0012.jpg

Інформація станом на 13.03.2019

№ п/п Прізвище, ім'я та по батькові особи, яка нагороджена
Посада Нагода № рішення сесії
1 Балацький
Олег Федорович
професор кафедри управління Сумського державного університету з нагоди 60-річчя Сумського державного університету

від 24.09.08

№ 1792-МР

2 Сумбатов
Рубен Ашотович
голова наглядової ради ВАТ «Сумбуд» з нагоди 70-річного ювілею

від 28.10.09

№ 3041-МР

3 Єпіфанов
Анатолій Олександрович
ректор Української Академії банківської справи Національного банку України, доктор економічних наук, професор з нагоди Дня міста

від 28.07.10

№4135-МР

4 Стельмах
Володимир Семенович
голова Національного банку України, кандидат економічних наук з нагоди Дня міста –//–
5 Деркач
Володимир Федорович
начальник Військово-музичного управління – головний військовий диригент Збройних Сил України, генерал-майор з нагоди Дня міста –//–
6 Телющенко
Іван Федорович
генеральний директор ТОВ «Керамейя» з нагоди Дня міста –//–
7 Козуля
Олександр Дмитрович
головний інженер ВАТ «Сумське НВО ім. М.В.Фрунзе» з нагоди Дня міста –//–
8 Заєць
Володимир Володимирович
генеральний директор ТОВ «Гуала Кложерс Україна» з нагоди Дня міста –//–
9 Макаєва
Світлана Миколаївна
заслужений тренер України, головний тренер збірної України з індорхокею за зайняте 3-є місце на чемпіонаті світу

від 23.02.2011

№ 297-МР

10 Нєустроєв
Володимир Миколайович
лікар-хірург ДП «Сілмед» ТОВ «Сумед» з нагоди 50-річчя лікарської хірургічної діяльності

від 27.07.11

№ 667-МР

11 Батеха
Василь Панасович
Герой Радянського Союзу з нагоди 25-річчя створення Сумської міської організації ветеранів

від 25.01.12

№ 1168-МР

12 Бурмістрова
Катерина Володимирівна
спортсмен-інструктор національної збірної команди України, багаторазова володарка кубків Світу та Європи, переможниця та призерка чемпіонатів Світу та Європи за підняття престижу м. Суми

від 29.05.13

№ 2388-МР

13 Шамрай
Григорій Іванович
Тренер-викладач з біатлону Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності за підготовку чемпіонів ХХІІ зимових Олімпійських ігор в м. Сочі (Росія) 2014 року в естафетній гонці з біатлону

від 27.02.14

№ 3081–МР

14 Семеренко
Валентина Олександрівна
Спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з біатлону, чемпіонка в естафетній гонці ХХІІ зимових Олімпійських ігор в м. Сочі (Росія) 2014 р. за високі досягнення, особистий внесок у розвиток олімпійських видів спорту та піднесення іміджу України, міста Суми на міжнародній арені
15 Семеренко
Віта Олександрівна
16 Джима
Юлія Валентинівна
17 Манько
Михайло Олександрович
краєзнавець, письменник, громадський діяч, голова Сумського обласного історико-краєзнавчого товариства «Спадщина» за активну громадську позицію, популяризацію історії міста та ролі національних меншин, підготовку трьохтомного видання «Суми та сумчани в документах сучасника»

від 29.10.14

№ 3669–МР

18 Голубничий
Володимир Степанович
Почесний громадянин м. Суми, дворазовий Олімпійський чемпіон зі спортивної ходьби, Кавалер Ордену Олімпійського комітету України, володар ордену України «За заслуги» ІІІ ступеня з нагоди 80-річчя з дня народження

від 25.05.16

№ 824-МР

19

Волонтирець

Віктор Мефодійович

Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету  за сумлінну багаторічну працю в органах місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у соціально-  економічний розвиток міста, відповідальне ставлення до посадових обов’язків та з нагоди виходу на пенсію

 від 26.10.2016  

№1264-МР

20

Карпенко

Микола Пилипович
Учитель гімназії №1 м. Суми, завідувач музею ім. полковника Герасима Кондратьєва, член редакційної колегії та один із авторів навчальних посібників з історії, активний громадський діяч за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, участь у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління, пропаганду української культури та історії

від 22.02.2017

№1830-МР

21 Роберто Гуала Голова групи компаній "ГуалаПакГруп" за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Суми, укріплення економічного та промислового потенціалу міста  та з нагоди відкриття нового заводу з виробництва упаковки для дитячого харчування

від 14.06.2017

№2229-МР

22. Гнаповський
Володимир Олександрович
начальник управління водопровідно-каналізаційного господарства (1985-1989 р.р.), начальник виробничо-технічного відділу (1997-2006 р.р.), заступник директора (2006-2011 р.р.) комунального підприємства «Міськводоканал» Сумської міської ради  за вагомий особистий внесок у розвиток водопровідно-каналізаційного господарства міста Суми, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди 85-річчя

від 27.09.2018

№ 3932-МР

23 Педоренко
Микола Миколайович
майстер спорту з пауерліфтингу, кандидат в майстри спорту з плавання, майстер спорту України з арм-реслінгу за активну життєву позицію, незламну силу духу, зайняте перше місце на світових змаганнях по арм-реслінгу та з нагоди Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

від 28.11.2018

№ 4129-МР


п/п

Прізвище, ім'я та по батькові особи, яка нагороджена

Посада

Нагода

№ рішення виконавчого комітету

1

Самущенко
Валентина Олександрівна

заступник директора Сумського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді

з нагоди Дня міста

від 03.09.08 № 429

2

Гавриленко
Степанія Йосипівна

учитель української мови і літератури Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24

3

Сумбатов
Рубен Ашотович

голова наглядової ради ВАТ «Сумбуд»

4

Василенко
Василь Антонович

заступник директора ДКП «Міськсвітло»

5

Руденко
Петро Іванович

слюсар 5 розряду по обслуговуванню магістральних теплових мереж підприємства ТОВ «Сумитеплоенерго»

6

Тіщенко
Іван Ілліч

заступник директора Сумської механізованої колони № 5 ВАТ «Полтава – електро»

7

Мартишко
Олексій Федорович

начальник адміністративно-господарської служби ВАТ «Сумський завод Насосенергомаш»

8

Пустовий
Андрій Іванович

завідувач хірургічним відділенням №2, лікар-хірург КУ «Сумська міська клінічна лікарня №5»

9

Лапін
Євген Васильович

голова правління ВАТ «Сумихімпром»

10

Шапошнік
Вячеслав Іванович

голова Сумської обласної ради

11

Єпіфанов
Анатолій Олександрович

ректор Української академії банківської справи.

12

Стадниченко
Любов Михайлівна

директор Сумської міської централізованої бібліотечної системи

з нагоди 60-річного ювілею

від 12.05.09 № 230

13

Деркач
Володимир Федорович

начальник Військово-музичного управління – головний військовий диригент Збройних Сил України, генерал-майор

за підвищення іміджу міста, високий професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток духовності та культури громадян

від 02.06.09 № 291

14

Черненко
В’ячеслав Валентинович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області

з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища

від 05.06.09 № 322

15

Сідельник
Іван Іванович

народний депутата України

з нагоди 70-річного ювілею

від 16.06.09 № 326

16

Будніков
Вячеслав Антонович

голова правління ВАТ «Будінмашсервіс»

з нагоди Дня міста

від 04.08.09 № 415

17

Тодосийчук
Вікторія Миколаївна

учитель історії ССШ № 7

18

Скрипка
Олег Григорович

старший інспектор відділу організації дорожнього руху управління ДАІ ГУМВС України в Сумській області

з нагоди Дня міста

від 01.09.09 № 438

19

Заєць
Володимир Володимирович

генеральний директор ТОВ «Технологія Кложерс»

20

Степченко
Віктор Іванович

начальник Сумського міського району електричних мереж

21

Манько
Михайло Олександрович

старший викладач кафедри історії СумДПУ ім. А.С.Макаренка

22

Шалімов
Іван Миколайович

завідувач ортопедо-травматичним відділенням №2 комунальної установи «Сумська міська клінічна лікарня №1»

23

Шилов
Віталій Володимирович

начальник управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради

за наполегливу плідну працю, високий професіоналізм, якісне та оперативне виконання поставлених завдань

від 02.11.09 № 560

24

Жиленко
Віктор Миколайович

заступник директора ТОВ «ПМК-45»

25

Вегера
Олександр Олексійович

директор КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради

26

Єгорова
Ірина Костянтинівна

член клубу «Бойові подруги»

з нагоди 90-річного ювілею

від 12.01.10 № 17

27

Макаєва
Світлана Миколаївна

заслужений тренер України, головний тренер національної збірної України з індорхокею та хокею на траві

