004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

СИСТЕМА ОПОДАТКУВАННЯ В УКРАЇНІ
відповідно до вимог Податкового кодексу Українита інших нормативно – правових актів з питань оподаткування

Загальнодержавні податки

Щоб розпочати підприємницьку діяльність в Україні необхідно здійснити процедуру процедуру державної реєстрації та стати суб’єктом підприємницької діяльності. Після державної реєстрації суб’єкта господарювання, необхідно стати на облік у місцевих відділеннях Державної податкової служби, Державної служби статистики та Державних соціальних фондів. Суб’єкти підприємницької діяльності можуть реєструватись у формі фізичної або юридичної особи. Суб’єкт підприємницької діяльності вважається створеним з моменту його державної реєстрації.

З метою сприяння залученню вітчизняних та іноземних інвестицій в економіку міста Суми, поліпшенню умов для діяльності суб’єктів інвестиційної діяльності та спрощення процесу їх взаємодії з органами місцевого самоврядування згідно з рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 15.11.2011 року № 694 «Про організацію роботи з залучення інвестицій в економіку міста Суми» у місті запроваджено порядок подання, розгляду та відстеження інвестиційних проектів у місті Суми за принципом «Єдиного інвестиційного вікна». Єдине інвестиційне вікно – це спрощена система взаємодії між інвестором та органами місцевої влади; унікальний механізм персонального супроводу інвестора, надання інформаційної та юридичної підтримки, високоякісних консалтингових та інтеграційних послуг для інвесторів, які мають наміри інвестувати в економіку міста.

Державним агентством України з інвестицій та управління національними проектами України спільно з державною бюджетною установою «Сумський регіональний центр з інвестицій та розвитку» ведеться робота щодо наповнення єдиної Бази регіональних інвестиційних пропозицій та проектів, а також пошук інвесторів для їх реалізації.

У разі зацікавленості, пропонуємо надсилати актуальні інвестиційні проекти чи пропозиції в електронному вигляді на адресу департаменту фінансів, економіки та бюджетних відносин Сумської міської ради – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31