0010.jpg

14 березня у Сумах відбудеться тренінг-дискусія «European projects lab for NGOs».

Це чудова нагода для громадських організацій, що займаються утвердженням європейських цінностей, мають досвід співпраці з проектами Євросоюзу або ж такі, що розглядають можливість розпочати таку діяльність, отримати необхідну та достовірну інформацію, адже тренінг проводиться Представництвом ЄС в Україні.

Як взяти участь? Заповніть електронну заявку http://bit.ly/NGOs-training2019 

Відібрані учасники заходу зможуть презентувати власні проекти, які отримали грантову підтримку від ЄС або поділитися своїми ідеями для грантових заявок. Також представники громадських організацій отримають експертну оцінку представлених проектних ініціатив.

Крім цього, буде проведено Антитренінг «Як НЕ отримати грант від донора». На ньому представники неурядових організацій в режимі реверсивного мозкового штурму дізнаються, що саме не варто робити, аби отримати грантову підтримку від ЄС.

Тренер навчання-дискусії - Олег КУЛІНІЧ, доцент кафедри соціальної і гуманітарної політики Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, керівник проектів ГО «Інститут соціальної політики регіону».

Окремо будуть відібрані учасники, які матимуть змогу презентувати власні проекти. Результати відбору будуть оголошені 13 березня.

Тренінг є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

За додатковою інформацією, будь ласка, звертайтесь Олесі Савенко, тел. +38(093)701-36-23, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Початок: 13:00 – 16:00, місце проведення: Конгрес-центр СумДУ, вул. Покровська, 9/1, ауд. 102.

Детальніше - https://www.facebook.com/events/294542357880431/