003.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Гончаренко Тетяна Петрівна

Народилася у м. Суми, Сумської області 31 січня 1974 р. в родині службовців. Громадянка України.

В 1991 році закінчила Сумську середню школу № 2. В цьому ж році вступила до Сумського фізико-технологічного інституту.

В 1996 р. закінчила Сумський Державний Університет, економічний факультет, спеціальність «Організація виробництва», отримала кваліфікацію «менеджер-економіст».

В 1996 році втупила до аспірантури Української академії банківської справи, яку закінчила 2000 р.

В березні 2006 р. захистила дисертацію на здобуття вченого звання кандидата економічних наук за спеціальністю 08.02.02 «Економіка та управління науково-технічним прогресом».

Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р АКАТОВ Олександр Юрійович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р АНТОНЕНКО Андрій Геннадійович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БАБІЧЕВ Юрій Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БАБЕНКО Ігор Анатолійович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БАЙДАК Олександр Геннадійович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БОГДАНОВ Микола Дмитрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БОЖЕНКО Олександр Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БРАТУШКА Юрій Васильович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р БУРБИКА Віталій Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ВЕГЕРА Олександр Олексійович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ВЛАСОВ Олександр Травневич Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГАЛЕНІН Роман Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГОНЧАРЕНКО Тетяна Петрівна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГОНЧАРОВ Василь Миколайович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГОРДІЄНКО Віктор Володимирович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГРЕК Андрій Сергійович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГРИЦЕНЮК Олександр Станіславович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ГУЧЕНКО Володимир Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ДІХТЯР Володимир Олексійович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ДЕЙНІЧЕНКО Наталія Леонідівна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ДОНЦОВА Ольга Іванівна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ДУБИНСЬКА (КІБАЛЬНИК) Оксана Яківна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ДЯДЕНКО Ірина Олегівна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЖИЛЕНКО Віталій Миколайович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЖУК Анатолій Володимирович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЖУРБА Тетяна Володимирівна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЗАБІЯКА Юрій Костянтинович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КАЛІНІНСЬКА Тетяна Сергіївна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КАЛІНІЧЕНКО В’ячеслав Анатолійович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КОВАЛЕНКО Віктор Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КОСТЮК Валентин Григорович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КУЧЕРЕНКО Василь Олександрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КУЦ Лариса Вікторівна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КУЦ Ярослав Валентинович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р КУШНІР Ігор Григорович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЛЕВЧЕНКО Олег Олександрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЛИПОВА Світлана Андріївна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЛИСИЙ Вадим Вікторович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЛЮЛЬКО Олег Григорович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МАЙБОРОДА Андрій Олександрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МАЛЮК Олександр Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МАЛЮК Сергій Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МОВЧАН Олексій Леонідович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МОТРЕЧКО Віра Володимирівна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р МУРАШКІНА Світлана Анатоліївна Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р НІКОНОРОВА Любов Максимівна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р НАУМЕНКО Сергій Іванович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПАРХОМЕНКО Микола Миколайович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПЕРЕПЕКА Iгор Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПЕРЕПЕКА Юрій Олександрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПЕРЧАКОВ Олександр Григорович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПРОКОПЕНКО Олександр Андрійович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ПУСТОВИЙ Андрій Іванович П’ЯТАЧЕНКО Сергій Васильович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р РЕПЕТУН Олександр Миколайович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р РОГОВА Віра Іванівна
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р РУДЕЦЬКИЙ Сергій Іванович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р САГАЧ Анатолій Григорович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р САЛАТЕНКО Семен Павлович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р САЧЕНКО Микола Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р СКИБА Володимир Іванович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р СОКУРА Валерій Петрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р СОЛОБАЄВ Володимир Якович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р СТЕПЧЕНКО Віктор Іванович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ТЕЛІЖЕНКО Олександр Михайлович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ТИМЧУК Олександр Олександрович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ФЕДИНА Олексій Миколайович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ФІРСОВА Ольга Василівна
ХОВЗУН Сергій Володимирович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЧАБАДА Віктор Миколайович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ШЕВЕЛЬ Ігор Миколайович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ШИЛОВ Віталій Володимирович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ШИЛОВ Володимир Олександрович Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ШНІТКЕ Юрій Вольдемарович
Сумська міська рада VI скликання 2010-2015 р.р ЯРОВА Алла Григорівна
1326798214 movchan 

Мовчан Олексій Леонідович

Телефон приймальні - 700-568

Електронна пошта:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 Народився 18.02.1974 р. в м.Суми.

 У 1991 р. закінчив Сумську середню школу № 22

 1991-1997 навчався в СумДУ. Отримав вищу освіту за спеціальністю - технологія машинобудування, кваліфікація - інженер-механік.

 1997-2004р. працював заступником директора ТОВ «Юлія».

 2004-2008р. - директор ТОВ «Магістраль».

 2008-2010р. - директор КП «Теплоенергоцентраль».

 З липня по грудень 2010 р. - радник голови правління ПАТ «Сумигаз».

 22 грудня 2010 р. обраний секретарем Сумської міської ради.

 22 лютого 2014 року звільнений з посади секретаря міської ради.

 З 2005р. - член Партії регіонів.

 З грудня 2008 до жовтня 2009 року - голова Ковпаківської районної в м.Суми організації Партії регіонів.

