005.jpg

zhurba 2Дата народження: 07 березня 1977, с. Н.Сироватка Сумського району

Громадянство: Громадянин України

Освіта: Вища. У 2016 році закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «промислове та цивільне будівництво», кваліфікація – «інженер-будівельник».

Досвід роботи:

Трудову діяльність розпочав у 1998 р. вантажником СПЗП «Сумивторресурси».

З 2001 по 2008 р.р. – працював на посадах машиніста, слюсаря, водія-експедитора у кількох комерційних підприємствах.

З 2009 по 2016 роки – директор ТОВ «СБК «Сумиводстрой»

З лютого 2016 р. – заступник директора КП «Міськводоканал» Сумської міської ради.

13 квітня 2016 р. призначений заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

Телефон приймальні: 700-569

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік проведення особистого прийому громадян

Порядок проведення особистого прийому громадян

 
Заступник міського голови з питань
діяльності виконавчих органів ради
ЖУРБА О.І.

Забезпечує організацію здійснення власних повноважень та делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузях житлово-комунального господарства, енергозабезпечення об’єктів комунального господарства, цивільного захисту населення,  транспорту та зв’язку, ліквідації аварійних ситуацій, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України.

Безпосередньо відповідає (за належністю) за організацію виконання повноважень, передбачених такими статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Стаття 27

пункт «а», підпункти 1, 4, 7;

Стаття 28

пункт «а», підпункти 2, 5, 8;

пункт «б», підпункт 2;

Стаття 29

пункт «а»,  підпункти 2, 3;

Стаття 30

пункт «а», підпункти 1, 3, 4, 5, 6, 7, 71, 10, 101, 102, 11, 12,14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;

пункт «б»,  підпункти 1, 2, 4, 11, 13;

Стаття 31

пункт «а», підпункти 1, 2, 3, 4, 12;

Стаття 33

частина 1,  пункт «б»,  підпункти 6, 7, 71, 12;

Стаття 34

частина 1,  пункт «а»,  підпункти 2, 4;

Стаття 36

підпункти 3, 4;

Стаття 38

частина 1,  пункт «а»,  підпункти 5, 6, 8, 9;

пункт «б»,  підпункти 2, 31.

Вирішує питання організації обслуговування населення підприємствами і установами житлово-комунального господарства, забезпечення їх стабільної роботи,  належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг з управління багатоквартирним будинком, які надаються населенню, ремонту та утримання мереж тепло- та водозабезпечення.

Координує питання визначення і встановлення норм надання житлово-комунальних послуг, контролю за їх дотриманням.

Координує роботу щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, послуги з постачання гарячої води, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг), транспортні та інші послуги.

Координує питання утримання, капітального, поточного ремонту, реконструкції об’єктів житлового фонду та комунального господарства.

Координує питання ремонту та утримання шляхів і вулиць міста, мостів та інших споруд.

Організовує роботу з благоустрою міста.

Координує роботу по забезпеченню енергоресурсами об’єктів міського господарства.

Організовує роботу виконавчих органів міської ради по забезпеченню виконання вимог законодавства, в межах наданих повноважень, з питань стратегічного розвитку теплоенергетики.

Вносить пропозиції щодо поліпшення експлуатації та перспективного розвитку водозабірних, каналізаційних, очисних споруд і мереж у місті, організації економного тепло-, водопостачання житлово-комунальними та іншими підприємствами.

Організовує відповідно до чинного законодавства контроль за  експлуатацією житлового фонду підприємствами  житлово-комунального господарства незалежно від їх форми власності (крім будинків приватного сектору).

Координує питання збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів.

Сприяє роботі по створенню органів самоорганізації населення, товариств співвласників будинків тощо.

Організовує роботу по ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, природного та техногенного характеру, стихійного лиха, інформування про них населення, залучення в установленому законом порядку до цих робіт підприємств, установ та організацій, а також населення.

Координує роботу щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на транспортні послуги.

Координує роботу підприємств транспорту і зв’язку, а також надавачів телекомунікаційних послуг.