за найвищі досягнення збірної України на Чемпіонаті Європи з індорхокею

від 26.01.10. № 35

28

Яковлєв
Володимир Анатолійович

тренер-викладач з легкої атлетики СДЮШОР В. Голубничого, мешканець м. Суми

з нагоди 75-річчя від дня створення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

від 06.04.10. № 171

29

Сотник
Володимир Петрович

слюсар цеху контрольно-вимірювальних приладів і автоматики ВАТ «Сумихімпром»

з нагоди Дня хіміка

від 27.05.01 № 283

30

Шкурко
Сергій Костянтинович

завідувач гінекологічного відділення Сумського обласного клінічного онкологічного диспансеру, мешканець міста

з нагоди 60-річного ювілею

від 10.06.10 № 342

31

Русак
Ігор Васильович

художній керівник народного оркестру народних інструментів Палацу культури ім. М.В.Фрунзе ТОВ «Фрунзе-сервіс»

з нагоди 90-річного ювілею

від 05.08.10 № 477

32

Васильєв
Анатолій Васильович

ректор СумДУ

з нагоди 60-річого ювілею

від 20.08.10 № 482

33

Карпенко
Микола Пилипович

вчитель історії гімназії № 1

з нагоди 60-річного ювілею

від 30.08.10 № 496

34

Пляцук 
Леонід Дмитрович

генеральний директор ТОВ «Сумитеплоенерго»

з нагоди 5-річчя 
ТОВ «Сумитеплоенерго»

від 23.09.10 № 583

35

Калтипан
Тетяна Іванівна

тренер-викладач СДЮШОР «Динамо»

зайняте 3 місце на чемпіонаті світу з індорхокею

від 22.11.11 № 119

36

Прокопенко
Сергій Миколайович

директор КП «Зелене будівництво»

з нагоди Дня працівника ЖКГ та побутового обслуговування населення

від 18.03.11 № 181

37

Скомороха
Микола Вікторович

заступник начальника УСБУ в Сумській області, полковник СБУ

з нагоди Дня СБУ

від 30.03.11 № 188

38

Лях
Віктор Васильович

отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке»

з нагоди Дня українського козацтва

від 02.08.11 № 498

39

Коноваленко
Катерина Марківна

ветеран-наставник Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 Зарічної районної організації ветеранів м.Суми

з нагоди 70-річчя партизанського руху

від 21.09.11 № 602

40

Проскурня
Іван Миколайович

перший заступник генерального директора - головний інженер ТОВ «Гуала Кложерс Україна»

відкриття нового виробничого корпусу

від 04.10.11 № 629

41

Шелестюк
Тарас Олександрович

майстер спорту міжнародного класу України з боксу, чемпіон світу з боксу

перемога на чемпіонаті світу з боксу

від 18.10.11 № 652

42

Вінніков
Володимир Анатолійович

заслужений тренер України, тренер-викладач з боксу обласної дитячо-юнацької спортивної школи Сумської обласної організації Всеукраїнського ФСТ« Колос»

від 18.10.11 № 652

43

Волонтирець
Віктор Мефодійович

заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Сумської міської ради

з нагоди 60-річного ювілею

від 31.10.11 № 683

44

Васильковський
Олександр Іванович

голова організаційно-методичної комісії ради Сумської міської організації ветеранів України

з нагоди 85-річного ювілею

від 20.12.11 № 801

45

Потапов
Олександр Олександрович

доктор медичних наук, професор

з нагоди 50-річного ювілею

від 20.12.11 № 801

 46

Бурмістрова
Катерина Володимирівна

заслужений майстер спорту України з вільної боротьби, спортсмена-інструктора національної збірної команди України з вільної боротьби, срібну призерку міжнародних кваліфікаційних змагань (м. Софія, 2012р.)

 

від 04.05.12 № 212

47

Лазоренко
Сергій Анатолійович

заслужений тренер України, доцент кафедри олімпійського і професійного спорту Сумського державного педагогічного університету ім. А.С.Макаренка

 

48

Кононов
Олександр Вікторович

директор Сумського медичного коледжу

60-річний ювілей

від 17.07.12 № 398

49

Федорченко
Віктор Михайлович

генеральний директор ТОВ будівельна «ВКК Федорченко»

День будівельника

від 10.08.12 № 425

50

Шевченко
Валентина Василівна

голова об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Алмаз 41»

 

від 30.08.12 № 479

51

Нікітіна
Ірина Павлівна

учитель історії Сумської гімназії № 1

за впровадження сучасних методів навчання

від 18.09.12 № 505

52

Ісмаілов
Валерій Шапазович

командир 27-го Сумського реактивного артилерійського полку, полковник

День ракетних військ і артилерії

від 02.11.12 № 648

53

Пшеничний
Микола Михайлович

заступник голови ради Сумської міської організації ветеранів України

80-річний ювілей

від 20.11.12 № 685

54

Бондар 
Анатолій Пилипович

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

за багаторічну сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до посадових обов’язків та з нагоди 65-річчя з Дня народження

від 16.07.13 № 341

55

Гнаповський
Володимир Олександрович

колишній керівник КП «Міськводоканал»

за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у впровадження нових схем водозабору та водопостачання, та вдосконалення водопровідної системи міста

від 17.09.13 № 471

56

Кравченко
Олександр Йосипович

Почесний громадянин міста Суми

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток хімічної галузі м. Суми та з нагоди 85-річного ювілею

від 25.09.14 № 453

57

Бондарєва
Катерина Іванівна

директор комунальної установи Сумська гімназія № 1, м. Суми, Сумської області

за сумлінне виконання посадових обов’язків, впровадження передового педагогічного досвіду, організацію міських семінарів та олімпіад, проявлену творчу ініціативу в роботі

від 07.10.14 № 455

58

Тимошенко
Микола Єгорович

заступник голови Сумського міського громадського об’єднання «Шаховий клуб «Етюд», президент Сумської обласної громадської організації «Федерація шахів Сумської області»

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадянську позицію, вагомий особистий внесок в розвиток і популяризацію шахового спорту в місті Суми

від 21.10.14 № 475

59

Ніконов
Олександр Олександрович

лікар-хірург СМКЛ № 5

за багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток хірургічної допомоги міста

від 19.03.15 № 172

60

Литвинова
Ніна Андріївна

член президії ради Сумської міської організації ветеранів України

з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення

від 07.05.15 № 231

61

Моісеєнко
Валентина Іванівна

голова ради організації ветеранів ПАТ «Сумихімпром»член ради Сумської міської організації ветеранів України

70-річний ювілей

від 22.12.15 № 712

62

Шапаренко
Олександр Максимович

почесний громадянин м. Суми, дворазовий олімпійський чемпіон

70-річний ювілей

від 15.02.16 № 55

63

Бондарєв
Микола Олексійович

голова ради Сумської міської організації ветеранів України

80-річний ювілей

від 16.03.16 № 115

64

Герасимів
Павло Михайлович

командир 15-го окремого мотопіхотного батальйону, полковник

за особисту мужність та героїзм, проявлену під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення АТО

від 19.04.16 № 226

65

Серпенінов
Олександр Олексійович

директор комунальної установи Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 м. Суми, Сумської області

з нагоди відкриття музею Олімпійської Слави

від 17.05.16 № 267

66

Сенченко
Сергій Михайлович

інженер з підготовки виробництва ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА»

за особисту мужність та героїзм, проявлену під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення АТО

від 19.07.16 № 377

67

Герман
Андрій Олексійович

волонтер

За значну підтримку Збройних Сил та військових формувань України, участь у забезпеченні обороноздатності держави, високий патріотизм, активну громадянську позицію та волонтерську діяльність

від 30.08.16 №466

68

Єрмаков
Сергій Євгенович

заступник командира взводу 3-ї роти 15-го окремого мотопіхотного батальйону, сержанта Збройних Сил України

за особисту мужність та героїзм, проявлену під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення АТО

від 31.08.16 № 468

69

Бондар
Артем Вадимович

розвідник другої штурмової роти батальйону ДУК-

за особисту мужність та героїзм, проявлену під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення АТО

від 31.08.16 № 468

70

Тетьоркін
Олег Володимирович

директор з персоналу та соціальних питань ПАТ «Сумихімпром», президента федерації пауерліфтингу Сумської області

з нагоди Дня фізичної культури та спорту України

від 06.09.16 № 475

71

Кондратьєв
Анатолій Дмитрович

голова ради організації ветеранів ПАТ «Сумський завод насосного та енергетичного машинобудування «Насосенергомаш»

за активну участь в роботі по соціальному захисту людей пенсійного віку, патріотичне виховання молоді та з нагоди 75‑річчя з дня народження

від 12.09.2016№ 479

72

Євтушенко
Володимир Васильович

Заслужений працівник культури України, викладач-методист, засновник та керівник Народного ансамблю народного танцю «Молодість», голова обласного осередку Національної хореографічної спілки України

