004.jpg

Інформація про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради (дистанційне)

25.01.2021 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання щодо розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено:

  • на умовно-дострокове звільнення засуджених за ст. 81 КК України – 1 особі.

Інформація про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

27.01.2020 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання щодо розгляду матеріалів, поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України, заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі та переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100 (101 ч. 3) КВК У.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією було погоджено:

  • трьом особам на умовно-дострокове звільнення за ст. 81 КК;
  • одній особі на заміну невідбутої частини покарання більш м’яким у вигляді обмеження волі;
  • одній особі на переведення з дільниці соціальної реабілітації до дільниці ресоціалізації установи за порушення режиму відбування покарання на підставі ст. 100 (101 ч. 3) КВК У.

Склад спостережної комісії

МОТРЕЧКО Віра Володимирівна

заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова комісії

КНУРЕНКО Андрій Миколайович голова ГО «Координаційна рада молодих юристів», заступник голови спостережної комісії (за згодою)
КАЦОВ Анатолій Соломонович головний спеціаліст відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи, секретар комісії
Члени комісії
БЕРШОВ Ігор Олегович представник ГО «Всеукраїнський центр медіації» (за згодою)
БІЛІНСЬКИЙ Андрій Андрійович представник міської громадської організації «Сумський комітет захисту прав людини» (за згодою)
ВЕРЬОВКІН Сергій Васильович
головний спеціаліст правового управління
ЗАРУЦЬКИЙ Микола Анатолійович директор Центру реінтеграції бездомних осіб Департаменту соціального захисту населення
ДУШКО Олександр Олександрович представник БО «Вільна зона» (за згодою)
КІБЕЦЬ Володимир Михайлович голова Сумського міського громадського формування з охорони громадського порядку «Шериф» (за згодою)
КОЗНІЄНКО Олександр Вікторович
член Сумської обласної громадської організації «Клуб Шанс» (за згодою)
НІКІТІН Олександр Олександрович головний спеціаліст управління «Служба у справах дітей»

Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.10.2018 № 532 «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради»

Рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 27.04.21. "Про внесення змін до рішення виконавчому комітеті Сумської міської ради від 09.10.2018 № 532 «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради"

Інформація про засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

25 січня 2019 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради було винесено питання:

  • розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією погоджено на умовно-дострокове звільнення засуджених за ст. 81 КК України – 7 особам.


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням виконавчого комітету

від 09 жовтня 2018 року № 532

ПОЛОЖЕННЯ

про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради

  1. Це Положення визначає завдання, функції, повноваження та порядок утворення спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради (далі - спостережна комісія).
  1. Спостережна комісія у своїй діяльності керуються Конституцією України,  Кримінально - виконавчим кодексом України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк», іншими нормативно-правовими актами, а також цим Положенням.

Діяльність спостережної комісії базується на принципах гласності, демократичності, добровільності, відкритості та прозорості.

Інформація про засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради

19 січня 2018 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради внесено питання про:

  • розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України.

За результатами розгляду матеріалів, Комісією погоджено на умовно-дострокове звільнення засуджених за ст. 81 КК України – 7 особам.

Інформація
про чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті
Сумської міської ради 27 жовтня 2017 року

До порядку денного засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради внесено питання про:

1. Розгляд матеріалів поданих адміністрацією ДУ «Сумська виправна колонія» (116) Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції про застосування до засуджених щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання на підставі ст. 81 КК України.

2. Обрання заступника голови спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

Питання № 1.
За результатами розгляду матеріалів, Комісією погоджено на умовно-дострокове звільнення засуджених за ст. 81 КК України – 5 особам.

Питання № 2.
Одностайним голосуванням обрано заступником голови спостережної комісії Загребельного Олексія Семеновича – голову громадського організації «Клуб «Шанс».

Секретар спостережної комісії А.С. Кацов

Інформація
про засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті

Сумської міської ради 23 грудня 2016 року

23 грудня 2016 року відбулося чергове засідання спостережної комісії при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

Під час засідання членами спостережної комісії було розглянуто матеріали відносно 10 засуджених, з них погоджено:

  • на умовно-дострокове звільнення від відбування покарання за ст. 81 ККУ – 5 особам;
  • відмовлено в наданні пільги (ст. 81 ККУ) – 5 особам.

Секретар спостережної комісії А.С. Кацов

Виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє про припинення повноважень діючої спостережної комісії та формування нового її складу

Відповідно до п. 12 Положення про спостережні комісії, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами), п. 11 Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради, затвердженого рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 09.10.2018 № 532 «Про спостережну комісію при виконавчому комітеті Сумської міської ради» виконавчий комітет Сумської міської ради повідомляє про припинення повноважень спостережної комісії та формування нового її складу.

Підприємства, установи і організації незалежно від форми власності, які бажають включити до складу комісії своїх представників, подають до органу, який утворює спостережну комісію, відповідні пропозиції, підписані керівником підприємства, установи, або рішення керівного органу організації.

Окремі громадяни подають заяви, підписані особисто.