006.jpg

Порядок денний засідання містив 45 питань. Особливу увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО.

Всього було розглянуто 32 питання.

На засіданні були розглянуті проекти рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 30 жовтня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії) та листи від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 36 питань. Особливу увагу депутати приділили розгляду проекту рішення «Про погодження Інвестиційної програми виробництва, транспортування та постачання теплової енергії ТОВ «Сумитеплоенерго» на 2020 рік». Заслухавши доповідь директора ТОВ Сумитеплоенерго» Васюніна Д.Г. про основні заходи впровадження інвестиційної програми підприємством, вирішили підтримати даний проект рішення та внести на розгляд сесії Сумської міської ради. 

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 25 питання. На розгляд засідання сесії Сумської міської ради було ініційовано 17 проектів рішень. Рішення щодо включення нежитлового приміщення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу за адресами: м. Суми, вул. Супруна, 9 ГО «Осіб з інвалідністю «Дитячі мрії» було підтримано членами постійної комісії. 

Було розглянуто 3 питання. Попередньо були розглянуті проекти рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 16 жовтня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії).

Порядок денний засідання 03 жовтня 2019 року було затверджено із 68 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, питанням надання земельних ділянок громадянам, які знаходяться у них в користуванні.

Порядок денний засідання постійної комісії 26 вересня 2019 року було затверджено із 73 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, питанням оренди земельних ділянок фізичним особам-підприємцям, юридичним особам.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 25 питання. На розгляд засідання сесії Сумської міської ради було ініційовано 9 проектів рішень. Рішення щодо включення нежитлового приміщення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу за адресами: м. Суми,  вул. Леваневського, 26 ФОП Жаботинська Т.Ю. було підтримано членами постійної комісії. 

На початку засідання ТКК з питань теплозабезпечення міста Суми головуючим було повідомлено, що у минулому році, коли населення м. Суми стало свідками можливого зриву опалювального періоду у місті, серед депутатів Сумської міської ради і керівництва міста виникло питання створення єдиної Схеми теплопостачання в м. Суми, яка б власне вирішувала системний підхід і стратегічне бачення розвитку теплопостачання міста, щоб унебезпечити місто і споживачів теплової енергії від таких небезпечних явищ, як можливий зрив опалювального сезону, неякісне надання послуг населенню з боку теплопостачальних організацій.

Було розглянуто 23 питання. Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 18 вересня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії) та листам від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради.