004.jpg

bondarenko m eДата та місце народження: 16 червня 1970 року, с. Бобрик Роменського району Сумської області

Громадянство: Громадянин України

Освіта: вища

У 1992 році закінчив Донецьке вище військово-педагогічне училище за спеціальністю «Військово-педагогічна тактична військ зв’язку», здобувши кваліфікацію «соціальний психолог-педагог».

У 1996 році закіничв Київський військовий гуманітарний інститут,  спеціальність - «Практична психологія», кваліфікація - «спеціаліст-офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня».

У 2020 році закінчив Харківський регіональний інститут Національної академії державного управління при Президентові України, за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування», кваліфікація - «магістр державного управління».

Дата народження: 6 січня 1986 року у м.Суми

Громадянство: Громадянин України

Освіта: вища

У 2008 році закінчив Сумський державний університет за спеціальністю «Правознавство» і здобув кваліфікацію «юрист».

У 2011 році закінчив Харківський Національний університет внутрішніх справ за напрямком підготовки «Правознавство» та здобув кваліфікацію «бакалавр права».

На даний час навчається у Сумському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти за напрямком підготовки «Менеджмент» для здобуття кваліфікації «магістр з менеджменту; керівник підприємства, установи, організації; менеджер (управитель) в освіті та соціальній сфері».

pavlik u aДата народження: 15 лютого 1991 року, м.Суми

Громадянство: Громадянка України

Освіта: Вища, у 2012 році закінчила Сумський Національний аграрний університет за спеціальністю «харчові технології та інженерія», кваліфікація «бакалавр харчових технологій». У 2013 році закінчила Сумський державний університет за спеціальністю «адміністративний менеджмент», кваліфікація «магістр з адміністративного менеджменту (менеджер з адміндіяльності)».

motrechko

Дата народження: 17 серпня 1971 року у місті Суми.

Громадянство: Громадянка України

Освіта: Вища. У 1995 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка (кваліфікація - вчитель фізичної культури).

У 2008 р. закінчила Харківський національний університет внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство".

У 2012 р. закінчила Харкiвський регiональний iнститут державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України (магістр державного управління).

У 2016 р. закінчила аспірантуру Харкiвського регiонального iнституту державного управлiння Нацiональної академiї державного управлiння при Президентовi України.

У 2018 р. здобула ступінь кандидата наук з державного управління (спеціальність - місцеве самоврядування).

У разі відсутності заступників міського голови заміщення повноважень щодо діяльності виконавчих органів здійснюється в такому порядку:

Посадова особа,
яка відсутня

Посадова особа,
яка заміщує відсутнього

Бондаренко М.Є.

Павлик Ю.А.

Мотречко В.В.

Поляков С.В.

Поляков С.В.

Мотречко В.В.

Павлик Ю.А.

Бондаренко М.Є.

 

В окремих випадках взаємозаміщення повноважень у випадку відсутності одного із заступників міського голови може встановлюватися окремим розпорядженням міського голови.