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток хореографічного мистецтва та національної культури Незалежної України та з нагоди 70-річчя з Дня народження

від 13.09.2016 № 480

73

Пшенична
Любов Василівна

перший проректор, кандидат наук з державного управління, професор кафедри менеджменту освіти та професійної підготовки

за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розбудову освітньої галузі та університету, творчу організаторську роботу по впровадженню інноваційних освітніх технологій та з нагоди святкування Дня працівників освіти

від 28.09.2016 № 528

74

Горб
Дмитро Васильович

заступник командира 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади по роботі з особовим складом, підполковника Збройних Сил України

за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України 

від 12.10.2016 № 533

75

Лаврик
Володимир Володимирович

командир 2-ї роти 15 окремого мотопіхотного батальйону, капітан Збройних Сил України

за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України

від 12.10.2016 № 533

76

Удовенко
Юрій Олексійович

розвідник 2-ї штурмової роти 5-го батальйону Добровольчого Українського Корпусу, солдат

за особисту мужність та героїзм, проявлені під час виконання військового і службового обов’язку в зоні проведення антитерористичної операції та з нагоди Дня захисника України 

від 12.10.2016 № 533

77

Мордванюк
Олександр Васильович

командир військової частини польова пошта В 2260, підполковник

за високий військовий професіоналізм та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції

від 25.10.2016 № 586

78

Зинов’єв
Євгеній Анатолійович

начальник штабу – перший заступник командира військової частини польова пошта В 2260, майор

за високий військовий професіоналізм та самовідданість, проявлені під час виконання бойових завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції

від 25.10.2016 № 586

79

Круглов
Володимир Володимирович

командир реактивного артилерійського дивізіону 27-ї реактивної артилерійської бригади, підполковник

за високий військовий професіоналізм та самовідданість, проявлені під час виконання службових та бойових завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції

від 09.11.2016 № 588

80

Лут
Олександр Іванович

командир реактивного артилерійського дивізіону 27-ї реактивної артилерійської бригади, підполковник

за високий військовий професіоналізм та самовідданість, проявлені під час виконання службових та бойових завдань по захисту суверенітету та територіальної цілісності України у зоні проведення антитерористичної операції

від 09.11.2016 № 588

81

Бугрій
Володимир Станіславович

завідувач кафедри історії України Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

за багаторічну сумлінну працю, значний внесок в розбудову освітньої галузі та університету, творчу організаторську роботу по впровадженню інноваційних освітніх технологій та з нагоди 35-ї річниці навчально-наукового інституту історії та філософії Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

від 15.12.2016 № 655

82

Кондратенко
Світлана Дмитрівна

відповідальний секретар Сумської міської організації ветеранів України

за активну громадську діяльність, участь у роботі по соціальному захисту людей пенсійного віку та патріотичному вихованню молоді

від 21.02.2017
№ 82

83

Іваній
Володимир Степанович

професор кафедри фізики та методики навчання фізики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, ініціативність і творчість у роботі та з нагоди Дня працівників освіти

від 26.09.2017 № 516

84

Рідченко
Руслан Васильович

старший інспектор сектору превенції Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області, майор поліції

за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди 3-ої річниці Дня Національної поліції України

від 12.06.2018
№ 316

85

Гученко
Петро Михайлович

пенсіонер; депутат Сумської міської ради V скликання; секретар Сумської міської ради 2006-2009 р.р.; заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету 2000-2002 р.р.

за активну життєву та громадянську позицію, багаторічну сумлінну працю на ниві місцевого самоврядування, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди 70 річчя з дня народження

від 14.08.2018
№ 439

п/п

П.І.Б.
нагородженої особи

Посада

Нагода

розпорядження

1

Гученко
Петро Михайлович

секретар Сумської міської ради

з нагоди 60-річного ювілею

від 04.08.08
№ 725-Р

2

Тараненко
Віктор Михайлович

головний бухгалтер ВАТ «Сумихімпром»

з нагоди 50-річного ювілею

від 28.08.08 №
805-Р

 3

Свідлов

Юрій Іванович

начальник Сумського обласного ліцею з посиленою військовою і фізичною підготовкою, голова правління Сумської міської організації «Союз ветеранів  Афганістану», полковник

за високий професіоналізм, багаторічну наполегливу працю та з нагоди Дня міста

від 09.09.08
№ 837-Р

 4

Гончаренко
Віктор Миколайович

директор Олександрівської гімназії Сумської міської ради

 5

Матвієнко
Леонід Григорович

співак, заслужений артист України

 6

Манько
Михайло Олександрович

голова Сумської обласної організації Всеукраїнської спілки краєзнавців, старший викладач кафедри історії СумДПУ

 7

Черненко

В’ячеслав Валентинович

начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Сумській області

з нагоди дня народження

від 25.09.08
№ 898-Р

 8

Матовнікова
Анджела Аршаківна

вчитель географії ЗОШ
І-ІІІ ступенів №23 м. Суми, Сумської області

з нагоди 20-річчя заснування ЗОШ І-ІІІ ступенів №23

від 03.10.08
№ 936-Р

 9

Фоменко
Михайло Іванович

заслужений тренер України з футболу

за сумлінну багаторічну працю, високу професійну майстерність та з нагоди дня народження

від 03.10.08
№ 938-Р

 10

Гнаповський

Володимир Олександрович

заступник директора КП «Міськводоканал»

 11

Ілляшенко
Сергій Миколайович

завідувач кафедри маркетингу Сумського державного університету, професор

з нагоди 60-річчя від заснування Сумського державного університету

від 16.10.08
№ 976-Р

 12

Марцинковський Володимир Альбінович

завідувач кафедри загальної механіки та динаміки машин Сумського державного університету, доктор технічних наук, професор

 13

Кривопишин
Володимир Іванович

фахівець ІІ категорії студентського клубу СумДУ

 14

Каплоух
Володимир Олексійович

водій ВАТ «Сумське АТП – 15955»

з нагоди Дня автомобіліста і дорожника

від 24.10.08
№ 1017-Р

 15

Масік
Тетяна Олександрівна

начальник управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради

за наполегливу плідну працю в з нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери

від 31.10.08
№ 1059-Р

 16

Єлишевич
Григорій Львович

український письменник-гуморист, пісняр, член асоціації діячів естрадного мистецтва

з нагоди 60-річного ювілею

від 05.11.08
№ 1065-Р

 17

Глушко
Валентина Григорівна

матір-вихователь дитячого будинку сімейного типу

з нагоди Всесвітнього дня спільних дій в інтересах дітей

від 20.11.08  № 1124-Р

 18

Москаленко
Ганна Семенівна

матір-вихователь дитячого будинку сімейного типу

 19

Шевченко
Валентина Григорівна

заступник начальника служби у справах дітей Сумської міської ради

 20

Рязанцева
Тамара Володимирівна

учитель музики Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 9, м. Суми, Сумської області

з нагоди 60-річчя заснування школи

від 27.11.08  № 1168-Р

 21

Опаренко
Іван Серафимович

пенсіонер, колишній заступника голови правління ВАТ «Сумбуд»

з нагоди 70-річного ювілею

від 15.01.09 № 11-Р

 22

Полянська
Надія Кузьмівна

голова ради ветеранів Зарічної районної організації ветеранів України м. Суми

з нагоди 75-річного ювілею

від 02.02.09 № 60-Р

 23

Авраменко
Любов Михайлівна

директор Сумської спеціалізованої школи
І-ІІІ ступенів № 17, м. Суми, Сумської області

з нагоди 55-річного ювілею

від 02.02.09 № 61-Р

 24

Кравченко
Григорій Макарович

1-й заступник начальник відділу – начальник кримінальної міліції Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області;

з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 11.02.09 № 85-Р

 25

Шатов
Олексій Валерійович

голова Сумської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, начальник загону воєнізованої охорони ВАТ «Сумихімпром»;

 26

Мозговий
Ігор Валентинович

начальник караулу п’ятої підпорядкованої державної пожежної частини м. Суми ГУМНС України в Сумській області.

