007.jpg

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 23 питань. На розгляд засідання сесії Сумської міської ради було ініційовано 12 проектів рішень.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 12 питань. Особливу увагу депутати приділили розгляду питання про хід виконання рішень Сумської міської ради де заслухали звіти керівників структурних підрозділів про хід виконання комплексних цільових програм. Обговорили питання стану ліфтового господарства та перспективи розвитку. 

Порядок денний засідання постійної комісії 06 лютого 2020 року був затверджений із 38 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили зверненням мешканців м. Суми, фізичним особам-підприємцям.

Було розглянуто 28 питань.

Попередньо були розглянуті проєкти рішень Сумської міської ради, які пропонуються до розгляду на сесії 26 лютого 2020 року (в межах напрямків діяльності комісії), а саме: «Про звіт про виконання міського бюджету м. Суми за 2019 рік», «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2019 року № 6248 – МР «Про бюджет Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік», «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 грудня 2019 року № 6249-МР «Про Програму економічного і соціального розвитку Сумської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік та основні напрями розвитку на 2021 – 2022 роки» та «Про звіт про виконання сільського бюджету села Піщане за 2019 рік».

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 31 питання. На розгляд засідання сесії Сумської міської ради було ініційовано 13 проектів рішень. Рішення щодо включення нежитлового приміщення до переліку об’єктів, які підлягають приватизації шляхом викупу не набрали достатньої кількості голосів.

Порядок денний засідання постійної комісії 30.01.2020 року був затверджений із 53 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили учасникам АТО, зверненням фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб.

Голова комісії Мельник Віталій Володимирович відзначив подяками за сумлінну працю в системі охорони здоров’я, високий професіоналізм, значний внесок в надання медичної допомоги населенню міста:

  • директора КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради Домінас Валентину Михайлівну.
  • лікаря ортопеда-травматолога вищої кваліфікаційної категорії, завідувача ортопедично-травматологічним відділенням № 2 КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Сумської міської ради Барабана Юрія Антоновича.

Всього було розглянуто 18 питань

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 12 питань. Особливу увагу депутати приділили розгляду питання Про проект рішення «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів для участі Сумської міської ради в організації та співфінансуванні капітального ремонту багатоквартирних будинків», депутатами Сумської міської ради були надані пропозиція, які стосувалися: відсоткового співвідношення, кількості років житлового фонду для співфінансування та погодження постійними комісіями. Дане питання члени постійної комісії рекомендували винести на розгляд Сумської міської ради. 

Було розглянуто 30 питань. Постійна комісія затвердила План роботи комісії на І півріччя 2020 року та звіт про роботу постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики Сумської міської ради VII скликання за 2019 рік.

Порядок денний засідання містив 97 питань. Основну увагу при розгляді питань порядку денного депутати приділили питанням оренди фізичним особам-підприємцям, юридичним особам, наданню земельних ділянок у власність громадянам, які знаходяться у них в користуванні.