Надрукувати
Перегляди: 2584

затверджено рішенням Сумської міської ради від 27 травня 2015 р. №4378-МР «Про Почесну відзнаку Сумської міської ради «За майстерність»

  1. Почесна відзнака «За майстерність» заснована з метою відзначення мешканців міста Суми та інших осіб, які працюють у відповідній соціально-економічній, науково-технічній, соціально-культурній та інших сферах діяльності, як правило, не менше 10 років, мають високі трудові досягнення, професійну майстерність.
  2. Нагородження Почесною відзнакою проводиться на підставі розпорядження міського голови за поданням підприємств, організацій, установ, постійних комісій Сумської міської ради та за ініціативою міського голови.
    Подання про відзначення вноситься на ім’я міського голови, як правило, за двадцять днів до дати нагородження. До подання додається нагородний лист встановленого зразка на кожну особу, що представлена до нагородження відзнакою.
  3. Разом з Почесною відзнакою вручається посвідчення встановленого зразка.
  4. Почесну відзнаку та посвідчення вручає міський голова або за його дорученням – перший заступник міського голови, заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради або секретар міської ради.
  5. Облік і реєстрацію громадян, нагороджених Почесною відзнакою, підготовку відповідних розпоряджень міського голови здійснює відділ організаційно-кадрової роботи Сумської міської ради.
  6. Збереження виготовлених Почесних відзнак та посвідчень до них забезпечує управління з господарських та загальних питань Сумської міської ради.
  7. У випадку втрати (псування) Почесної відзнаки дублікат не видається.