 27

Цибульняк
Іван Володимирович

заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Сумської міської ради – начальник відділу грошових виплат та компенсацій

з нагоди 60-річного ювілею

від 11.02.09  № 92-Р

 28

Сокол
Олександра Михайлівна

провідний майстер сцени Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

з нагоди 60-річного ювілею

від 11.02.09  № 93-Р

 29

Васильковський
Олександр Іванович

голова Сумської міської організації ветеранів

з нагоди Дня захисника Вітчизни

від 18.02.09 № 112-Р

 30

Гринь
Надія Миколаївна

директор Сумського вищого училища мистецтв і культури м.. Д.С. Бортнянського

за вагомий внесок у справу патріотичного та естетичного виховання молоді

від 13.04.09 № 173-Р

 31

Федорченко
Микола Федорович

голова первинної організації ветеранів СМНВО
м.. М.В. Фрунзе

з нагоди 75-річного ювілею

від 13.04.09 № 269-Р

 32

Марріанне Піфаретті

президент благодійного фонду «SUMY HELP POINT»

за сприяння розвитку партнерських стосунків між містами Суми та Волен

від 21.04.09 № 304-Р

 33

Пшеничний
Микола Михайлович

заступник голови ради Сумської міської організації ветеранів України

з нагоди Дня Перемоги

від 05.05.09 № 359-Р

 34

Ісмаілов
Валерій Шапазович

командир військової частини А1467, м. Суми

з нагоди річниці створення в/ч А1476

від 13.05.09 № 376-Р

 35

Захарченко
Лідія Василівна

начальник архівного відділу Сумської міської ради

з нагоди 55-річного ювілею

від 19.05.09 № 395-Р

 36

Чмут
Володимир Миколайович

старший майстер з енергослужби цеху сірчаної кислоти ВАТ «Сумихімпром»

з нагоди Дня хіміка

від 21.05.09 № 406-Р

 37

Барзилович
Петро Павлович

директор Сумського заводу електронних мікроскопів з 1959 року по 1981 рік

з нагоди 50-річчя від дня створення ВАТ “SELMI”

від 01.06.09 № 442-Р

 38

Сіробабу-Климко
Віра Іванівна

провідний художник ЗАТ «Сумський фарфоровий завод»

з нагоди Дня легкої промисловості

від 11.06.09 № 470-Р

 39

Волик
Геннадій Борисович

начальник Головного управління МНС України в Сумській області

з нагоди 50-річного ювілею

від 22.06.09 № 502-Р

 40

Карпенко
Микола Пилипович

вчитель історії гімназії № 1 м. Суми, Сумської області

з нагоди Дня Конституції України

від 26.06.09 № 531

 41

Кобиляков
Юрій Степанович

заступник директора КУ «Архітектура. Будівництво. Контроль»

з нагоди Дня архітектури України

від 01.07.09 № 543-Р

 42

Радченко
Ольга Миколаївна

начальник управління Національного Банку України в Сумській області

з нагоди дня народження

від 16.07.09 № 577-Р

 43

Липова
Світлана Андріївна

начальник фінансового управління Сумської міської ради

з нагоди 50-річного ювілею

від 28.07.09 № 603-Р

 44

Приходько
Юрій Миколайович

член Сумської міської громадської організації «Афганинва»

з нагоди 79-ї річниці створення військово-десантних військ

від 31.07.09 № 621-Р

 45

Савченко
Григорій Тимофійович

член Сумської міської громадської організації «Афганинва»

 46

Новицький
Павло Леонідович

першого заступника голови правління ВАТ «Сумбуд»

з нагоди 50-річного ювілею

від 31.07.09 № 622-Р

 47

Кравець
Володимир Володимирович

голова Сумської первинної організації війни в Афганістані Сумської організації Української Спілки ветеранів Афганістану

з нагоди 79-ї створення військово-десантних військ

від 31.08.09 № 717-р

 48

Шевченко
Сергій Вікторович

заступник голови первинної організації військових льотчиків Афганістану СМО УСВА, пенсіонер Міністерства оборони України, старший лейтенант запасу

 49

Гжондзель Кшиштоф

учасник ТОВ «Технологія Кложерс»

з нагоди 50-річного ювілею

від 31.08.09 № 718-р

 50

Фінашко
Тетяна Григорівна

заслужений працівник культури України, директора Палацу культури м.. М.В.Фрунзе ТОВ «Фрунзе-Сервіс»

 51

Дашутін
Григорій Петрович

почесний президент концерну «Укрросметал»

з нагоди 15-річниці створення концерну «Укрросметал»

від 16.09.09 № 768-р

 52

Овечкін
В’ячеслав Семенович

завідувач хірургічним відділенням КУ “Сумська обласна дитяча клінічна лікарня»

з нагоди 20-річчя створення КУ “Сумська обласна дитяча клінічна лікарня»

від 18.09.09 № 770-р

 53

Азаренкова
Альона Іванівна

вчитель математики ССШ ступенів № 10 Героя Радянського Союзу О.Бутка, м.Суми, Сумської

з нагоди Дня працівників освіти

від 28.09.09 № 809-р

 54

Калашник
Дмитро Григорович

голова об’єднаного профспілкового комітету ВАТ «Сумихімпром»

з нагоди 55-річчя з дня народження

від 30.09.09 № 831-р

 55

Лях
Віктора Васильович

отаман Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке»

з нагоди Дня українського козацтва

від 08.10.09 № 851-р

 56

Шкрібляк
Анатолій Васильович

заступник генерального директора з загальних питань ТОВ фірма «Технова»

за зразкове виконання трудових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток енергетики міста

від 12.10.09 № 867-р

 57

Пляцук
Леонід Дмитрович

генеральний директор ТОВ «Сумитеплоенерго»

 58

Кузьменко
Олексій Дмитрович

директор Сумської дитячої художньої школи ім. М.Г. Лисенка

з нагоди Дня народження

від 28.10.09 № 924-р

 59

Микитенко
Валерій Миколайович

провідний майстер сцени Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

 60

Коваль
Орест Миколайович

голова об’єднання громадян «Органум»

 61

Чирик

Іван Михайлович

директор ТОВ «ПМК-45»

за наполегливу плідну працю, високий професіоналізм, якісне та оперативне виконання поставлених завдань

від 02.11.09 № 940-р

 62

Коваль
Микола Онисимович

головний інженер проектів Сумської інституту «Дніпродіпроводгосп»

 63

Геліх
Олександр Анатолійович

головний інженер Сумського комплексного проектування «Укрдіпродор»

 64

Ткаченко
Анатолій Павлович

майстер шляхо-будівельної дільниці КП «Шляхрембуд» Сумської

 65

Торяник
Алла Григорівна

директора ССШ № 7

60-річний ювілей

від 17.11.09 № 966-р

 66

Божко
Надія Григорівна

начальник відділу з питань організації діяльності ради

з нагоди 50-річного ювілею

від 18.11.09 № 975-р

 67

Даценко
Галина Володимирівна

з нагоди

з нагоди 50-річного ювілею

 68

Валюх

Ганна Василівна

депутат Сумської ради

з нагоди 60-річного ювілею

 69

Черкасенко

Наталія Володимирівна

художній керівник фестивалю «Зоряний простір»

5-річчя фестивалю «Зоряний»

від 02.12.09
№ 1035-р

 70

Тригуб

Ірина Василівна

художній керівник фестивалю «Зоряний простір»

 71

Тригуб

Станіслав Вікторович

художній керівник фестивалю «Зоряний простір»

 72

Матвієнко Тетяна Михайлівна

завідуюча відділом народної творчості Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв

70-річчя створення Сумського обласного науково-методичного центру культури і мистецтв

від 02.12.09
№ 1036-р

 73

Голосна

Катерина Анатоліївна

начальник служби у справах дітей

день місцевого самоврядування

від 04.12.09
№ 1055-р

 74

Чернявська
Ніна Василівна

матір-вихователь дитячого будинку сімейного типу

55-річний ювілей

від 04.12.09
№ 1056-р

 75

Бабко
Роман Вікторович

доцент кафедри зоології, анатомії та фізіології людини і тварини СумДПУ м.. А.С. Макаренка

85-та річниця створення СумДПУ

від 15.12.09
№ 1092-р

 76

Затилків
Володимир Вікторович

доцент кафедри ОПС Інституту фізичної культури СумДПУ ім. А.С. Макаренка

 77

Гриценко
Жанна Сергіївна

акомпаніатор Сумського палацу дітей на юнацтва

75-річчя створення Сумського палацу дітей та юнацтва

від 15.12.09
№ 1094-р

 78

Бочарова
Віра Іванівна

колишній директор Сумського палацу дітей на юнацтва

 79

Азаренкову
Віктор Миколайович

голова Сумської міської організації Народного Руху України, старший викладач кафедри фізичного виховання СумДПУ м.. А.С. Макаренка

50-річний ювілей

від 21.12.09
№ 1120-р

 80

Живодьор
Володимир Федорович

ректор КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

70-річчя створення КЗ «Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти»

від 21.12.09
№ 1120-р

 81

Вензик
Яків Павлович

військовий комісар Сумського об’єднаного міського військового комісаріату

90-річчя створення Сумського об’єднаного міського військового комісаріату

від 23.12.09
№ 1139-р

 82

Кисіль

Володимир Юрійович

заступник начальника господарського відділу СМР

55-річчя від дня народження

 

від 14.01.10 № 21-р

 83

Калтипан
Тетяна Іванівна

тренер-викладач комунального закладу Сумської обласної ради «Сумська обласна спеціалізована школа олімпійського резерву «Динамо» з хокею на траві

 

від 26.01.10 № 52-р

 84

Гузєєв
Петро Миколайович

віце-президент концерну «Укрросметал»

