007.jpg

ПОРЯДОК ДЕННИЙ засідання громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради

Дата проведення: 11.11.2015

Час проведення: 17:00

Місце проведення: каб. № 59

  1. Про врахування рішень громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради при прийнятті управлінських рішень виконавчим комітетом Сумської міської ради. (Доповідач: заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Волонтирець В.М.).
  2. Про внесення змін до складу та комісій громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради. (Доповідач: заступник голови громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради Кондратенко Ю.М.).
  3. Про секретаря громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради. (Доповідач: секретар громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради Отенко А.М.).
  4. Про висвітлення роботи і рішень громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради у ЗМІ та на сайті Сумської міської ради (Доповідачі: представники комісії з питань гуманітарної політики Моша С.В., Беленецька О.А. )
  5. Про внесення пропозицій до формування складу та регламенту виконавчого комітету Сумської міської ради. (Доповідач: представник комісії з питань регіонального розвитку, будівництва, ЖКГ та природних ресурсів Гапуніч С.Я.).
  6. Інше.