002.jpg

6 червня у новому Просторі для ВПО, який був відкритий у приміщенні Департаменту соціального захисту населення Сумської міської ради, відбулося чергове засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб Сумської міської територіальної громади.

У січні 2024 року відбулося чергове засідання Ради, на якому було розглянуто та затверджено Стратегічний план роботи Ради.

Рада з питань внутрішньо переміщених осіб Сумської міської територіальної громади - консультативно-дорадчий орган, який утворюється для участі у реалізації місцевої політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності Сумської міської територіальної громади у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.

Положення

про Раду з питань внутрішньо переміщених осіб Сумської міської територіальної громади

(затверджено розпорядженням міського голови від 13.12.2023 № 387-р)

  1. Рада з питань внутрішньо переміщених осіб Сумської міської територіальної громади (далі – Рада) є консультативно-дорадчим органом, який утворюється на підставі розпорядження міського голови, або особи, що його замінює для участі у реалізації місцевої політики у сфері забезпечення та захисту прав та інтересів внутрішньо переміщених осіб, сприяння діяльності Сумської міської територіальної громади (далі – Сумська МТГ) у розвитку ефективних механізмів їх адаптації та інтеграції.
  1. Рада у своїй діяльності керується Конституцією і законами України, указами Президента України, постановами Верховної Ради України, актами Кабінету Міністрів України, рішеннями Сумської міської ради, виконавчого комітету Сумської міської ради, розпорядженнями міського голови, наказами та розпорядженнями начальника Сумської міської військової адміністрації, Положенням про неї та іншими актами законодавства.