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 08.02.10 № 96-р

 85

Клименко
Сергій Олександрович

заступник голови Сумської міської організації української спілки ветеранів Афганістану

від 11.02.10 № 106-р

 86

Пільгуй
Віктор Михайлович

член правління Сумської міської організації «СОВЕАФ»

 87

Конєв
Геннадій Григорович

заступник голови правління Сумської міської організації «м.рнк»

 88

Афанасьєв
Борис Володимирович

директор КП «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» СМР

50-річний ювілей

від 01.03.10 № 159-р

 89

Кулемза
Віктор Ігнатович

директора Сумського обласного театру для дітей та юнацтва

Міжнародний день театру

від 24.03.10 № 211-р

 90

Кислий

Володимир Миколайович

професор кафедри управління СумДУ

60-річний ювілей

від 01.04.10 № 247-р

 91

Кузьменко
Григорій Миколайович

ветеран фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

75-річчя створення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

від 13.04.10 № 276-р

 92

Гончаренко
Володимир Іванович

професор кафедри олімпійського і професійного спорту Сумського державного педагогічно університету м… А.С. Макаренко

60-річний ювілей

від 23.04.10 № 310-р

 93

Медведєв
Олексій Іванович

голова організаційно-методичної комісії ради Сумської міської організації ветеранів України

з нагоди Дня Перемоги

від 29.04.10 № 341-р

 94

Сербіновський
Іван Михайлович

член ради первинної організації Дзержинського мікрорайону Ковпаківського району м. Суми

 95

Литвинова
Ніна Андріївна

голова побутової комісії Зарічної районної організації ветеранів м. Суми

 96

Щербак
Василь Іванович

начальник управління комунального майна СМР

55-річчя з дня народження

від 07.05.10 № 367-р

 97

Степаненко
Сергій Миколайович

старший інспектор сектору дільничних інспекторів міліції Сумського міського управління ГУМВС України в Сумській області, майора міліції

з нагоди Дня дільничних
інспекторів міліції

від 17.06.10 № 487-р

 98

Коробченко
Віктор Володимирович

директор ТОВ «Фрунзе-Сервіс»

з нагоди 50-річного ювілею

від 26.07.10 № 599-р

 99

Акулов
Валерій Іванович

інженер виробничо-технічного відділу управління капітального будівництва ВАТ «Сумбуд»

з нагоди Дня будівельника

від 27.07.10 № 609-р

 100

Тимошенко
Микола Єгорович

ветеран Сумської обласної профспілки працівників ЖКГ, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення

90-річчя створення Сумської обласної галузевої профспілки

від 05.10.10 № 802-Р

 101

Кононов
Олександр Вікторович

директор Сумського медичного коледжу

80-річчя створення коледжу

від 12.10.10 № 818-Р

 102

Зінов’єв
Костянтин Миколайович

ветеран спорту (футбольний тренер)

75-річчя з дня народження

від 11.11.10 № 914-р

 103

Тевіков

Іван Дмитрович

перший заступник начальника СМУ УМВС України в Сумській області, полковник міліції

День міліції

від 17.12.10
№ 1035-р

 104

Сало І

ван Васильович

завідувач кафедри банківської справи УАБС

70-річний ювілей

від 17.01.11 № 19-р

 105

Тамілін
Віталій Олександрович

керівник народного хору народної пісні БК «Хімік» ВАТ «Сумихімпром»

60-річний ювілей

від 28.01.11 № 57-р

 106

Бондаренко
Віталій Олександрович

військовий комісар Сумського обласного військового комісаріату

День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 11.02.11 № 100-р

 107

Побожій
Сергій Іванович

доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін УАБС

15-річчя заснування УАБС

від 11.02.11 № 101-р

 108

Ворушило
Яна Вікторівна

спортсмен-інструктор КП Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка»

зайняте 3-є місце збірної України на Чемпіонаті світу з індорхокею

від 22.02.11 № 126-р

 109

Хілько
Марина Дмитрівна

спортсмен-інструктор КП Сумської міської ради «Муніципальний спортивний клуб з хокею на траві «Сумчанка»

 110

Будьонна
Альвіна Юріївна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві

 

 111

Деркач
Олена Анатоліївна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 112

Сітало
Яна Володимирівна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 113

Садова
Богдана Василівна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 114

Мороз
Євгенія Олександрівна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 115

Глиненко
Галина Миколаївна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 116

Степанченко
Тетяна Миколаївна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 117

Керноз
Євгенія Ігорівна

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з хокею на траві Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту України

 118

Мортук
Володимир Павлович

начальник підрозділу управління служби безпеки України в Сумській області, полковник

День Служби безпеки України

від 22.03.11 № 206-р

 119

Шамрай
Григорій Іванович

тренер-викладач з біатлону Сумської обласної школи вищої спортивної майстерності

за піднесення іміджу України на міжнародній спортивній арені

від 25.03.11 № 212-р

 120

Біланенко
Олександр Вікторович

спортсмен-інструктор штатної збірної України з біатлону

 121

Семеренко
Валентина Олександрівна

спортсмен-інструктор штатної збірної України з біатлону

 122

Семеренко
Вікторія Олександрівна

спортсмен-інструктор штатної збірної України з біатлону

 123

Джіма
Юлія Валетинівна

спортсмен-інструктор штатної збірної України з біатлону

 124

Бурмістрова
Катерина Володимирівна

заслужений майстер спорту України з вільної боротьби

перемога на чемпіонаті Європи 2011 з вільної боротьби

від 12.04.11 № 283-р

 125

Лазоренко
Сергій Анатолійович

заслужений тренер України, аспірант СумДПУ м.. А.С. Макаренка

 126

Соломка
Георгій Іванович

член ради первинної організації ветеранів Сумського артилерійського училища

День перемоги

від 06.05.11 № 356-р

 127

Бойко
Євдокія Семенівна

голова комітету ветеранів праці Зарічної організації ветеранів України в м.Суми

 128

Кравцов
Андрій Володимирович

директор ТОВ «Сумська майстерня комплексного проектування «Архбудпроект»

Підготовка визначних архітектурних проектів

від 29.06.11 № 519-р

 129

Оттич
Ігор Михайлович

директор ТОВ «Суми-ШІК»

День будівельника

від 10.08.11 № 616-р

 130

Купреєва
Нінель Миколаївна

директор ССШ № 10

Серпнева конференція

від 15.08.11 № 620-р

 131

Івченко
Володимир Миколайович

начальник головного управління агропромислового розвитку ОДА

День Незалежності

від 19.08.11 № 635-р

 132

Кондрат’єв
Анатолій Дмитрович

голова ради організації ЗОШ № 8

День визволення міста від фашистських загарбників

від 02.09.11 № 682-р

 133

Джунь
Семен Сергійович

учень 11 класу ССШ № 7

День міста

від 02.09.11 № 683-р

 134

Нікітіна
Ірина Павлівна

учитель історії Сумської гімназії № 1

 135

Шулікова
Тетяна Володимирівна

директор Палацу культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром»

День міста

від 02.09.11 № 684-р

 136

Скрипка
Олег Григорович

начальник відділу ДАІ з обслуговування м.Суми

 137

Осташевський
Михайло Леонідович

завідуючий інформаційно-рекламним відділом Інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету м.. А.С.Макаренка

День фізичної культури та спорту

від 07.09.11 № 696-р

 138

Сітало
Володимир Степанович

ветеран спорту (ФСТ «Динамо»)

День фізичної культури та спорту

від 13.09.11 № 708-р

 139

Прокопов
Василь Леонтійович

тренер-викладач з біатлону ДЮСШ «Локомотив»

 140

Насальська
Ніна В’ячеславівна

член ради первинної організації ветеранів Пролетарського мікрорайону Ковпаківської районної організації ветеранів в м.Суми

70-річчя партизанського руху в Україні

від 21.09.11 № 729-р

 141

Чуприна
Михайло Якович

заступника голови первинної організації ветеранів Харківського мікрорайону Зарічної районної організації ветеранів в м.Суми

 142

Бондарєва
Катерина Іванівна

директор Сумської гімназії № 1

з нагоди 20-річчя Сумської гімназії № 1

від 28.09.11 № 761-р

 143

Заєць
Володимир Володимирович

генеральний директор ТОВ «ГУАЛА КЛОЖЕРС УКРАЇНА»

відкриття нового виробничого корпусу

від 04.10.11 № 629

 144

Гапоченко
Іван Іванович

голова Сумської обласної організації Національної спілки художників України

60-річний ювілей

від 21.11.11 №  934

 145

Серпенінов
Олександр Олексійович

директор ЗОШ № 18

75-річчя заснування ЗОШ № 18

від 09.02.12 № 79

 146

Ніконов
Олександр Олександрович

лікар-хірург ургентний хірургічного відділення № 1 КУ «СМКЛ № 5»

75-річний ювілей

від 22.02.12 № 100

 147

Ковязіна
Ангеліна Василівна

голову волонтерського центру «Ветеран» Зарічної організації ветеранів м.Суми.

