна

мкр. «Тепличний», вул. Білопільський шлях, земельна ділянка між будинками (5-ти поверховими) № 31 та № 61. Встановлення міні-футбольного-баскетбольного стадіону та благоустрій діючого дитячо-спортивного майданчика 500000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
017 Здорова нація - сильна громада - багата Україна

Отич Надія Миколаївна,
Вархуша Ніна Володимирівна,
Кучеренко Олег Юрійович

мкр. Добровільної – територія між дошкільними навчально-виховним закладом № 34 т ЗОШ № 11, сквер між вул. 2-га Північна, пров. Веретинівський та відрізок вул. Поліни Раскової. Створення затишної зони відпочинку, зони для заняття спортом для різних вікових груп 375963 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
018 Світле майбутнє дітям

Ходарева Оксана Степанівна

пр-т М. Лушпи, 51 (між будинками №№ 57, 51, 55, 49, 47 пр-т М. Лушпи та будинками №№ 22, 26 вул. Героїв Крут (Черепіна). Облаштування дитячого спортивно-розважального майданчика в прибудинковій зоні 486400  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
024 Спортивне містечко

Босенко Володимир Миколайович

вул. Новомістенська, 30, НВК № 10. Популяризація фізкультури і спорту серед дітей, підлітків та молоді міста 234166  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
026 Облаштування тротуару прилеглого до будинку, в якому проживає людина з інвалідністю, яка самостійно не пересувається

Биковченко Юлія Андріївна

вул. Куликівська, 52. Через відсутність тротуару люди ходять по дорозі 73200  Проект
Картка аналізу проекту
027 Тренажерна зала по вул. Іллінська, 12, на базі клубу за місцем проживання «Юність»

Оніщенко Оксана Миколаївна

вул. Іллінська, 12, МЦФЗН «Спорт для всіх», клуб за місцем проживання «Юність». Облаштування тренажерної зали 256265 Проект
Картка аналізу проекту
028 Прибудинковий квітник

Дейниченко Андрій Андрійович

вул. Горького, 5. Облаштування прибудинкової території 450000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
029 Мільйон троянд

Дейниченко Наталя Павлівна

вул. Ярослава Мудрого, 68. Облаштування прибудинкової території 348000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
030 Нова дорога «Зеленко 12»

Балагуровський Олексій Володимирович

вул. Зеленко, 12. Капітальний ремонт дороги та тротуарів 500000  Проект
Картка аналізу проекту
031 Будівництво скверу біля будинку № 81Б по вул. Ковпака в м. Суми

Гуйва Юрій Олександрович

вул. Ковпака, 81Б. Сквер створить сприятливі умови для організації відпочинку жителів Курського мікрорайону та покращить інфраструктуру 499988 Проект
Картка аналізу проекту
032 Ремонт під’їзних шляхів та реконструкція придомової території з врахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями

Лапін Олександр Іванович

вул. О. Шапаренка, 2, 6. Відновлення твердого покриття проїжджої частини. Облаштування прибудинкової території 495100  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
034 Створення прибудинкової смуги озеленення по вул. Новомістенська, буд. № 23А та № 23Б

Чепік Катерина Михайлівна

вул. Новомістенська, 23, 23А, 23Б (від спуску в ДП «Казка» до заїзду на прибудинкову територію буд. № 23А та № 23Б). Благоустрій та озелення території 55000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
035 Спортивний майданчик для дітей та дорослих «Зоряний»

Запара Світлана Іванівна,
Ковальов Богдан Леонідович

земельна ділянка ОСББ буд. № 154/2 по вул. Г. Кондратьєва «Кіровське».
Майданчик з чотирьох зон: спортивно-гімнастична, дитячо-ігрова, волейбольно-стрітбольна, мініфутбольна
420000 Проект
Картка аналізу проекту
037 Облаштування спортивного майданчика в комплексі клубу «Супутник» в с. Верхнє Піщане Ковпаківського району м. Суми

Говорун Микола Миколайович,
Левченко Віта Василівна

с. Верхнє Піщане, територія біля клубу «Супутник». Спортмайданчик для заняття фізкультурою 500000 Проект
Картка аналізу проекту
038 Здорова нація - майбутнє України

Петрова Олена Юріївна,
Бондар Олександр Васильович

вул. Заливна, біля Алеї «Олімпійської Слави».
Встановлення вуличних тренажерів. Облаштування спортмайданчика
96285 Проект
Картка аналізу проекту
039 Комплекс активного відпочинку для дітей та молоді з етнографічними елементами

