002.jpg

Доводимо до відома громадян м. Суми, що плата за послуги КП «Міськводоканал» Сумської міської ради за новими тарифами нараховується з 25 січня 2018 року.
Постановою № 1575 від 28.12.2017 Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, для абонентів тарифи з централізованого водопостачання та водовідведення для приватного сектору складають:

У зв’язку з підвищенням тарифу на послугу централізованого «опалення» по ТОВ «Сумитеплоенерго» департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради 21.01.2018 виконано перерахунок житлових субсидій у межах установленого строку її призначення громадян відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848.

Департамент соціального захисту населення Сумської міської ради продовжує прийом громадян з питань призначення житлової субсидії з грудня 2017 року.

Вкотре звертаємо увагу отримувачів житлової субсидії на необхідності вчасної та повної щомісячної сплати вартості фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії.
Відповідно до пункту 15 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (надалі – Положення), передбачено, що громадяни, яким призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, зобов’язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням розміру призначеної субсидії, за винятком видатків, пов’язаних із затримкою виплати заробітної плати, пенсії тощо, яка підтверджується відповідними документами, з місяця в якому надійшло таке подання.

З січня 2018 року зменшено норму споживання по послузі «електропостачання» для житлових приміщень, а саме:

• 70 кВт на місяць на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт на місяць на кожного іншого члена сім’ї, але не більше як 190 кВт г на місяць (раніше 90 кВт на сім’ю з однієї особи і додатково 30 кВт на місяць на кожного іншого члена сім’ї , але не більше як 210 кВт г на місяць);

З початком опалювального сезону зменшується платіжна дисципліна отримувачів субсидії в частині оплати комунальних послуг та збільшується кількість громадян, які не сплачують фактичної вартості спожитої тієї чи іншої комунальної послуги, що, на жаль, є підставою для припинення надання житлової субсидії, в т.ч. розрахованої в розмірі 0,00 грн.

Відповідно до пункту 14 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848, у листопаді 2017 року департаментом соціального захисту населення Сумської міської ради (надалі –департамент) було проведено перерахунки розміру плати субсидії по послузі «утримання будинків та споруд та прибудинкових територій» в зв'язку з отриманою від організацій - надавачів послуг інформації щодо ненадання або надання не в повному обсязі цієї послуги.

З початком опалювального сезону зменшується платіжна дисципліна отримувачів субсидії в частині оплати комунальних послуг та збільшується кількість громадян, які не сплачують фактичної вартості спожитої тієї чи іншої комунальної послуги, що, нажаль, є підставою для припинення надання житлової субсидії, в т.ч. розрахованої в розмірі 0,00 грн.

Для правильності та правомірності отримання субсидії, протягом місяця її отримувачі повинні повідомити департамент соціального захисту населення, якщо у них в родині відбулися такі зміни, що впливають на призначення субсидії:

Департамент соціального захисту населення здійснює призначення субсидії на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива (надалі – субсидія).

Для того, щоб визначити своє право на призначення субсидії необхідно подати до департаменту заяву про призначення житлової субсидії та декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням субсидії.

Документи можна подати особисто до громадської приймальні за адресою: вул. Харківська, 35, каб. 135 або надіслати поштою (40035, м. Суми, вул. Харківська, 35). Телефони «гарячої» лінії для консультацій 60-46-04, 60-45-01. Телефони для попереднього запису на прийом до спеціалістів 63-54-97, 60-45-06.