Надрукувати
Перегляди: 1133

voitenko mДата та місце народження: 04 лютого 1971 року, с. Вершина Лебединського району Сумської області

Громадянство: Громадянин України

Освіта: вища

У 2004 році закінчив Харківський національній університет внутрішніх справ, спеціальність «Правознавство».

У 2009 році закінчив Харківську національну академію міського господарства, спеціальність «Економіка підприємства».

У 2014 році закінчив Сумський державний університет, спеціальність «Державна служба».

Трудова діяльність:

1989-1991 – служба у Збройних Силах СРСР.

серпень 1991-червень 1992 – обліковець в КСП «Ленінська іскра» Охтирського району Сумської області.

жовтень 1992- жовтень 1993 – служба в ОВС УВС в Сумській області.

1994-2001 – приватний підприємець.

2001-2002 – директор ТОВ «Екологія».

2002-2003 – директор ТОВ «Євроресурси».

2003-2004 – директор ТОВ «Секрет-Сервіс».

2004-2008 – директор ПП «Технопромсервіс».

2008-2010 – генеральний директор ТОВ ОДА «Альфа».

26 жовтня 2010 р. – 18 листопада 2010 р. – радник голови Сумської обласної державної адміністрації.

19 листопада 2010 р. – 17 лютого 2013 р. – перший заступник міського голови, Сумська міська рада.

28 лютого 2013 р. – 17 квітня 2013 р. – начальник управління по взаємодії з правоохоронними органами та оборонній роботі Сумської обласної державної адміністрації.

18 квітня 2013 р. – серпень 2014 р. – начальник управління житлово-комунального господарства Сумської обласної державної адміністрації.

вересень 2014 р. – червень 2015 р. – тимчасово безробітний, Сумській міський центр зайнятості.

червень 2015 р. – 15 липня 2021 р. – директор ТОВ ОДА «Альфа».

14 липня 2021 р. рішенням Сумської міської ради № 1235-МР «Про затвердження Войтенка М.Г. заступником Сумського міського голови» призначений на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

19 липня 2021 р. відповідно до розпорядження міського голови приступив до виконання обов’язків заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Депутат Сумської обласної ради VІII скликання.

Одружений, має двох дітей.

Судимість відсутня.

Телефон: 700-562

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Графік проведення особистого прийому громадян

Порядок проведення особистого прийому громадян

Забезпечує організацію здійснення власних повноважень та делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузях житлово-комунального господарства, енергозабезпечення об’єктів комунального господарства, розвитку підприємництва, промисловості, управління розвитком сільських територій, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими законодавчими актами України.

Безпосередньо відповідає (за належністю) за організацію виконання повноважень, передбачених такими статтями Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

Стаття 27

пункт «а», підпункти 1, 4, 7;

Стаття 28

пункт «а», підпункти 2, 5;

Стаття 29

пункт «а», підпункти 2, 3;

Стаття 30

пункт «а», підпункти 1, 3, 5, 6, 7, 9, 11, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;

пункт «б», підпункти 1, 2, 4, 11, 13;

Стаття 31

пункт «а», підпункти 1, 2, 3, 4;

Стаття 33

частина 1, пункт «б», підпункти 7, 71, 12;

Стаття 34

частина 1, пункт «а», підпункт 4;

Стаття 36

підпункт 4.

Вирішує питання організації обслуговування населення підприємствами і установами житлово-комунального господарства, забезпечення їх стабільної роботи, належного утримання та ефективної експлуатації, необхідного рівня та якості послуг з управління багатоквартирним будинком, які надаються населенню, ремонту та утримання мереж тепло- та водозабезпечення.

Координує роботу щодо встановлення нормативів (норм) споживання комунальних послуг у порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України, визначення одиниці виміру обсягу наданих послуг з поводження з побутовими відходами.

Координує роботу щодо встановлення в порядку і межах, визначених законодавством, тарифів на побутові, комунальні (крім тарифів на теплову енергію, централізоване водопостачання та централізоване водовідведення, послуги з постачання гарячої води, які встановлюються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг) послуги.

Координує питання утримання, капітального, поточного ремонту, реконструкції об’єктів житлового фонду та комунального господарства.

Координує питання ремонту та утримання шляхів і вулиць Сумської міської ТГ, мостів та інших споруд.

Координує роботу по забезпеченню енергоресурсами об’єктів міського господарства.

Організовує роботу виконавчих органів міської ради по забезпеченню виконання вимог законодавства, в межах наданих повноважень, з питань стратегічного розвитку теплоенергетики.

Вносить пропозиції щодо поліпшення експлуатації та перспективного розвитку водозабірних, каналізаційних, очисних споруд і мереж Сумської міської ТГ, організації економного тепло-, водопостачання житлово-комунальними та іншими підприємствами.

