0012.jpg

Виконавчий комітет Сумської міської ради оголошує конкурс з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території об’єднаної територіальної громади м. Суми.

Об’єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на міських та приміських автобусних маршрутах загального користування у межах території об’єднаної територіальної громади м. Суми.

У конкурсі можуть брати участь підприємства (організації), які відповідають вимогам, що встановлені статтею 44 Закону України «Про автомобільний транспорт», а також Умовам конкурсу.

З метою інфомрування пасажирів про рух громадського траснпорту м.Суми у режимі реального часу, створено функціонує веб-ресурс  gps.sumy.ua

Маршрути руху автобусів, що здійснюють перевезення
пасажирів на постійних міських автобусних маршрутах у м. Суми (станом на липень 2019 р.)

Вартість одного пасажироперевезення на автобусних маршрутах загального користування приватної форми власності становить 5 грн., для пенсіонерів за віком 3 грн., для учнів 1-4 класів 2 грн.

Тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі № 51 «Піщане – Прокоф’єва» ТОВ «СНД-Автотранс»:

  • вартість одного пасажироперевезення від вул. Прокоф’єва до з-ду АЕН – 5,00 грн.;
  • вартість одного пасажироперевезення від вул. Прокоф’єва, з-ду АЕН до с. Піщане – 7,00 грн.;
  • вартість одного пасажироперевезення від з-ду АЕН до вул. Прокоф’єва – 5,00 грн.;
  • вартість одного пасажироперевезення від с. Піщане до вул. Прокоф’єва, з-ду АЕН – 7,00 грн.

На період карантину, спричиненого коронавірусом SARS-CoV-2, вартість проїзду пенсіонерам за віком у години пік (з 7-00 до 9-00 та з 16-00 до 19-00) становить 5 гривень (крім транспорту КП «Електроавтотранс»).

Вартість пасажироперевезень КП «Електроавтотранс»

Перевізники міських автобусних маршрутів (станом на жовтень 2019 р.)