Надрукувати
Перегляди: 8718

Відповідно до Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалась поховати померлого, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.01.2007 № 99 (із змінами), визначено механізм надання допомоги на поховання померлого:

Допомога на поховання померлої особи надається за останнім місцем її проживання з коштів місцевого бюджету на підставі заяви, паспорту чи іншого документа, що посвідчує особу виконавця волевиявлення померлого або особи, яка зобов`ячалася поховати померлого, витягу з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про смерть для отримання допомоги на поховання та довідки з останнього місця проживання померлої особи.

Допомога на поховання призначається, якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня смерті особи у розмірі, встановленому на день смерті, а саме, починаючи з 04 березня 2011 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 01.03.2011 № 128:

За додатковою інформацією звертатися до управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради за адресою: м. Суми, вул. Харківська, 35, каб. 202, 203 (телефон 36-91-16).