001.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

- головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за кваліфікаційно-освітнім рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років.

  • головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування (будівництво та архітектура або право) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах за фахом не менше 3 років.

  • заступник начальника відділу

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища економічна освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

  • начальник відділу

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища медична освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем спеціаліста, магістра, володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

  • начальник відділу правового, кадрового забезпечення та загальних питань

Вимоги до кандидатів: повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 5 років.

  • головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища освіта юридичного або економічного спрямування за кваліфікаційно-освітнім рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року чи стаж роботи в інших сферах управління не менше 3 років, володіння державною мовою, володіння ПК.

  • начальник управління

Вимоги до кандидатів згідно з чинним законодавством: повна вища освіта за кваліфікаційно-освітнім рівнем магістра, спеціаліста (юридична або економічна). Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та/або на державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5-ти років, володіння державною мовою, володіння ПК.

  • головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільг управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг (тимчасово)

Вимоги до кандидатів: повна вища економічна освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння державною мовою, комп’ютерна грамотність. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

  • головний спеціаліст відділу фінансування соціальних програм та заходів із соціального захисту населення управління грошових виплат, компенсацій та надання пільг

Вимоги до кандидатів: повна вища економічна освіта з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння державною мовою, комп’ютерна грамотність. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3 років.

  • спеціаліст І категорії відділу прийому громадян управління надання державної соціальної допомоги (тимчасово)

Вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного напряму підготовки з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, володіння державною мовою, володіння ПК. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування (державній службі) не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах не менше ніж 1 рік.