Галенін Роман Володимирович

вул. Г.Кондратьєва, 122. Майданчик для ігрових видів спорту, гімнастичний комплекс, дитяча ігрова зона 413156 Проект
Картка аналізу проекту
040 Реконструкція стадіону з облаштуванням огорожі та трибун

Саченко Микола Володимирович
Сидоренко Юрій Миколайович

с. Піщане, вул. Колгоспна, територія Піщанської с/р.
Реконструкція стадіону з облаштуванням огорожі та трибун
500000 Проект
Картка аналізу проекту
042 Благоустрій та декоративне оформлення прибудинкової території «Веселка на нашому подвір’ї»

Міщенко Ніна Іванівна

вулиця Івана Сірка, 15, кадастровий номер 5910136300:01:006:0004
Благоустрій території: лавки, майданчики, озеленення
499000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
047 Тато, мама, спорт і я – щаслива, сучасна, українська сім’я

Ігнатьєва Галина Георгіївна

Будівництво спортивного майданчику за адресою: територія між будинками №№ 23, 25 по вулиці Новомістенській, будинками №№ 19, 21, 23, 25 по проспекту Т.Шевченка 500000 Проект
Картка аналізу проекту
051 Весела дитяча країна

Соболь Валентина Михайлівна

Будівництво дитячого майданчику по вулиці Харківська, 25 70917,19 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
052 Дитяча розважальна споруда «Три мушкетери»

Ветиганцев Денис Русланович

Будівництво спортивного майданчику по вулиці Білопільський шлях, 51 172712,5 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
053 Облаштування зони відпочинку для дітей

Глущенко Олександр Васильович

Обладнання дитячого майданчику по вулиці Веретенівській 57250  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
055 Облаштування майданчика для дітей, які мають вади розвитку

Глущенко Володимир Олександрович

Облаштування майданчика для дітей, які мають вади розвитку за адресою провулок Дачний (поблизу річки Псел) 492963 Проект
Картка аналізу проекту
058 Облаштування скверу на перехресті вулиці Харківської та проспекту Лушпи (Благоустрій та озеленення території між житловими будинками по вул. Харківська №№ 31, 33, 39, 41)

Кунцевич Анна Володимирівна

Облаштування відпочинкової зони, відновлення доріжок та спортивного майданчику 490000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
059 Наш двір

Погула Артур Анатолійович

Благоустрій найбільшого в Сумах двору за адресою: вулиця Інтернаціоналістів, 6, 8, Лушпи, 18, 23, Заливна, 9 124000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
060 Спортивний майданчик за адресою: місто Суми, вулиця Іллінська, 51В

Богодушко Євгенія Вікторівна

Облаштування спортивного майданчику по вулиці Іллінській, 51В 37441 Проект
Картка аналізу проекту
061 Розміщення стадіону

Котенко Раїса Іванівна

Облаштування стадіону по вулиці Іллінській, 51В 481175 Проект
Картка аналізу проекту
064 Алея інноваційних технологій Сумщини

Матаєв Дмитро Ігорович

Встановлення 10 сучасних лавок із сонячними батареями з можливістю підзарядки електронних гаджетів на вулиці Соборній завдяки вбудованому модулю потужністю 40 Вт 170000  Проект
Картка аналізу проекту
065 Будівництво спортивного майданчику з гумовим покриттям

Чабада Галина Миколаївна

Будівництво спортивного майданчику з гумовим покриттям та спорткомплексу «Воркаут» по проспекту Лушпи №№ 39, 39/1, 39/2, 39А, 39Б 327184 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
066 Сквер ім. О. Савченка (Алея) ім. О. Савченка)

Ємєльянов Юрій Опанасович

Курський мікрорайон, вулиця Хотинська – вулиця Матюшенка.
Створення алеї та благоустрій прилеглої території
120000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту 
067 Захисний екран скверу «Вишневий сад»

Баранов Дмитро Володимирович

Побудова захисного екрану від шуму, пилу, вихлопних газів по проспекту Курському, 39-47 495000 Проект
Картка аналізу проекту
068 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Баранов Андрій Володимирович

Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по проспекту Курському, 33, 39 (у дворі) 345250  Проект
Картка аналізу проекту
069 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Стороженко Валентина Іванівна

Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по проспекту Курському, 53, 55, 47, 45, 43, 41 (у дворі) 365750 Проект
Картка аналізу проекту
071 Спортивний майданчик для оздоровлення та естетичного виховання дитини

Жигановська Олена Георгіївна

Будівництво спортивного майданчику з вуличними тренажерами по вулиці Лесі Українки, 10 245312 Проект
Картка аналізу проекту
072 Будівництво дитячого майданчику

