Надрукувати
Перегляди: 1734

ishchenko t

Дата народження: 29 березня 1957 року у місті Суми.

Громадянство: Громадянка України

Освіта: Вища.

У 1978 р. закінчила Сумський державний педагогічний інститут ім.А.С.Макаренка за спеціальністю «математика», кваліфікація - вчитель математики (диплом з відзнакою).

Трудова діяльність:

1978 – 1979 рр. – учитель математики Біловодської середньої школи Сумського району.

1979 – 1980 рр. – старша піонервожата Сумської середньої школи №11.

1980 – 1984 рр. – організатор позакласної та позашкільної виховної роботи Миколаївської середньої школи Сумського району.

1984 – 2003 рр. – директор Червоненської середньої школи Сумського району.

2003 – 2005 рр. – заступник голови Сумської районної державної адміністрації.

2005 – 2006 рр. – вчитель математики Червоненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Сумського району.

2005 – 2010 рр. – методист з математики Сумського обласного інституту післядипломної та педагогічної освіти.

2010 – 2014 рр. – заступник голови Сумської обласної державної адміністрації.

2017 – 2020 рр. – заступник директора з персоналу КП «Суми-Фарм» Сумської обласної ради.

2020 р. – заступник директора з навчальної роботи КЗ «Обласний ліцей-інтернат спортивного профілю «Барса» Сумської обласної ради.

24.12.2020 рішенням Сумської міської ради № 56-МР «Про затвердження заступників Сумського міського голови та керуючого справами виконавчого комітету» призначена на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

26 січня 2021 р. відповідно до розпорядження міського голови приступила до виконання обов’язків заступника міського голови.

Депутат Миколаївської та Червоненської сільських рад Сумського району; депутат Сумської районної ради XXIII, XXIV, V, VI скликань

З 2016 р. – співголова Національної платформи «Жінки за мир», керівник регіонального представництва у Сумській області.

Заслужений працівник освіти України.

Заміжня.

Телефон приймальні - 700-562

Електронна пошта - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Графік проведення особистого прийому громадян

Порядок проведення особистого прийому громадян

Забезпечує організацію здійснення власних повноважень та делегованих повноважень органів виконавчої влади у сферах охорони здоров’я, розвитку підприємництва, промисловості, побутово-торговельного, готельного обслуговування, громадського харчування, контролю за станом благоустрою Сумської міської ТГ, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України.

Безпосередньо відповідає (за належністю) за організацію виконання повноважень, передбачених такими статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Стаття 27

пункт «а», підпункти 1, 4, 7;

Стаття 28

пункт «а», підпункт 5,

Стаття 29

пункт «а», підпункти 2, 3;

Стаття 30

пункт «а», підпункти 1, 7, 8, 9, 17;

пункт «б», підпункти 1, 2, 3, 4;

Стаття 32

пункт «а», підпункти 1, 6, 8;

пункт «б», підпункти 1, 2, 3,11;

Стаття 33

пункт «б», підпункт 12;

Стаття 34

частина 1, пункт «а», підпункт 3;

Стаття 38

частина 1, пункт «а», підпункти 3, 4.

Організовує роботу щодо підготовки, прийняття та виконання міських програм з питань, віднесених до його відання.

Організовує роботу по забезпеченню відповідно до закону розвитку всіх видів медичного обслуговування, мережі лікувальних закладів усіх форм власності, визначення потреби та формування замовлень на кадри для цих закладів, удосконалення кваліфікації кадрів.

Сприяє забезпеченню відповідно до законодавства пільгових категорій населення лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

Координує та контролює питання організації медичного обслуговування в оздоровчих закладах, закладах освіти, культури.

Координує роботу підприємств торгівлі, побуту та готельного обслуговування, що належать до комунальної власності.

Вирішує питання взаємодії з ринками Сумської міської ТГ.

Заслуховує звіти про роботу керівників підприємств торгівлі, побуту та готельного обслуговування, які перебувають у комунальній власності.

Здійснює контроль за роботою згаданих вище підприємств, своєчасним надходженням податків і зборів до бюджетів усіх рівнів, своєчасними розрахунками по заробітній платі, координує і вирішує питання, пов’язані з забезпеченням стабільної роботи підприємств харчової і переробної промисловості, розширенням та вдосконаленням мережі підприємств торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, готелів.

Здійснює контроль за належною експлуатацією об'єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, готелів усіх форм власності. Ініціює зупинення їх експлуатації в разі порушення санітарних правил, інших вимог законодавства, скасування в таких випадках даних їм дозволів на створення та експлуатацію відповідних об'єктів.

Здійснює контроль за дотриманням законодавства щодо захисту прав споживачів.

Здійснює контроль за станом благоустрою територій, організації озеленення, охорони зелених насаджень і водойм, створення місць відпочинку громадян, організовує роботу щодо залучення на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

Координує роботу з питань цілодобового прийому в телефонному режимі звернень від громадян Сумської міської ТГ, які потребують невідкладного вирішення або вирішення яких зволікається, повідомлень про виникнення аварійних ситуацій у роботі міського господарства та щодо організації взаємодії служб Сумської міської ТГ по ліквідації аварійних ситуацій, що виникли в діяльності міського господарства і призвели до перебоїв у наданні послуг по забезпеченню життєдіяльності Сумської міської ТГ.

Спрямовує, координує та контролює роботу таких виконавчих органів міської ради, міських підприємств, установ, організацій:

  • управління охорони здоров’я;
  • управління «Інспекція з благоустрою міста Суми»;
  • відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів;
  • відділу «Служба 15-80».

Вирішує питання взаємодії з:

  • з управлінням Держпродспоживслужби в м. Сумах.

Організовує роботу по благоустрою Сумської міської ТГ, залученню на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підвідомчих підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності.

Сприяє вирішенню питань енергозбереження в підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

Сприяє надходженню цільових (у тому числі валютних) коштів відповідно до прийнятого радою положення про ці кошти.

Бере участь у веденні колективних переговорів та укладенні територіальних тарифних угод, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) у підвідомчих установах та організаціях.

Вирішує питання взаємодії виконавчих органів міської ради за належністю з відповідними організаціями та установами обласного підпорядкування.

Здійснює організацію виконання рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень і доручень міського голови (за належністю).

За дорученням міського голови або особи, що виконує його обов’язки, організовує роботу виконавчих органів міської ради за іншими напрямками діяльності.