005.jpg
Радник міського голови

Зеленський М.О.

Радник міського голови

Зименко О.В.

Радник міського голови

Кобзар В.М.

Радник міського голови

Ніколаєнко Л.А.

Радник міського голови

Пошва В.І.

Помічник міського голови

Комаров Ю.В.

Липова С.А.  
Кравченко Т.О.  
Скиртач Л.А.  
Співакова Л.І.  
Брязкун Г.В.  
Вертель М.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Голопьоров Р.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Данильченко А.М.  
Масік Т.О.  
Феркалюк В.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Цибульська Н.О.  
Шилов В.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Щербак В.І.  
Яременко Г.І.  
Боженко К.В.  
Божко Н.Г.  
Голосна К.А.  
Даценко Г.В.  
Дрига Т.В.  

Дубицький О.Ю.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Жук А.В.  
Конікова С.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Коцур М.В.  
Аббасов Маіл  
Мартиненко О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мирошніченко Т.В.  
Міщенко С.М.  
Моша А.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Моша Л.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Пєхова Л.М.  
Стрижова А.В.  
Фесенко О.Ф.  
Цилюрик В.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чумаченко О.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шамрай А.В.  
Юшкевич Ю.К.  
Яковенко М.І.  
Бутова О.В.  
Котляр А.І.  
Лисенко К.М.  
Маринченко С.Б. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Москаленко Н.М.  

Бойко В.Г.

 
Бойко О.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гачкова В.Ф.  
Івашура І.П.  
Калінінська Т.С.  
Кисіль В.Ю.  
Колодка В.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кохан А.І.  
Красношевська Н.М.  
Куліш О.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Курилко С.О.  
Курінна С.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мороз Р.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мотречко В.В.  
Петров А.Є. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Підпала Л.М.  
Рябуха К.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чайченко О.В.  
Шабло С.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Антоненко А.Г.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Биков В.Б.  
Дегтяр С.О.
 
Драчук Д.Д.
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Корнієнко А.В.
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Костенко О.А.
 
Марюхна В.В.
 
Михайлик Т.О.
 
Кіпенко Н.Б.  
Шпаченко І.І.  
Супрун І.В.  
Назаренко О.В.  
Смолянінов А.Ф.  
Фролов О.М.  

Посадові особи структурних підрозділів

Бойко В.П. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гордієнко М.П.  
Горева Є.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Дмитренко Л.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Зязін А.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Зязіна О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кириченко Т.Я. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кірієнко М.В.  Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Костюк Д.Г.  
Котлярова Т.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Купальний С.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Лермонтов Ю.О.  Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Рекун Ю.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Рідченко О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються
Сивак Д.В.  
Саббатовский В.Ю.  
Тімченко А.М.  
Фесенко Л.Ф. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Хлусова Т.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Цоцорін В.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Анцибор С.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Басараб Р.Я. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Вячеславова І.М.  
Горецька Ю.О.  
Іллєнко Г.О.  
Кошман Л.В.  
Кривцова І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Литвиненко О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Маслій О.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Молчанова М.В.  
Суярова Т.О.  
Щербаченко І.Д.  
Шкиря Ю.І.  
Карсункіна О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Вдовенко О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Пасиленко Г.М.  
Базіль Р.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Басова А.Л. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Березенко Т.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Бондаренко О.О.  
Вовк В.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Воропай Ю.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Глянцев В.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гончаренко Л.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Григорчук Л.І.  
Довбня А.М.  
Довженко Н.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Зайченко О.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Качанов Р.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ковпакова І.В.  
Красуля О.В.  
Кудлай А.П.  
Кузченко Т.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Лазоренко М.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Лебідь І.О.  
Мезіна Т.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Овсієнко Д.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Парфененко М.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Парфененко Н.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Пархоменко І.В.  
Пилипенко О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Подопригора І.М.  
Процевська І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Рибалка І.М.  
Рудика М.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Салогуб С.М.  
Сердюк Ю.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Співаков Р.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Стегній А.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Тимофеєва Н.І.  
Ткаченко Н.П. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Трояновська Н.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Удовиченко Н.М.  
Філь Я.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чернадчук С.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шульга О.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Янченко І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Басенко І.В.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Бобохіна А.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Боярчук Т.Є. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Галицький М.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ганненко П.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гонтар О.П.  
Гулякін Р.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Копил Л.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мороз Ю.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Павлик Ю.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Сагайдак О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Семениста О.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Сидоренко І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Терещенко М.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ткачова М.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Фірст Т.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Хованська А.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шаповал О.Г. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шаповал О.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Верьовкін С.В.