День захисника Вітчизни

від 22.02.12 № 103

 148

Скомороха
Микола Вікторович

заступник начальника СБУ України в Сумській області, полковник

День СБУ

23.03.12 № 28-А

 149

Кіктенко
Євген Миколайович

генеральний директор приватного акціонерного товариства «Сумське автотранспортне підприємство 15954»

60-річний ювілей

від 25.05.12 № 71-А

 150

Боженко
Олександр Вікторович

начальник Сумського протезно-ортопедичного цеху  Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

75-річчя створення Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства та 30-річчя роботи в Сумському протезно-ортопедичному цеху

від 14.09.12 № 239-А

 151

Трофименко
Микола Олексійович

Депутат Сумської обласної ради

День народження

від 14.09.12 № 242-А

 152

Будянський
Василь Іванович

доцент кафедри української літератури Державного педагогічного університету м.. А.С. Макаренка, Заслужений артист України

70-річний ювілей

від 20.09.12 № 248-А

 153

Лобов
Володимир Васильович

член ради організації ветеранів облдрукарні, директор Сумського видавничо-виробничого підприємства «Мрія»

День людей похилого віку та ветерана

від 27.09.12 № 257-А

 154

Столбін
Олексій Петрович

сумський літератор, член Сумської обласної організації Національної спілки України

90-річний ювілей

від 01.11.12 № 305-А

 155

Чередніченко

Сергій Вікторович

заслужений тренер України з панкратіону, доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Сумського державного педагогічного університету                    м.. А.С. Макаренка;

 

від 10.01.13 № 1-Н

 156

Гордієнко
Володимир Володимирович

заслужений тренер України, майстер спорту СРСР, тренер-викладач з панкратіону Сумського обласного комунального закладу «Сумська обласна ДЮСШ»;

 

 157

Висоцький
Олександр Сергійович

майстер спорту України міжнародного класу з панкратіону, вихованець Сумського обласного комунального закладу  «Сумська  обласна ДЮСШ», дворазовий чемпіон Світу з панкратіону.

 

 158

Паненко
Віра Андріївна

керівник клубу  туристів-альпіністів м.. Є. Абалакова Палацу дітей та юнацтва управління освіти і науки Сумської міської ради.

50-річчя створення клубу Абалаковець

від 21.03.13 № 39-Н

 

 159

Вегера
Олександр Олексійович

директор КП «Шляхрембуд»

боротьба зі стихією

від 27.03.13 № 42-Н

 

 160

Кунець
Микола Григорович

начальник управління громадської безпеки УМВС України в Сумській області, полковник міліції;

від 29.03.13 № 46-Н

  

 161

Ушаков
Едуард Володимирович

заступника начальника УДАІ УМВС України в Сумській області, підполковник міліції.

 162

Сенько
Михайло Михайлович

головний інженер  КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради;

від 08.04.13 № 49-Н

   

 163

Артеменко
Олександр Олександрович

начальник шляхово-експлуатаційної дільниці КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради;

 164

Рябенка
Михайло Григорович

водій автотранспортних засобів шляхово-експлуатаційної дільниці КП «Шляхрембуд» Сумської міської ради.

 165

Рудь
Петро Васильович

начальник дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Промбуд-1» ПАТ «Сумбуд».

 

від 10.04.13 № 51-н

 

 166

Маковецький
Сергій Володимирович

керівник народного ансамблю сучасного бального танцю «Веселка» комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва

30-річчя створення народного ансамблю сучасного бального танцю «Веселка» комунального закладу Сумського Палацу дітей та юнацтва

27.05.13 № 79-н

 

 167

Пилипенко
Вячеслав Григорович

начальника Сумського обласного клінічного госпіталю для інвалідів Вітчизняної війни

30-річчя відкриття Сумського обласного клінічного госпіталю для інвалідів

03.07.13 № 96-н

 

 168

Бугаєнко
ВікторіяОлександрівна

заступник головного лікаря з медичної частини КУ «Сумська міська клінічна лікарня Святої Зінаїди»

з нагоди Дня медичного працівника

11.06.13 № 89-н

 

 169

Тесля
Олександр Олексійович

директор Сумське АТП 15955

 

23.08.13 № 112-н

 

 170

Хабер
Йозеф Антоній

професор УАБС

з нагоди Дня міста

06.09.13 № 119-н

 

 171

Рапута
Володимир Іванович

начальник Сумського міського відділу УМВС України в Сумській області, підполковник міліції

за розкриття особливо тяжких резонансних злочинів

26.11.13 № 169-н

 

 172

Михайловський
Володимир Вікторович

заступник голови громадської ради при Сумській обласній державній адміністрації, член Сумської міської організації «Сумське об’єднання роботодавців»

з нагоди 60-річчя

31.12.13 № 186-н

 

 173

Биковець
Вадим Миколайович

член Сумської міської організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

за активну громадську діяльність у справі військово-патріотичного виховання молоді, допомогу учасникам бойових дій, членам сімей загиблих та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 12.02.14 № 18-Н

  

 174

Положій
Анатолій Михайлович

член Сумської міської організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 175

Курдес
Олександр Андрійович

начальник дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Хімбуд-2» публічного акціонерного товариства «Сумбуд»

за високий професіоналізм, багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі міста та з нагоди ювілею

від 26.03.14 № 34-Н

 

 176

Голубничий
Володимир Степанович

Почесний громадянин м. Суми, дворазовий Олімпійський чемпіон зі спортивної ходьби, Кавалер Ордену Олімпійського комітету України, володар ордену України «За заслуги» ІІІ ступеня

за вагомий внесок у розвиток легкої атлетики, піднесення іміджу м. Суми на світовій спортивній арені та з нагоди дня народження

від 29.05.13 № 57-Н

 

 177

Дзекілєв
Іван Сергійович

директор Сумської міської виконавчої дирекції Сумського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм при виконанні службових обов’язків, вагомий особистий внесок у вирішення питань соціального захисту працюючих і членів їх сімей та з нагоди 60-річного ювілею

від 22.07.14 № 77-Н

 

 178

Бритов
Олександр Борисович

голова правління ПАТ «Сумбуд»

за багаторічну сумлінну працю, значний особистий внесок у розвиток будівельної галузі міста та з нагоди Дня будівельника

від 06.08.14 № 84-Н

 

 179

Коніков
Анатолій Іванович

головний фахівець міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ветеран спорту

за високі спортивні досягнення, вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту, підняття престижу міста Суми на спортивній арені та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

від 09.09.14 № 95-Н

  

 180

Жилін
Валерій Вікторович

тренер-викладач комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Колосок», ветеран спорту

 181

Лобанов
Олександр Вікторович

лікар з медицини невідкладних станів станції екстреної швидкої медичної допомоги м. Суми КЗ СОР «Сумський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф»

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Міжнародного дня лікаря

від 25.09.14 № 99-Н

 

 182

Заболотний
Іван Петрович

художній керівник та диригент народної академічної хорової капели Сумського державного педагогічного університету м.. А.С. Макаренка, заслужений діяч мистецтв України, професор

за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва та з нагоди Міжнародного дня музики

від 30.09.14 № 105-Н

 

 183

Кондратенко
Світлана Дмитрівна

відповідальний секретар Сумської міської організації ветеранів України, дитина війни, волонтер, активний ветерана-наставника.