Сприяє залученню на договірних засадах підприємств, установ та організацій, що не належать до комунальної власності територіальної громади, до участі в обслуговуванні населення засобами транспорту.

Координує роботу з питань затвердження маршрутів і графіків руху місцевого пасажирського транспорту, правил користування міським пасажирським транспортом незалежно від форм власності.

Координує роботу з питань цілодобового прийому в телефонному режимі звернень від громадян міста, які потребують невідкладного вирішення або вирішення яких зволікається, повідомлень про виникнення аварійних ситуацій у роботі міського господарства  та щодо організації взаємодії служб міста по ліквідації аварійних ситуацій, що виникли в діяльності міського господарства і призвели до  перебоїв у наданні послуг по забезпеченню життєдіяльності міста.

Координує роботу та сприяє виконанню покладених на них завдань, у межах, визначених чинним законодавством, таких виконавчих органів міської ради, міських підприємств, установ, організацій:

 • департаменту інфраструктури міста;
 • відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення;
 • відділу транспорту, зв’язку та телекомунікаційних послуг;
 • відділу «Служба 15-80».
 • комунального підприємства «Шляхрембуд»;
 • комунального підприємства «Електроавтотранс»;
 • комунального підприємства «Сумижилкомсервіс»;
 • комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль»;
 • підприємств водо-, тепло-, газопостачання, забезпечення електричною енергією та нафтопродуктами (незалежно від форм власності), в т.ч. ПАТ «Сумиобленерго», ТОВ «Сумитеплоенерго», Дирекції «Котельня північного промвузла», КП «Міськводоканал», ПАТ «Сумигаз»;
 • підприємств по обслуговуванню житла (незалежно від форм власності), у т.ч. КП «Сумитеплоенергоцентраль», КП «Сумижилкомсервіс», ПРБП «Рембуд», ТОВ КК «Коменерго-Суми»,  ТОВ «Форекс Плюс», ТОВ «КК «ДомКомСуми», ТОВ «Сумитехнобудсервіс» та інших підприємств, що надають послуги з управління багатоквартирним будинком у місті Суми.
 • підприємств, які забезпечують належний санітарний стан та благоустрій міста, у т.ч. ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС», ТОВ «А‑Муссон», КП «Спеціалізований комбінат», КП електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», КП «Зелене будівництво»;
 • комунальної установи «Сумська міська рятувально-водолазна служба»;
 • підприємств транспорту;
 • операторів надання послуг кабельного телебачення та телекомунікаційних послуг.

Координує роботу:

 • комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій;
 • комісії по проведенню капітального ремонту будинків, що належать інвалідам Великої Вітчизняної війни;
 • конкурсного комітету для визначення на конкурсних засадах юридичних та фізичних осіб-підприємців, які можуть виконувати необхідні обсяги перевезень і забезпечувати якість надання послуг з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Суми;
 • комісії по координації роботи міського пасажирського транспорту.

Вирішує питання взаємодії з:

 • підрозділами державної пожежної охорони;
 • департаментом екології, паливно-енергетичного комплексу та природних ресурсів Сумської облдержадміністрації;
 • Державною екологічною інспекцією в Сумській області;
 • управлінням Держпродспоживслужби в м. Сумах (в частині охорони довкілля);
 • громадськими організаціями екологічного спрямування.

Організовує роботу по благоустрою міста, залученню на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

Сприяє вирішенню питань енергозбереження в підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

Сприяє надходженню цільових (у тому числі валютних) коштів відповідно до прийнятого радою положення про ці кошти.

Бере участь у веденні колективних переговорів та укладенні територіальних тарифних угод, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) у підвідомчих установах та організаціях.

Вирішує питання взаємодії виконавчих органів міської ради за належністю з відповідними організаціями та установами обласного підпорядкування.

Здійснює організацію виконання рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень і доручень міського голови (за належністю).

За дорученням міського голови або особи, що виконує його обов’язки, організовує роботу виконавчих органів міської ради за іншими напрямками діяльності.

Декларація за 2015 рік

Електронна декларація про доходи за 2016 рік

Електронна декларація про доходи за 2017 рік

Електронна декларація про доходи за 2018 рік