Організовує відповідно до чинного законодавства контроль за експлуатацією житлового фонду підприємствами житлово-комунального господарства незалежно від їх форми власності (крім будинків приватного сектору).

Координує питання збирання, транспортування, утилізації та знешкодження побутових відходів, знешкодження та захоронення трупів тварин.

Сприяє роботі по створенню органів самоорганізації населення, товариств співвласників будинків тощо.

Організовує роботу по благоустрою Сумської міської ТГ, залученню на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

Сприяє вирішенню питань енергозбереження в підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

Бере участь у розробці прогнозів розвитку підприємництва та врахування їх при складанні проєктів програм соціально-економічного розвитку.

Організовує у межах наданих повноважень роботу по забезпеченню розвитку інфраструктури підтримки підприємництва.

Координує та організовує роботу управлінь та відділів міської ради по розробці та виконанню програм розвитку підприємництва, здійсненню в межах наданих повноважень контрольних функцій за діяльністю суб’єктів господарювання у Сумській міській ТГ.

Сприяє розвитку діяльності підприємницьких громадських організацій, активній їх участі в діяльності координаційної ради з питань розвитку підприємництва, розробці та виконанню програмних рішень.

Координує та організовує роботу по створенню та вдосконаленню конкурентоздатних технологій, продукції та послуг, підготовку організаційно-технічних рішень адміністративного, комерційного або іншого характеру, направлених на покращення структури і якості виробництва та соціальної сфери в Сумській міській ТГ.

Сприяє залученню на договірних засадах коштів підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, а також бюджетних коштів на створення інфраструктури розвитку підприємництва.

Координує роботу по формуванню і реалізації політики сталого розвитку сільських територій.

Координує роботу та сприяє виконанню покладених на них завдань, у межах, визначених чинним законодавством, таких виконавчих органів міської ради, міських підприємств, установ, організацій:

 • департаменту інфраструктури міста;
 • департаменту забезпечення ресурсних платежів (в частині повноважень щодо підтримки розвитку підприємництва та промисловості);
 • сектору з питань управління сільськими територіями;
 • комунального підприємства «Шляхрембуд»;
 • комунального підприємства «Сумижилкомсервіс»;
 • комунального підприємства «Сумитеплоенергоцентраль»;
 • підприємств водо-, тепло-, газопостачання, забезпечення електричною енергією та нафтопродуктами (незалежно від форм власності), у т.ч. ПАТ «Сумиобленерго», ТОВ «ЕНЕРА СУМИ», ТОВ «Сумитеплоенерго», Дирекції «Котельня північного промвузла», КП «Міськводоканал», АТ «Сумигаз», ТОВ «СУМИГАЗ ЗБУТ»;
 • підприємств по обслуговуванню житла (незалежно від форм власності), в т.ч. ПРБП «Рембуд», ТОВ КК «Коменерго-Суми», ТОВ «Форекс Плюс», ТОВ «КК «ДомКомСуми», ТОВ «Сумитехнобудсервіс» та інших підприємств, що надають послуги з управління багатоквартирним будинком;
 • підприємств, які забезпечують належний санітарний стан та благоустрій Сумської міської ТГ, у т.ч. ТОВ «СЕРВІСРЕСУРС», ТОВ «А Муссон», КП «Спеціалізований комбінат», КП електромереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло», КП «Зелене будівництво», КП «Центр догляду за тваринами».

Координує роботу:

 • міської міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів мереж центрального опалення, постачання гарячої води,
 • координаційної ради з питань розвитку підприємництва.

Організовує роботу по благоустрою Сумської міської ТГ, залученню на договірних засадах з цією метою коштів, трудових і матеріально-технічних ресурсів підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності, а також населення.

Сприяє вирішенню питань енергозбереження в підвідомчих підприємствах, установах, організаціях.

Сприяє надходженню цільових (у тому числі валютних) коштів відповідно до прийнятого радою положення про ці кошти.

Бере участь у веденні колективних переговорів та укладенні територіальних тарифних угод, вирішенні колективних трудових спорів (конфліктів) у підвідомчих установах та організаціях.

У разі відсутності міського голови виконує обов’язки начальника цивільного захисту Сумської міської ТГ.

Вирішує питання взаємодії виконавчих органів міської ради за належністю з відповідними організаціями та установами обласного підпорядкування.

Здійснює організацію виконання рішень міської ради, виконавчого комітету, розпоряджень і доручень міського голови (за належністю).

За дорученням міського голови або особи, що виконує його обов’язки, організовує роботу виконавчих органів міської ради за іншими напрямками діяльності.