002.jpg
№п/п ПІБ члена комітету Посада Посада в комітеті Контактні телефони
Виконавчий комітет
1 Волонтирець Віктор Мефодійович Заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Голова 700-563
2 Левенець Михайло Іванович Начальник управління соціально-економічного розвитку Заступник 700-580
3 Коновалова Віра Петрівна Завідувач сектором управління соціально-економічного розвитку Секретар 22-37-56
4 Кисіль Володимир Юрійович Заступник начальника господарського

відділу

Члени комітету  
5 Костенко Ольга Анатоліївна Начальник відділу бухгалтерського обліку

та звітності, головний бухгалтер

6 Пявка Юлія Миколаївна Завідувач сектору обліково-архівної

роботи правового управління

Ковпаківська районна в м. Суми адміністрація
1 Яковенко Микола Іванович Заступник начальника Голова 61-09-15
2 Легеза Вікторія Володимирівна Головний бухгалтер Заступник голови 27-53-55
3 Волобуєв Максим Сергійович Головний спеціаліст, юрисконсульт Секретар 27-43-81
4 Дубицький Олег Сергійович Начальник відділу комунального господарства та благоустрою Члени комітету  
5 Міщенко Світлана Миколаївна Начальник загального відділу
Фінансове управління
1 Скиртач Лариса Анатоліївна Заступник начальника управління Голова 60-71-77
2 Хижняк Валентина Анатоліївна Начальник відділу прогнозування доходів Заступник голови 61-15-49
3 Лата Наталія Григорівна Заступник начальника відділу розрахунків за комунальні послуги Секретар 78-12-96
4 Індило Світлана Миколаївна Начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності Члени комітету  
5 Дорда Оксана Володимирівна Головний спеціаліст відділу фінансів виробничої сфери
Управління майна комунальної власності
1 Щербак Василь Іванович Начальник управління Голова 61-09-70
2 Грищенко Яна Павлівна Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності Секретар 67-90-83
3 Бідненко Оксана Григорівна Головний спеціаліст, в.о. головного бухгалтера Члени комітету  
4 Ситник Тетяна Володимирівна Заступник начальника управління
5 Шульженко Світлана Анатоліївна Головний спеціаліст відділу управління, руху, обліку комунального майна та договірних відносин
Управління праці та соціального захисту населення
1 Лисенко Катерина Миколаївна Заступник начальника управління – начальник відділу соціальної допомоги Голова 79-35-83
2 Маринченко Світлана Борисівна Перший заступник начальника управління Заступник голови 60-40-28
3 Панасенко Людмила Іванівна Заступник начальника відділу з бухгалтерського обліку та звітності – заступник головного бухгалтера Секретар 60-40-26
4 Котляр Алла Іванівна Начальник відділу з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни та праці Члени комітету  
5 Литвин Ігор Юрійович Головний спеціаліст сектору організаційно-кадрової та юридичної роботи    
Управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою
1 Сосєдка Світлана Миколаївна Начальник планово-економічного відділу Голова 700-599
2 Янішевський Юрій Вікторович Начальник відділу капітального ремонту Заступник голови 700-593
3 Кишко Анна Іванівна Головний спеціаліст планово-економічного відділу Секретар 700-599
4 Лисовенко Людмила Володимирівна Начальник відділу бухгалтерського обліку Члени комітету  
5 Рубінін Олександр Володимирович Головний спеціаліст відділу по комунальному господарству та благоустрою
6 Рижих Тетяна Василівна Головний спеціаліст відділу житлової політики та експлуа-тації житлового фонду
7 Дамов Євген Олександрович Головний спеціаліст відділу житлової політики та експлуатації житлового фонду
Управління реконструкції та капітального будівництва
1 Шилов Віталій Володимирович Начальник управління Голова 22-55-86
2 Молчанова Марина Володимирівна Начальник інвестиційного відділу Заступник голови 22-55-21
3 Щербатенко Віта Миколаївна Секретар Секретар комітету 22-55-86
4 Колодка Володимир Олексійович Заступник начальника управління Члени комітету  
5 Кошман Людмила Віталіївна Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер
6 Маслій Олексій Анатолійович Спеціаліст І категорії відділу технічного нагляду
7 Трофименко Ігор Володимирович Спеціаліст ІІ категорії виробничо-технічного відділу
Управління освіти і науки
1     Голова 32-78-05
2 Ріпа Любов Василівна Заступник начальника управління Заступник голови 32-47-02
3 Сирота Альона Юріївна Спеціаліст централізованої бухгалтерії Секретар 32-77-85
4 Токарева Галина Іванівна Керівник планового відділу централізованої бухгалтерії Члени комітету  
5 Гвозд Валентина Миколаївна Директор Сумської спеціальної школи
6 Комарова Наталія Володимирівна Керівник групи розрахунків з постачальниками та підрядниками
7 Анцибол Ніна Василівна Заступник головного бухгалтера Централізованої бухгалтерії    
Відділ культури та туризму
1 Пєхова Людмила Миколаївна Заступник начальника Голова 77-01-17
2 Мащенко Наталія Василівна Провідний економіст Заступник голови 77-01-16
3 Дудкіна Ганна Володимирівна Заступник головного бухгалтера Секретар 77-01-16
4 Стадниченко Любов Михайлівна Директор міської централізованої бібліотечної системи Члени комітету  
5 Палун Олександр Григорович Директор дитячої музичної школи № 1
Управління охорони здоров'я
1 Братушка Ольга Володимирівна Начальник управління Голова 22-25-85
2 Кукса Олександра Іванівна Головний бухгалтер Заступник голови 22-47-70
3 Отрощенко Олександр Миколайович Економіст ІІ категорії Секретар 22-16-42
4 Крючковенко Олександр Іванович Головний лікар КУ «СМСШМД» Члени комітету  
5 Кравцов Дмитро Вікторович Головний лікар КУ «СМПБ №1»