 
Пявка Ю.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Фролова С.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Цуканова О.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Горяєва А.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Волобуєва О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Бересток Б.П.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Казбан Я.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кальченко І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Карпенко К.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Харченко О.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Антикова О.В.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ємельяненко Т.М.  
Рибалко Ю.А.  
Момот Ю.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Сердюк Л.В.  
Азарова О.В.  
Кононова С.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Артеменко К.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Федяй В.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кононова О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шуліпа О.В.  
Тарасенко Є.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Фесенко А.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Дутченко Н.П.  

Зосименко І.В.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Котова Н.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Леонтенко О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Онацька Н.П. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Тимофєєва Л.П.  
Феденко О.С.  
Харченко Л.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Холіна Л.В.  
Черношвець Ю.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Антощенко І.В.  
Качанова О.М.  
Манжара О.Л. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Нікітіна Н.П.

 
Бур О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Козлова Ю.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Дубініна А.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Дубова Н.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Журба Р.І. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Рудецька І.Г.  

Бодруг Н.В.

 
Булах Д.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гордієнко А.О Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Гордієнко О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Зернова Ю.П. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Пономаренко О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Бойко Л.І.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Герасименко М.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Глазун О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Маслюк І.М.  
Романенко Л.В.  
Живун Ю.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Горбатенко Т.П.

 
Мандрика В.А. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мареха Л.Д.  
Сотник З.Б.  
Старцева О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шмальова Т.М.  
Якубовська С.А.  
Разуваєва С.Г.  
Кононенко С.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чувакова О.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Баласюкова Н.В.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Глазько Н.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мазур О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Зюзько Я.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Калюжна І.Ю.  
Котляревська О.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Обельчак С.Л. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Гіценко М.П.

 
Меший Ю.П. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Рудика Н.М.  
Чепік К.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чірка І.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мілютін Д.О. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Афанасьєва М.Г.

Бабіченко Я.С.

Батюк Л.О.
Березова Г.П.
Біліченко З.В.
Біловоленко К.Б.
Боженко В.І.
Бойченко В.М.
Бондарєва Н.І.
Борьба І.В.
Брюхань Л.М.
Веретельник О.А.
Влізько О.О.
Ворона Н.С.
Вялкова О.В.
Галат І.А.
Герасименко Н.В.
Глушко Н.В.
Голдун С.С.
Голіус М.В.
Голопьорова В.А.
Горбачова Т.М.
Горбенко А.М.
Горошко Л.І.
Гречаніченко А.О.
Грицаєнко Н.О.
Грищенко Н.В.
Грищенко Н.А.
Гузенко Є.О.
Гульченко І.О.
Давидова Н.А.
Дворник Є.А.
Дігтяр С.М.
Довбиш М.П.
Дунюшкіна Л.К.
Єловенко Ю.М.
Єрмоленко Н.П.
Єрмоленко О.М.
Заїка І.В.
Зарва І.О.
Карнаух В.І.
Карпенко К.Л.
Карпенко Н.Р.
Кібець Г.В.
Кізенко Г.Ю.
Кіщенко Т.В.
Коваленко В.В.
Ковтун Т.А.
Козарь О.В.
Корнієнко В.В.
Коцура Ю.А.
Кравченко О.П.
Крамар Т.О.
Крикун В.І.
Кримова Н.А.
Крохмаль О.І.
Кудімова Н.В.
Кулак О.О.
Куліш М.В.
Лаврик І.В.
Лагіренко І.А.
Лазарко І.В.
Левощенко О.В.
Леоненко А.А.
Лисенко М.В.
Лисюк Т.А.
Литвин І.Ю.
Лиховоз А.В.
Лісна С.В.
Лукашенко М.П.
Луцюк О.П.
Майборода Ю.В.
Малежик Т.Ф.
Марченко Ж.В.
Мачуліна Т.П.
Медведь К.М.
Медведь Л.В.
Миляєва С.М.
Младенова О.С.
Москаленко Ю.П.
Мукменєва Н.Е.
Мухоїд О.А.
Несторенко О.С.
Никоненко Т.М.
Олійник О.Г.
Олісеєнко Н.П.
Омельяненко Т.П.
Отич Л.І.
Охмат Г.І.
Павлун А.Л.
Панасенко Л.І.
Парченко Л.О.
Петренко С.О.
Пирог Н.М.
Пирогова Ю.О.
Побідинська С.С.
Пономарьова Т.О.
Попатенко Л.В.
Прокопенко Н.В.
Пташник О.М.
Радченко О.О.
Радько Л.В.
Ральченко Ю.М.
Рєзнік Н.В.
Рижкова Н.В.
Рева О.А.
Ревенко Т.І.
Родінка О.М.
Рожнова Л.В.
Розгон Р.М.
Романенко І.О.
Рубан Я.С.
Савченко С.В.
Самбур Н.І.
Сауляк Н.В.
Сахненко Т.О.
Селешок Л.І.
Семенкова А.І.
Сергієнко В.В.
Сергієнко О.П.
Сердюкова Ю.В.
Серьожко О.М.
Сєдих О.Д.
Сєргєєв Р.О.
Сидоренко Н.В.
Сизоненко М.М.
Сіряченко І.О.
Скляренко Л.М.
Скрипченко О.В.
Слюсар Л.А.
Соловей Н.Д.
Смаровоз Н.Л.
Сумченко С.Ю.
Супрун Л.І.
Сухова З.В.
Тверда О.В.
Твердохліб Л.М.
Терещенко Ю.В.
Тимченко О.В.
Ткаченко В.В.
Ткаченко Л.М.
Ткачук Г.Є.
Токар Ю.В.
Хашаба Н.І.
Худякова О.О.
Чміленко Г.В.
Шпакович Н.М.
Щавєлєва Н.А.
Якименко О.М.
Ярошенко Т.В.