за активну участь у роботі по соціальному захисту ветеранів, патріотичному вихованні підростаючого покоління на бойових і трудових традиціях старшого покоління та з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників

від 27.10.2014
№ 116-Н

 

 184

Педоренко
Микола Миколайович

спортсмен-інвалід, майстер спорту України з армрестлінгу, срібний призер чемпіонату Світу на ліву та праву руку (м. м.р, Республіка Польща, 2014 рік)

за високі спортивні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток спорту, підняття престижу міста Суми на міжнародній спортивній арені та з нагоди зайнятого ІІ місця на чемпіонаті Світу з армрестлінгу серед інвалідів

від 23.10.2014 
№ 112-Н

 

 185

Чередниченко
Ніна Миколаївна

завідувач відділу культури, спорту, оздоровлення дітей Сумської обласної ради профспілок

за проведення оздоровчої кампанії влітку 2014 року

від 05.11.2014
№ 124-Н

 

 186

Артюх
Вікторія Валентинівна

керівник народного театру танцю «Пігмаліон» КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтва

з нагоди 80-річчя створення КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтва

від 26.12.2014
№ 152-Н

 

 187

Гонтовенко
Євген Валентинович

директор міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»

з нагоди Дня Соборності України

від 22.01.2015 № 5-Н

 

 188

Кривунь
Микола Миколайович

голова Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану

з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 13.02.2015 № 15-Н

 

 189

Даниленко
Олександр Віталійович

начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради

за багаторічну сумлінну працю, значні трудові досягнення та особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста

від 20.03.2015 № 33-Н

 

 190

Кібкало
Анатолій Григорович

головний спеціаліст відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Сумської міської ради

за багаторічну наполегливу працю в органах місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до службових обов’язків

від 01.04.2015 № 35-Н

 

 191

Костенко
Ольга Анатоліївна

начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Сумської міської ради

за багаторічну наполегливу працю в органах місцевого самоврядування, відповідальне ставлення до службових обов’язків та з нагоди 55-річчя з Дня народження

від 03.04.2015 № 38-Н

 

 192

Моісеєнко
Валентина Іванівна

голова первинної організації ветеранів ПАТ «Сумихімпром»

з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги

від 04.05.2015 № 54-Н

  

 193

Чижиченко
Микола Федорович

заступник голови Сумської міської організації ветеранів України, голова ГО освітян клубу «Вчитель-ветеран»

 194

Кривохижа
Тетяна Василівна

тренер-викладач з легкої атлетики Сумського міського КЗ «СДЮШОР м... В. Голубничого»

80-річчя створення фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»

від 22.05.2015 № 65-Н

 

 195

Євтушенко
Володимир Васильович

викладач Сумського вищого училища мистецтв і культури м.. Д.С. Бортнянського

за високий професіоналізм, значний особистий внесок у розвиток хореографічного мистецтва, справу естетичного виховання молоді та активну участь в культурно-мистецькому житті міста

від 25.05.2015 № 69-Н

 

 196

Ленський
Олексій Васильович

письменник, краєзнавець

з нагоди 70-річного ювілею

від 17.06.2015 № 84-Н

 

 197

Боженко
Олександр Вікторович

начальник Сумського протезно-ортопедичного цеху Полтавського казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства

з нагоди 65-річчя з дня народження

від 18.06.2015 № 87-Н

 

 198

Коротич
Ігор Іванович

виконавчий директор регіонального представництва ICC Ukraine в Сумській області

з нагоди 60-річного ювілею

від 13.07.2015 № 99-Н

 

 199

Удовенко
Юрій Олексійович

заступник директора ТОВ «СПМК», член Громадської організації «Сумська міська організація учасників бойових дій (АТО) на території України»

за проявлені під час бойових дій героїзм, мужність та відвагу, активну життєву позицію з розбудови ветеранського руху в м. Суми, та з нагоди 85-ї річниці високо-мобільних десантних військ

від 30.07.2015
№ 106-Н

 

 200

Карабута
Олександр Борисович

командир групи Сумського прикордонного загону, майор;

з нагоди 360-ї річниці заснування міста Суми

від 04.09.2015
№ 118-Н

 201

Пономарьов
Олексій Петрович

начальник служби зв’язку 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми», капітан;

 202

Чемерис
В’ячеслав Миколайович

заступник командира взводу 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми», сержант;

 203

Ладика
Олександр Петрович

командир 3-ї роти 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми», капітан;

 204

Бойчук
Максим Анатолійович

заступник командира 2-ї роти 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми», старший лейтенант;

 205

Салогуб
Олександр Іванович

заступник командира взводу 15 окремого мотопіхотного батальйону «Суми», молодший сержант.

 206

Коздровська
Валентина Миколаївна

член Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва;

 207

Гарасюк
Михайло Степанович

член Сумського обласного осередку Національної спілки майстрів народного мистецтва;

 208

Гладченко
Костянтин Васильович

заступник командира по роботі з особовим складом реактивної артилерійської батареї 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади

 209

Кудренко
Анатолій Іванович

ректор Сумського педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту, підготовку спортсменів високого класу та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

від 10.09.2015
№ 120-Н

 210

Яковлєв
Володимира Анатолійович

тренер-викладач міського комунального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики»

 211

Северин
Василь Миколайович

начальник штабу Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво запорозьке», генерал-осавул

за багаторічну активну участь у громадському житті міста, національно-патріотичному вихованні молоді та з нагоди Дня українського козацтва

від 13.10.2015
№ 144-Н

 212

Церетелі
Гіоргі Йосипович

заступник голови наглядової ради ПАТ «Альфасистембуд»

за активну участь у вирішення питань соціального захисту ветеранів праці та патріотичне виховання молоді

від 22.10.2015
№ 149-Н

 213

Мефодій

архієпископа Сумського і Охтирського Української Православної Церкви Київського Патріархату

за значні заслуги у справі становлення та розвитку української національної духовності в Сумах, вагомий особистий внесок у захист демократичних цінностей і свобод та гуманну місію у волонтерській та релігійній діяльності, спрямованої на підтримку воїнів АТО

від 20.01.2016
№ 8-Н

 214

Кобозєв
Микола Михайлович

крайовий отаман Сумщини, генерал-отаман Українського козацтва, доцента Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка

За багаторічну сумлінну працю, наполегливу плідну громадську діяльність, значний особистий внесок у національно-патріотичному вихованні молоді Сумщини та з нагоди ювілею

від 18.11.2016
№ 166-Н

 215

Кукса
Олександр Володимирович

громадський діяч, волонтер

за мужність і патріотизм, проявлені під час Революції Гідності, відстоювання національних інтересів та європейський вибір, активну громадську і волонтерську діяльність та з нагоди Дня Гідності та Свободи

від 30.11.2016
№ 172-Н

 216

Петух
Олександр Васильович

Ліквідатор аварії на ЧАЕС, член правління Сумської міської громадської організації «Союз. Чорнобиль України»

за мужність, самовідданість і високий професіоналізм при ліквідації аварії на ЧАЕС, активну громадську діяльність, участь у соціальному захисті населення та з нагоди Дня Вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

від 16.12.2016
№ 189-н

 217

Горевий
Анатолій Іванович

волонтер, молодший сержант мобільно-прикордонної застави «Суми» Сумського прикордонного загону

за активну волонтерську діяльність, значний особистий внесок у матеріально-технічне забезпечення військових підрозділів, що перебувають у зоні АТО та з нагоди Всесвітнього дня волонтера

від 19.12.2016
№ 192-н

 218

Білінський
Андрій Андрійович

волонтер, заступник голови громадської організації «Сумський комітет захисту прав людей»

 219

Бондарєв
Микола Олексійович

голова ради Сумської міської організації ветеранів України

за активну громадську діяльність, участь в роботі по соціальному захисту людей пенсійного віку та патріотичному вихованню молоді

від 02.02.2017
№ 12-н

 220

Зубань
Сергій Андрійович

ветеран Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану

за плідну роботу по військово-патріотичному вихованню молоді, активну державницьку і громадську позицію, особистий внесок у розвиток ветеранського руху та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 14.02.2017
№ 20-н

 221

Гурський
Леонід Вікторович

ветеран Сумської міської організації Української спілки ветеранів Афганістану

 222

Ігнатенко
Віктор Володимирович

молодший інспектор взводу реагування № 1 батальйону Управління поліції охорони в Сумській області, старший сержант поліції

за особисту мужність та відвагу, проявлені під час виконання службового обов’язку, незламність духу та вірність присязі поліцейського

від 06.03.2017
№ 28-Н

 223

Кириченко
Юрій Олександрович

помічник начальника штабу 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, капітан

за проявлену мужність при виконанні завдань за призначенням  під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, старанність, розумну ініціативу та з нагоди дня створення 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади

від 06.04.2017
№ 46-н

 224

Давиденко
Михайло Анатолійович

командир роти матеріального забезпечення 27-ї Сумської реактивної артилерійської бригади, капітан

 225

Лиман
Федір Миколайович

завідувач кафедри – професор кафедри математики Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка

за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, творчість, ініціативу, виховання у молоді почуття патріотизму, любові до України та з нагоди Дня науки в Україні

від 03.05.2017
№ 54-н

 226

Камнев
Павло Іванович

учасник війни, голова комітету ветеранів військової служби Сумської міської організації ветеранів України

за активну участь у вирішенні питань соціального захисту ветеранів, військово-патріотичне виховання молоді міста та з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

від 05.05.2017
№ 60-н

 227

Білінський
Владислав Андрійович

учасник бойових дій в зоні проведення Антитерористичної операції на Сході Країни

 228

Демура
Володимир Олексійович

директор ТОВ «Горобина»

за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи підприємства, активну громадську діяльність та з нагоди ювілею

від 26.06.2017
№90-Н

 229

Мікеле Гуала

Генеральний директор ГуалаПакГруп

за укріплення економічного та промислового потенціалу м. Суми та Сумської області, допомогу в соціально-економічному розвитку України в цілому та з нагоди відкриття нового заводу з виробництва упаковки для дитячого харчування

