0012.jpg

Дитяча музична школа № 4 була заснована в 1975 році. Вона розташована в самому мальовничому куточку нашого міста: ліворуч – несе свої прохолодні води річка Псел, праворуч – височить, граючи на сонці золотими куполами, Спасо-Преображенський кафедральний собор.

Понад 30-ти років заклад очолював Вакал Олександр Григорович – спеціаліст вищої категорії, викладач-методист, керівник оркестру народних інструментів, засновник і керівник ансамблю народних інструментів викладачів школи, заслужений працівник культури України. Кращі традиції «вакаловської школи» викладання продовжуються і сьогодні. В закладі працює високопрофесійний педагогічний колектив, який складається, здебільшого, з його випускників. Імена багатьох викладачів відомі у місті та за його межами.

Гордістю школи є колишні учні: Олександр Олексієнко – композитор, кандидат мистецтвознавства, старший викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського, Наталія Швець – аспірант, викладач національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського. Багато колишніх вихованців закладу працює в музичних школах області, ближнього та дальнього зарубіжжя, Сумському державному педагогічному університеті ім. А.С.Макаренка, Сумському вищому училищі мистецтв і культури ім. Д. Бортнянського. А сьогоднішні учні радують педагогів своїми перемогами на всеукраїнських та міжнародних конкурсах та фестивалях.

Концертна діяльність школи досить насичена й різнопланова – різноманітні тематичні заходи проходять у різних концертних залах міста та на сцені Сумської обласної філармонії.

Сумська дитяча музична школа №4 - ініціатор і організатор відкритого конкурсу юних піаністів ім. М.Л.Танфелєвої, де з раннього віку мають змогу заявити про себе юні таланти.

Статут заклада

У закладі займається 300 учнів, працює 50 викладачів. Навчання проводиться за спеціальностями:

  • фортепіано,

  • баян - акордеон,

  • скрипка, віолончель,

  • домра, гітара,

  • духові інструменти,

  • вокал.

У школі діє багато учнівських колективів: хори молодших, середніх, старших класів та вокально-хорового відділу, оркестр народних інструментів, ансамблі малої форми на всіх відділах.

Двері школи завжди відкриті для талановитих та старанних дітей.

Прийом документів проводиться з травня по вересень.

Плата за навчання відповідно до Наказу

 

ovcinnikova

Адреса: вул. Вільний лужок, 7

Телефон: 222-267, 224-545

Е-mail: 221581@ukr.net

Веб-ресурси:

Директор: Овчиннікова Любов Олександрівна

Графік роботи: