007.jpg
  1. Баранов Андрій Володимирович
  2. Гробова Вікторія Павлівна (з 22.07.2020 р.)
  3. Степченко В’ячеслав Григорович (з 22.07.2020 р.)
  4. Фірсова Ольга Василівна
  1. Сагач Анатолій Григорович – керівник депутатської фракції (з 21.01.2020 р. дотепер)
  2. Левченко Олег Олександрович – заступник
  3. Кушнір Ігор Григорович – заступник
  4. Гончаров Василь Миколайович – секретар
  5. Кубрак Оксана Миколвївна
  6. Богодушко Борис Іванович
  7. Вегера Олександр Олексійович
  8. Бурбика Віталій Олександрович
  9. Калініченко В’ячеслав Анатолійович
  10. Липова Світлана Андріївна
  11. Никоненко Володимир Вікторович
  12. Саченко Микола Володимирович
  13. Скоробагатський Євгеній Олексійович
  14. Шилов Віталій Володимирович
  15. Шилов Володимир Олександрович
  1. Лантушенко Дмитро Сергійович – керівник депутатської фракції
  2. Хандурін Дмитро Вікторович – заступник
  3. Мельник Віталій Анатолійович – секретар
  4. Заїка Валерій Іванович (з 29.07.2020 р.)
  5. Змисля Ігор Федорович (з 26.10.2018 р.)
  6. Галаєв Расул Магомед-Шарипович
  7. Малюк Оксана Володимирівна
  8. Наталуха Дмитро Олександрович
  1. Зименко Олександр Вікторович – керівник депутатської фракції
  2. Іванов Олександр Олександрович – заступник
  3. Бутенко Денис Миколайович – секретар
  4. Рибальченко Ірина Анатоліївна

 

Передвиборча програма

  1. Чепік Володимир Ігоревич – керівник депутатської фракції
  2. Губська Ірина Олексіївна – секретар
  3. Косяненко Євген Євгенович
  4. Крамченков Андрій Борисович
  1. Левченко Юлія Олексіївна – керівник депутатської фракції
  2. Амосов Дмитро Васильович – заступник
  3. Татаренко Сергій Олександрович – секретар

 

Програма партії

  1. Перепека Ігор Олександрович – співголова депутатської групи
  2. Жиленко Віталій Миколайович – співголова депутатської групи
  3. Гризодуб Геннадій Павлович
  4. Перепека Юрій Олександрович
  1. Лантушенко Дмитро Сергійович – голова депутатської групи
  2. Чепік Володимир Ігоревич – заступник голови депутатської групи
  3. Галаєв Расул Магомед-Шарипович
  4. Губська Ірина Олексіївна
  5. Заїка Валерій Іванович
  6. Змисля Ігор Федорович
  7. Косяненко Євген Євгенович
  8. Крамченков Андрій Борисович
  9. Малюк Оксана Володимирівна
  10. Мельник Віталій Анатолійович
  11. Наталуха Дмитро Олександрович
  12. Хандурін Дмитро Вікторович