002.jpg

Всього було розглянуто 50 питань порядку денного. Більшість питань стосувалася надання земельних ділянок у власність громадянам. 

Всього було розглянуто 7 питань. Члени постійної комісії попередньо розглянули проекти рішення Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 24 квітня 2019 року, а саме: «Про хід виконання «Міської комплексної програми «Охорона здоров’я на 2017-2020 роки», затвердженої рішенням Сумської міської ради від 21 грудня 2017 року № 2920 - МР (зі змінами), за 2017-2018 роки, у тому числі за підсумками 2018 року» та «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 19 грудня 2018 року № 4333-МР «Про затвердження комплексної міської Програми «Охорона здоров’я» м. Суми на 2019-2021 роки».

На порядку денному засідання постійної комісії 11 квітня 2019 року пропонувалося до розгляду 65 питань, серед яких, переважну більшість становили питання надання дозволу/відмови у наданні дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок учасникам АТО, громадянам.

Всього було розглянуто 25 питань. Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 24 квітня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії), листам від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради та зверненням мешканців міста щодо надання їм матеріальної допомоги.

Порядок денний постійної комісії 04 квітня 2019 року затверджений із 68 питань. Особливу увагу депутати приділили питанням надання земельних ділянок учасникам АТО: 

Всього було розглянуто 115 питань. Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 27 березня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії), листам від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради та зверненням мешканців міста.

Порядок денний засідання постійної комісії затверджено із 54 питань. Першочергову увагу депутати приділили розгляду питань надання земельних ділянок учасникам АТО. Так, одноголосно підтримали питання надання земельних ділянок у власність учасникам АТО за адресою: м. Суми, вул. Білопільський шлях, а саме: Пєтухову Андрію Юрійовичу, Тригубу Андрію Георгійовичу, Швидуну Юрію Володимировичу, Михайленку Владиславу Євгенійовичу, Шевченку Денису Валерійовичу, Давиденку Тарасу Юрійовичу, Харченку Миколі Андрійовичу, Пирогу Віталію Івановичу, Чумак Оксані Костянтинівні, Храпачу Віталію Івановичу, Шамраю Віталію Олександровичу, Андрущенку Максиму Григоровичу, Шевченку Максиму Романовичу, Федоренку Євгенію Анатолійовичу.

Порядок денний засідання постійної комісії 21 березня 2019 року було затверджено з 56 питань, серед яких, переважна більшість стосувалася питань оренди земельних ділянок фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб. 

Особливу увагу депутати приділили розгляду питань надання земельних ділянок учасникам АТО, а саме:

- одноголосно підтримали питання надання земельних ділянок у власність учасникам АТО Волошину Олександру Олександровичу, Раєвському Олегу Михайловичу, за адресою: м. Суми, в районі вулиці М.Кощія та М.Данька;

Всього було розглянуто 25 питань. Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 27 березня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії), листам від керівників структурних підрозділів Сумської міської ради та зверненням мешканців міста щодо надання їм матеріальної допомоги.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 44 питань. Свою увагу депутати приділили розгляду трьох програм, які стоять на контролі постійної комісії, а саме:

  • Про міську цільову програму з військово-патріотичного виховання молоді, сприяння організації призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та військовим формування, розташованим на території міста Суми, у проведенні заходів з оборони та мобілізації на 2018 рік;
  • Про міську комплексну програму «Правопорядок» на період 2016-2018 роки» (зі змінами);
  • Про комплексну цільової Програми управління та ефективного використання майна комунальної власності та земельних ресурсів територіальної громади міста Суми на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 02 грудня 2015 року № 26–МР (зі змінами) за 2016-2018 роки.