Дрозд С.Ф.

Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кругляк О.В. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Михальова Г.Ф.  
Обравіт Є.О.  
Шепелєв О.Є.  

Євенко Ю.О.

 • Заява
 • [attachment=25905:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ніколенко М.С.
 • Заява
 • [attachment=25906:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Семьонова Т.О.
 • Заява
 • [attachment=25907:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Бабич С.В.
 • Заява
 • [attachment=25923:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Віннік В.М.
 • Заява
 • [attachment=25924:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Івченко О.С.
 • Заява
 • [attachment=25925:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Катанаев А.С.
 • Заява
 • [attachment=25926:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Полякова Н.В.
 • Заява
 • [attachment=25927:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Сердюк Р.Ю.
 • Заява
 • [attachment=25928:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Січкар М.С.
 • Заява
 • [attachment=28268:Декларація про доходи]
 
Устінова Т.В.
 • Заява
 • [attachment=25929:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.

Дрегваль Л.В.

 • Заява
 • [attachment=26096:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Занченко Т.І.
 • Заява
 • [attachment=26097:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кислощаєва Л.М.
 • Заява
 • [attachment=26098:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Ковальчук О.О.
 • Заява
 • [attachment=26099:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Копєйчиков О.О.
 • Заява
 • [attachment=26100:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Лобода Ю.О.
 • Заява
 • [attachment=26101:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Мельник В.В.
 • Заява
 • [attachment=26120:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Недогрєєва І.І.
 • Заява
 • [attachment=26102:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шевченко Н.О.
 • Заява
 • [attachment=26103:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Кролевецька В.М.
 • Заява
 • [attachment=26264:Декларація про доходи]
Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Садова І.В.
 • Заява
 • [attachment=26265:Декларація про доходи]
 
Басова В.Л.  
Борисенко М.П.  
Коваленко Ю.Ю. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Соломка І.С. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Чміленко В.М. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Бабенко В.Г. Заява
Декларація про доходи
Балацька А Заява
Декларація про доходи
Бровкіна О.В. Заява
Декларація про доходи
Власенко Т.В. Заява
Декларація про доходи
Волкова Ю.В. Заява
Декларація про доходи
Глуходід Є.О. Заява
Декларація про доходи
Горбуль Т.В. Заява
Декларація про доходи
Грекова М.Л. Заява
Декларація про доходи
Даренська М.О. Заява
Декларація про доходи
Драніченко М.О. Заява
Декларація про доходи
Іванченко Я.Ю. Заява
Декларація про доходи
Коваленко Т.С. Заява
Декларація про доходи
Красноусов М.О. Заява
Декларація про доходи
Кульченко Г.І. Заява
Декларація про доходи
Левицька А.С. Заява
Декларація про доходи
Лісовенко Л.В. Заява
Декларація про доходи
Мальцев В.О. Заява
Декларація про доходи
Мартиненко С.О. Заява
Декларація про доходи
Марюхна Н.К. Заява
Декларація про доходи
Мелешко О.М. Заява
Декларація про доходи
Мельник Ю.М. Заява
Декларація про доходи
Нерощина О.О. Заява
Декларація про доходи
Ошкадьорова О.В. Заява
Декларація про доходи
Подус А.В. Заява
Декларація про доходи
Полковниченко С.В. Заява
Декларація про доходи
Рубінін О.В. Заява
Декларація про доходи
Солодовнікова О.В. Заява
Декларація про доходи
Тяжкороб І.Г. Заява
Декларація про доходи
Шерстюк Л.В. Заява
Декларація про доходи
Яременко О.В. Заява
Декларація про доходи
Кіпенко Н.Б. Заборони передбачені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади» не застосовуються.
Шпаченко І.І.  
 • Левадна Тетяна Миколаївна - головний спеціаліст департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин (завантажити)