003.jpg

Дорога громадо!

2020-й рік змусив усіх нас змінити намічені плани та пріоритети і понад усе поставити життя та здоров’я сумчан, боротьбу з пандемією коронавірусу COVID-19, забезпечення умов для лікування, підтримку медичних працівників, галузі охорони здоров’я. Це був рік, коли ми жили, працювали, спілкувалися зовсім по-іншому: в режимі онлайн, з дотриманням усіх карантинних обмежень та соціальної дистанції. Кілька потужних хвиль епідемії, мов цунамі, накривали наше місто, і ми витримували черговий удар: госпіталізували, придбавали обладнання, розгортали ліжкомісця, забезпечували кисневі потоки. Важкою ціною давався досвід боротьби з жорстокою та підступною хворобою. Наразі Суми вийшли з червоної епідемічної зони, змогли стабілізувати ситуацію із поширенням вірусу та захворюваністю.

Тим часом, процеси забезпечення життєдіяльності міста не припинялися. В обласному центрі продовжували ремонтувати дороги, прибудинкові території, житловий фонд та ліфти, забезпечували подачу тепла, функціонування усіх комунікацій. Оновлене місто заграло яскравими барвами сучасних водограїв, спортивних, культурних, історичних об’єктів. Заклади бюджетної галузі активно впроваджували енергоефективні технології, поліпшували матеріальну базу. У місті продовжувалася реалізація освітньої, медичної, адміністративної реформ.

Це був рік виборів до місцевих рад. Містяни зробили свій вибір: депутатський корпус Сумської міської ради нині представлений 42-ома депутатами, які активно відстоюють інтереси громади. Особисто я дякую усім, хто втретє довірив мені відповідальну місію – головувати в місті, щоденно нести відповідальність перед мешканцями. Друзі, разом ми зможемо досягнути мети – розквіту наших рідних Сум.

Перед нами стоять вагомі завдання з реалізації Стратегії розвитку міста Суми-2030: підвищення економічного потенціалу, поліпшення інвестиційного середовища, активної промоції міста. На результат повинні працювати всі, хто має знання та ідеї, досвід та ресурс: галузеві фахівці, бізнесмени, підприємці, науковці, молодь.

Друзі, вірю у нашу єдність та згуртованість заради сьогоднішнього дня та майбутнього.

З повагою
Сумський міський голова

Олександр Лисенко

Звіт Сумського міського голови за 2020 рік

Презентація до звіту Сумського міського голови за 2020 рік