006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі
 • Реалізація на відповідній території державної політики з питань соціального захисту дітей, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.
 • Розроблення і здійснення самостійно або разом з відповідними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, громадськими організаціями заходів щодо захисту прав, свобод, і законних інтересів дітей.
 • Координація зусиль місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у вирішенні питань соціального захисту дітей та організації роботи із запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності.
 • Ведення обліку дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлених, влаштованих до прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та соціально – реабілітаційних центрів (дитячих містечок).
 • Забезпечення додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки та піклування над дітьми, їх усиновлення, влаштування в дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї.
 • Улаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під опіку, піклування, до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей, сприяння усиновленню.
 • Здійснення контролю за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей усіх форм власності.
 • Організаційне забезпечення діяльності комісії з питань захисту прав дитини.
 • Ведення державної статистики щодо дітей.
 • Надання органам виконавчої влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям, громадянам практичної та методичної допомоги, консультацій з питань соціального захисту дітей, запобігання вчиненню дітьми правопорушень.
 • Визначення пріоритетних напрямів поліпшення на відповідній території становища дітей, їх соціального захисту, сприяння фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові, запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності, вчиненню дітьми правопорушень.

 

Начальник служби Подопригора Валерія Володимирівна 61-20-12
Заступник начальника служби Голосна Катерина Анатоліївна 61-15-36
Завідувач сектору профілактичної роботи та соціально-правового захисту дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах Максименко Олександра Афанасіївна 61-15-36
Завідувач сектору з усиновлення дітей, опіки, піклування та розвитку сімейних форм виховання Прилипко Зоя Василівна
61-15-36
Головний спеціаліст-юрисконсульт Коряк Лариса Іванівна 61-15-36

Рішення Сумської міської ради від 28.09.2011 року № 745-МР Положення про службу у справах дітей Сумської міської ради

№ п/пПосадаЧаси прийому
1 Прийом начальника служби

середа з 14:00 до 16:00

2 Прийом заступника начальника середа з 10:00 до 12:00
3 Прийом громадян з особистих питань середа з 08:00 до 18:00
4 Прийом громадян з житлових питань

середа з 08:00 до 17:00
четвер з 08:00 до 12:00

5 Прийом громадян з питань усиновлення

середа з 08:00 до 17:00
п’ятниця з 08:00 до 12:00

 

Адреса: вул. Горького, 21, каб. № 214-216, ІІ поверх

Телефон: 61-20-12, 61-15-36 (факс)

E-mail: ssd@smr.gov.ua

Начальник: Подопригора Валерія Володимирівна