002.jpg

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта - проекту рішення Сумської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів»

Представлений регуляторний акт приймається з метою запровадження єдиних підходів щодо видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів в місті Суми та запобігання правопорушень у сфері благоустрою на території міста. Проект рішення Сумської міської ради «Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів» підготовлений на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30 жовтня 2013 р. № 870 «Про затвердження Типового порядку видачі дозволів на порушення об'єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів» розробленого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України відповідно до частини третьої статті 261 Закону України від 06 вересня 2005р. № 2807-IV «Про благоустрій населених пунктів».


Зауваження та пропозиції приймаються розробником проекту регуляторного акту – управлінням «Інспекція з благоустрою міста Суми» Сумської міської ради – протягом місяця з дня оприлюднення на сайті Сумської міської ради smr.gov.ua

  • на поштову адресу: вул. Нижньохолодногірська, 10, м. Суми, 40004
  • на електронну адресу: e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
  • Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Сумської міської ради, тел. 700-608

Проект рішення

Аналіз регуляторного впливу