 З жовтня 2010 року - голова Сумської міської організації Партії регіонів.

Сумська міська рада V скликання 2006-2010 р.р.

 

  1. ЄЛШАНСЬКИЙ Олександр Анатолійович
  2. ІЛЛЯШЕНКО Сергій Миколайович
  3. АЛЕКСАНЯН Славік Семенович
  4. БАЙДАК Олександр Геннадійович
  5. БЕРЕЖНИЙ Сергій Євгенович
  6. БИСТРИЦЬКА Євгенія Миколаївна
  7. БОБИРЕНКО Віктор Анатолійович
  8. БОЖЕНКО Олександр Олександрович
  9. БОНДАРЕНКО Євген Володимирович
  10. БРАТУШКА Юрій Васильович

Сумська міська рада IV скликання 2002-2006 р.р.

 

  1. ЄМЕЦЬ Олександр Михайлович
  2. ЄФІМЕНКО Костянтин Васильович
  3. ІЛЛЯШЕНКО Віталій Петрович
  4. АВЕТІКЯН Сєда Місаківна
  5. АВРАМЕНКО Любов Михайлівна
  6. АЗАРЕНКОВ Віктор Миколайович
  7. АКУЛЕНКО Анатолій Данилович
  8. АТАМАН Олександр Васильович
  9. АФАНАСЬЄВ Борис Володимирович
  10. БОГОДУШКО Борис Іванович

ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ XXIII СКЛИКАННЯ
1998-2002

1. Бабар Тетяна Володимирівна

2. Бабіцький В’ячеслав Семенович

3. Білолюбська Катерина Григорівна

4. Василенко Наталія Олегівна

5. Винниченко Олександр Олексійович

6. Войтенко Іван Миколайович

7. Ворона Василь Федорович

8. Гайворонський Євген Олександрович

9. Галаєв Магомет-Шарип Джамалович

10. Глуховцов Михайло Дмитрович

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ XXII СКЛИКАННЯ
(1994-1998)

1. Бабич Віра Григорівна

2. Батюк Володимир Іванович

3. Бейкун Сергій Іванович

4. Білолюбська Катерина Григорівна

5. Булах Олег Петрович

6. Ващенко Тетяна Валентинівна

7. Ворона Василь Федорович

8. Войтенко Іван Миколайович

9. Гайворонський Євген Олександрович

10. Галинський Михайло Семенович

НАРОДНІ ДЕПУТАТИ СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ XXI СКЛИКАННЯ
(1990-1994)

1. Абрамітов Ростислав Валентинович

2. Аветікян Сєда Місаківна

3. Акуленко Анатолій Данилович

4. Александрова Галина Костянтинівна

5. Анфьорова Галина Михайлівна

6. Артюх Володимир Васильович

7. Артюх Микола Леонідович

8. Ашомок Ігор Віталійович

9. Бабак Олексій Іванович

10. Бабар Тетяна Володимирівна

№ п/п Кінцева дата здачі розробником проекту рішення СМР (паперовий та електронний варіанти) у ВЗОДР
Дата оприлюднення проекту рішення СМР на офіційному сайті
Кінцева дата розгляду матеріалів сесії постійними комісіями Кінцева дата здачі пропозицій, висновків та рекомендацій до проектів рішень СМР (у 4-х екземплярах у ВЗОДР) Дата засідання погоджувальної ради Дата чергового пленарного засідання СМР Кінцева дата здачі розробником доопрацьованого рішення СМР на підпис головуючому (паперовий та електронний варіант у ВЗОДР) Кінцев дата оприлюднення рішення СМР на сайті СМР
За 20 робочих днів до пленарного засідання
(частина 8 статті 30)
За 12 днів до пленарного засідання
(част. 5 статті 37)
За 2 дні до засідання погоджувальної ради
(част. 1 статті 56)
За 7 днів до пленарного засідання СМР
(частина 7 статті 37)
Остання середа місяця
(частина 1 статті 15)
Протягом 2 робочих днів після проведення пленарного засідання
(частина 7 статті 56)
Негайно, але не більше 5 робочих днів з дня його затвердження
(частина 3 статті 61)
1. 25.12.2011 13.01.2012 18.01.2012 25.01.2012 27.01.2012 31.01.2012
2. 31.01.2012 17.02.2012 22.02.2012 29.02.2012 02.03.2012 06.03.2012
3. 27.02.2012 16.03.2012 21.03.2012 28.03.2012 30.03.2012 03.04.2012
4. 27.03.2012 13.04.2012 18.04.2012 25.04.2012 27.04.2012 03.05.2012
5. 27.04.2012 18.05.2012 23.05.2012 30.05.2012 01.06.2012 05.06.2012
6. 22.05.2012 08.06.2012 13.06.2012 20.06.2012 22.06.2012 26.06.2012

Депутати Сумської міської ради VІ скликання (за членством в постійних комісіях Сумської міської ради)

  1. Постійна комісія з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій та екології
  2. Постійна комісія з питань транспорту, зв’язку, промисловості, енергозбереження, підприємництва, торгівлі та побутових послуг
  3. Постійна комісія з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку, цін та інвестиційної політики
  4. Постійна комісія з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, місцевого самоврядування, депутатської етики, регламенту та регуляторної політики
  5. Постійна комісія з питань освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді
  6. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення
  7. Постійна комісія з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин
  8. Постійна комісія з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією
Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31