Річкаль Людмила Миколаївна

Облаштування дитячого майданчику «Панда-М», дитяча пісочниця, лавки та урни по вулиці Охтирській, 5, 7, 9, 11 143912,5  Проект
Картка аналізу проекту
073 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Фетісова Яна Анатоліївна

Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям по вулиці Героїв Крут, 80А, 80Б, 76, 76Б, 78, 78Б, 84А, 84Б 365750  Проект
Картка аналізу проекту
074 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Дяговець Олена Володимирівна

Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям за адресою вул. Інтернаціоналістів, 41, 41А, 43, 43А, 43Б, 51, 51А 365750  Проект
Картка аналізу проекту
075 Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Сахарова Тетяна Олександрівна

Будівництво спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям за адресою вул. С.Бандери, Лєскова, провулок Лєскова, вул. Лепехівська, вул. Новолепехівська, вул. Засумська, вул. Дарвіна, проїзд Дарвіна 365750  Проект
Картка аналізу проекту
076 Будівництво дитячо-спортивного майданчику з огорожею та гумовим покриттям

Кубрак Оксана Миколаївна

Облаштування дитячого майданчику по проспекту Лушпи, 39, 39/1, 39/2, 39А, 39Б 317993,75  Проект
Картка аналізу проекту
Назва проекту/АвторСтислий зміст/АдресаКошторис
проекту, гривень
Документи
05 Оновлення шкільного стадіону, будівництво дитячого майданчику на території ЗОШ № 5 для забезпечення активного відпочинку й дозвілля, занять спортом мешканців Баранівки та Луки

Фінашина Світлана Михайлівна

Зміст проекту відповідає назві.
Територія Сумської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5, вулиця Доватора, 32. Шкільний стадіон є аварійно небезпечним, проте на ньому відпочивають молоді мами з дітьми та пенсіонери, оскільки в мікрорайоні відсутні місця для відпочинку
492000  Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
021 Купол бачення (Dome of Visions)

Кузьмичов Євген Олександрович

Сферична споруда для проведення публічних заходів, зустрічей, спілкування та відпочинку (вул. Набережна річки Стрілки) 1000000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
023 Затишний куточок на березі р. Сумка

Красуля Катерина Володимирівна

вул. Лугова – Центральний ринок. Облаштування спортивного майданчика та зони відпочинку 775000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
025 Сквер загиблих воїнів АТО

Гриценюк Олександр Станіславович

Облаштування скверу біля ПК «Хімік». Встановлення дитячого та спортивного майданчиків, відновлення освітлення та висадження кущів 996000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
036 ЕКО-ПАРК

Ніконорова Любов Максимівна
Скіданова Анастасія Миколаївна

Прилегла територія до оз. Дурова. Облаштування зони відпочинку біля озера 652000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
043 Розробка 3D-екскурсій для міста Суми

Шевченко Ольга Григорівна

Створення інтерактивного путівника міста Суми. Зйомка всіх визначних історичних та культурних пам’яток: Альтанка, музей Чехова, Сумська міська галерея, Сумський обласний художній та краєзнавчий музеї, Воскресенська церква, Спасо-Преображенський собор, об’єкти стріт-арту тощо 50000 Проект
Картка аналізу проекту
044 Туристично-інформаційні таблички на пам’ятках архітектури

Фесенко Людмила Юріївна

Виготовлення та розміщення інформаційних табличок на пам’ятках архітектури та визначних будівлях із зазначенням їх опису, особливостей та QR-кодом 85000 Проект
049 Соціальна (безкоштовна) школа англійської мови

Пальчун Тетяна Олександрівна

Школа англійської мови по вулиці Гагаріна, 15 для людей різних вікових груп 17000 Проект
054 Облаштування веретинівського джерела

Теницька Галина Вікторівна

Облаштування джерела спорудами для відпочинку та покращення інтер’єру міста у Веретинівському парку 60000 Проект
Картка аналізу проекту
Уточнення форми проекту
057 Я люблю Чешку

Осадченко Валерій Васильович
Товстуха Анна Вікторівна

Створення відпочинкової зони зі спортивними майданчиками поблизу озера Чеха 912000 Проект
Картка аналізу проекту
062 Спортивні майданчики для міні-футболу, бадмінтону для дітей та молоді в ДП «Казка»

Харченко Ірина Юріївна

Будівництво двох спортивних майданчиків з гумовим низькотравматичним покриттям за адресою проспект Шевченка, 27А 406110 Проект
Картка аналізу проекту