004.jpg

Комунальна установа Сумської міської ради «Центр культури і дозвілля» є комунальним закладом культури, що перебуває у власності Сумської міської територіальної громади. Засновником є Сумська міська рада.

Центр культури і дозвілля є бюджетною неприбутковою організацією і здійснює некомерційну господарську діяльність, діє на підставі положення, затвердженого засновником.

Центр культури і дозвілля є установою, мета якої полягає у вивченні, аналізі та координації процесів культурного розвитку міста, впровадження нових технологій та методик масової культури, організація співробітництва з іншими суб’єктами культурної діяльності, незалежно від відомої приналежності і форм власності, у створенні умов для самодіяльної творчості, духовного розвитку, організації відпочинку населення.

Основним завданням установи є:

  • Сприяння процесу відродження і розвитку української національної культури та культур інших національних меншин, що проживають на території міста.
  • Розвиток аматорського мистецтва, самодіяльної народної творчості в усій багатогранності її видів та жанрів, розкриття творчих здібностей і обдарувань людей.
  • Підтримка соціально важливих культурно-творчих, пізнавально-розважальних, художньо-естетичних ініціатив.
  • Проведення фестивалів, конкурсів, оглядів, творчих звітів, організація виставок самодіяльного образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва, інших культурно-мистецьких заходів.
  • Надання комплексу послуг, які забезпечуватимуть найповніше задоволення потреб населення в організації його змістовного відпочинку.
  • Надання інформаційних та методичних послуг і консультацій культурно-дозвіллєвим та іншим закладам в організації змістовного відпочинку.

Положення комунальної установи Сумської міської ради «Центр культури і дозвілля»

Адреса: 

Телефон: 

Е-mail: 

Вебресурси: 

Директор: 

Графік роботи: