003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Аби убезпечити від негативних наслідків перебування в інтернет-просторі підростаючого покоління, сумські кіберполіцейські пропонують батькам та дітям дотримуватись правил безпечної роботи в глобальній Інтернет-мережі.

Повені та паводки можуть призвестидо руйнування будинків та будівель, мостів; розмивів залізничних та автомобільних шляхів; аварій на інженерних мережах; знищення посівів; жертв серед населення та загибелі тварин.

На відміну від термічного ураження з його раптовістю ураженню холодом можна запобігти завчасно майже у всіх випадках. Розроблений чіткий комплекс заходів, суворе дотримання яких дозволяє уникнути травми холодом, навіть, працівникам арктичних та антарктичних експедицій, необхідно пам'ятати таке:

З 2002 року Україна була вільною від поліомієліту. У серпні 2015 року у Закарпатській області було зареєстровано два випадки поліомієліту, лабораторно підтвердженого у двох дітей віком 10 місяців та 4 роки, які проживали у різних населених пунктах. Виділені поліовіруси споріднені з вірусом оральної поліовакцини та мають високий рівень мутацій і виникли протягом останніх двох років. За даними ВООЗ у 2015 році поліомієліт реєструвався у двох ендемічних країнах- Афганистан (17 випадків) та Пакистан (49 випадків).

Остеопороз – це системне захворювання скелета, для якого характерне зниження щільності кісток та підвищення ризику переломів. Остеопороз є однією з найбільш суттєвих проблем охорони здоров’я, клінічним проявом якого є переломи, що виникають внаслідок зниження кісткової маси. Всесвітня організація охорони здоров’я ставить проблему остеопорозу по актуальності на четверте місце після серцево-судинних, онкологічних захворювань та цукрового діабету. В 1990 році було зареєстровано 1,26 мільйонів переломів стегна у чоловіків та жінок в різних країнах світу.

1. Підготуйтесь. Складіть список причин відмови від куріння. Переглядайте цей список якомога частіше.

2. Обдумайте можливість використання препаратів, що замінюють нікотин, таких як пластир, жувальна гумка, та ін. Вони можуть значно полегшити симптоми відміни нікотину та подвоїти ваші шанси кинути курити.

За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології 67% курців заявили про бажання кинути палити.

Частина курців може кинути палити самостійно: різко, раз і назавжди.

У разі грипозних захворювань (ГРВІ, грип) люди часто лікуються поспіхом, не звертаючись до лікаря, а ліки вибирають з реклами. І зазвичай помиляються. За подібну необачність доводиться розплачуватись ускладненнями (бронхітами, пневмоніями, гайморитами тощо).

Основні прояви грипу: головний біль, підвищена температура тіла, біль у м’язах і в горлі, кашель (у разі ГРВІ спочатку з’являється нежить), хворого морозить або кидає в жар, може бути сиплість голосу.

Якщо ви випадково розбили градусник і ртуть розкотилася по столу або підлозі, у жодному випадку не намагайтеся витерти її ганчіркою - це призведе лише до розмазування ртуті та збільшення поверхні випаровування. Для збору ртуті приготуйте наповнену водою банку з щільною кришкою, звичайний пензлик, гумову грушу, паперовий конвертик, лейкопластир, мокру газету, ганчірку та розчин марганцівки. За допомогою пензлика треба зібрати найбільші кульки ртуті до паперового конвертика. Потім втягніть в гумову грушу дрібні кульки, а найдрібніші крапельки наклейте на лейкопластир. Усю зібрану ртуть помістіть до банки і щільно її закрийте. Очищену поверхню протріть вологою газетою, а потім обробіть розчином марганцівки і як слід провітріть приміщення.

Міський санолог Наталія Зобова

Діагноз загальне переохолодження серед пересічних громадян вважається якимось не дуже серйозним та «страшним», й відношення до цієї проблеми є відповідним. Але насправді - це не так. На превеликий жаль, дуже часто цей діагноз у житті людини може бути останнім... Тому хворі з цією патологією госпіталізуються у відділення інтенсивної терапії та лікуються лікарями-анестезіологами. І не треба втрачати пильності навіть в цю не дуже «серйозну» зиму, яка не стільки морозна, скільки мокра, оскільки небезпеки така зима таїть в собі ще більше.

Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31