від 04.07.2017
№94-Н

 230

Чубаренко
Олександр Олександрович

Перший заступник голови правління АТ «Технологія»

за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, значний особистий внесок у зміцнення економічного і промислового потенціалу м. суми та Сумської області та з нагоди відкриття нового заводу з виробництва упаковки для дитячого харчування

 231

Карабута
Павло Іванович

Начальник Сумського ВП ГУНП в Сумській області, підполковник поліції

За сумлінне ставлення до виконання службових обовязків, особистий внесок у справу боротьби зі злочинністю та з нагоди Дня Національної поліції України

від 03.08.2017
№104-Н

 232

Омельченко
Віталій Володимирович

Командир батальйону охорони 27 Сумської реактивної артилерійської бригади, підполковник

За високий професіоналізм, вагомі трудові здобутки, значний особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток міста Суми та з нагоди Дня Незалежності України

від 21.08.2017
№117-Н

 233

Мисік
Едуард Іванович

Радник Верховного отамана Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке», генерал-полковник

 234

Цибульська
Наталія Олексіївна

Начальник відділу культури та туризму Сумської міської ради

За наполегливу плідну працю, високу професійну майстерність, вагомий особистий внесок у соціально-економічний, культурно-освітній розвиток міста

від 01.09.2017
№121-Н

 235

Кашиина
Інна Олександрівна

Майстер спорту України міжнародного класу зі спортивної ходьби, член збірної команди України, дворазова чемпіонка всесвітньої універсіади

За вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію спорту, підготовку спортсменів високого рівня та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

від 05.09.2017
№ 122-Н

 236

Затилкіна
Анна Володимирівна

Майстер спорту України, чемпіонка дефолімпійських ігор 2017 року з пляжного волейболу, студентка СДПУ ім. Макаренка

 237

Журавок
Юлія Миколаївна

Майстер спорту України міжнародного класу з біатлону, бронзова призерка чемпіонату Світу з літнього біатлону

 238

Юдін
Микола Михайловича

Директор Сумського обласного академічного театру драми та музичної комедії ім. М.С. Щепкіна, Заслужений діяч мистецтв України

За вагомий особистий внесок у формування культури і духовності громадян, відродження національних мистецьких традицій та з нагоди Всесвітнього дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

від 08.11.2017
№ 165-Н

 239

Коваленко
Віктор Володимирович

Голова громадської організації «Всеукраїнська спілка воїнів антитерористичної операції та учасників бойових дій Сумщини»»

За старанність, розумну ініціативу, сумлінне виконання службових обов’язків, міцну військову дисципліну та з нагоди Дня Збройних Сил України

від 08.12.2017
№ 180-н

 240

Тимофієв
Андрій Петрович

Патріот України, волонтер, голова Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції при міському голові

 241

Шилов
Володимир Олександрович

Депутат Сумської міської ради VІІ скликання

За високий професіоналізм на ниві місцевого самоврядування та з нагоди ювілею (65 років)

від 14.03.2018
№ 24-н

 242

Мартюшова
Олена Вікторівна

заступник директора комунального закладу Сумської міської ради – Сумська міська централізована бібліотечна система

за багаторічну плідну працю в галузі культури, високий професіоналізм, активну участь у культурно-мистецькому та громадському житті міста Суми, вагомий особистий внесок у розвиток духовності суспільства та з нагоди 65-річчя

від 16.04.2018
№ 34-н

 243

Терентьєв
Владислав Сергійович

директор комунального закладу Сумської обласної ради – Сумський обласний краєзнавчий музей, Заслужений працівник культури України

За активну участь у культурно-мистецькому житті міста Суми, значний внесок у розвиток культури і духовності суспільства, справу естетичного виховання підростаючого покоління та підвищення іміджу міста на світовій культурній ниві

від 16.05.2018
№ 49-н

 244

Петрик
Олег Анатолійович

начальник штабу – перший заступник командира військової частини А 1476, підполковник

за особисту мужність і самовідданість, виявлені під час виконання військового обов’язку, міцну військову дисципліну, вірність Військовій присязі та з нагоди 10-ої річниці створення військової частини А 1476

від 14.05.2018
№ 47-н

 245

Сочков
Євген Олександрович

начальник оркестру – військовий диригент військової частини А 1476, старший лейтенант

 246

Волжина
Раїса Петрівна

голова первинної організації Червоного Хреста України ПАТ «Сумське НВО»

За сумлінну працю, відданість справі, особистий внесок у розвиток донорства крові і її компонентів та з нагоди Дня донора крові

від 14.06.2018
№ 64-н

 247

Масюченко
Олексій Олександрович

керівник пошукового загону «Повернення»

за активну участь у роботі з соціального захисту ветеранів війни, патріотичне виховання підростаючого покоління на бойових традиціях та з нагоди 75-ї річниці визволення міста Суми від фашистських загарбників

від 31.08.2018
№ 90-н

 248

Романько
Віталій Іванович

майстер спорту СРСР з лижного спорту, майстер спорту з сучасного п’ятиборства, Заслужений тренер УРСР

за вагомий особистий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури і спорту, підготовку спортсменів високого рівня, піднесення іміджу міста Суми на міжнародній спортивній арені та з нагоди Дня фізичної культури і спорту

від 04.09.2018
№ 93-н

 249

Крот
Василь Васильович

заслужений тренер України з біатлону, тренер відділення обласного комунального закладу «Сумська обласна школа вищої спортивної майстерності»

 250

Бутрим
Віталій Іванович

спортсмен-інструктор штатної збірної команди України з легкої атлетики, майстер спорту України міжнародного класу, учасник Олімпійських ігор 2016 року

 251

Вакуменко
Сергій Григорович

майстер спорту СРСР з велосипедного спорту, ветеран спорту

252 

Клочко
Сергій Володимирович

директор ТОВ «ТРК «AкадемTV», виконуючий обов’язки міського голови (2005-2006 р.р.), депутат Сумської міської ради IV скликання (2002-2006 р.р.), народний депутат Сумської міської ради ХХІI скликання (1994-1998 р.р.)

за активну життєву позицію, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Суми та з нагоди 60-річного ювілею

від 19.09.2018
№ 100-н

 

 253

Одноралов
Володимир Миколайович

заступник генерального директора з метрології, стандартизації та наукової діяльності Державного підприємства «Сумський регіональний науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації»

за наполегливу сумлінну працю у сфері стандартизації, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології

від 08.10.2018
№ 109-Н

 

 254

Нестеренко
Петро Андрійович

керівник прес-центру Сумської міської організації ветеранів України

за активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді міста Суми та з нагоди 75-річчя з Дня народження

від 30.01.2019
№ 3-н

 

 255

Марченко
Олександр Миколайович

заступник голови Сумської міської організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

за вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху, мужність і самовідданість, виявлені, під час виконання військового обов’язку, активну громадську діяльність та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав

від 14.02.2019
№ 7-н

  

 256

Саченко
Микола Володимирович

член правління Сумської міської організації української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)

 257

Людмила Ромен

поетеса, композитор, громадський діяч, член правління Сумської організації Національної спілки письменників України, член Національної спілки письменників України та Національної спілки майстрів народного мистецтва

за багаторічну творчу працю, високий професіоналізм, активну участь у культурно-мистецькому житті міста Суми, вагомий особистий внесок у розвиток культури і духовності суспільства та з нагоди 60-річчя

від 20.02.2019
№ 8-н

 

 258

Козупиця
Валерій Олександрович

Заслужений діяч мистецтв України, композитор та виконавець численних творів про місто Суми, лауреат та переможець Всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів і конкурсів, артист Сумської обласної філармонії

за багаторічну сумлінну творчу працю, високий професіоналізм, роботу з талановитою молоддю та популяризацію кращих мистецьких здобутків міста Суми

від 27.02.2019
№ 14-н

 
259 Гавриков
Ігор Миколайович
старшина військової частини А 4532 за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку, сприяння зміцненню патріотичного духу у суспільстві та з нагоди Дня українського добровольця від 13.03.2019
№ 17-н

І. Загальні положення

  1. Почесною відзнакою Сумської міської ради «За заслуги перед містом» нагороджуються мешканці міста Суми, регіонів України, громадяни інших країн, які зробили видатний внесок у розвиток міста Суми, піднесення його статусу або в знак великої поваги до їх громадської чи професійної діяльності.
  2. Почесна відзнака «За заслуги перед містом» має ІІІ ступені:

    - Почесна відзнака «За заслуги перед містом» І ступеня

    - Почесна відзнака «За заслуги перед містом» ІІ ступеня

    - Почесна відзнака «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня

    Вищим ступенем Почесної відзнаки є І ступінь.

  3. Нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед містом» І ступеня здійснюється на підставі рішення Сумської міської ради, ІІ ступеня – на підставі рішення виконавчого комітету, ІІІ ступеня – на підставі розпорядження міського голови.