0010.jpg

Народився 20 грудня 1963 року в с. Боромля Тростянецького району Сумської області.

З 1981 по 1987 навчався в Харківському медичному інституті. Після проходження однорічної інтернатури на базі Сумського обласного дерматовенерологічного диспансеру розпочав свою трудову діяльність в Сумській міській дитячій клінічній лікарні на посаді лікаря-дерматовенеролога дитячої поліклініки.

У 2020 році закінчив Сумський аграрний університет за спеціальністю «Адміністративний менеджмент».

З квітня 1990 року обійняв посаду завідуючого дерматовенерологічним відділенням Сумської міської дитячої клінічної лікарні.

Народився 27 листопада 1923 року в м. Середина-Буда на Сумщині. Дитинство пройшло у Сумах.
 
Після закінчення школи у 1941 році був направлений на навчання до Куйбишевської військово-медичної академії. З 1943 року брав участь у боях на Курській дузі як військовий фельдшер. У складі Першої Гвардійської Червонопрапорної танкової армії з боями визволяв Україну і рідне місто Суми, Білорусь, Польщу й дійшов до Берліна. Особисто виніс з поля бою 178 поранених, при цьому сам отримав чотири поранення, найтяжче - у Берліні, у наслідок якого зазнав ампутації ноги.
 
Після поверненні з війни продовжував навчання в Харківському медичному інституті, який закінчив із відзнакою у 1948 році, після чого був направлений на роботу в м. Суми.

Народився 20 серпня 1950 року в м. Суми. Навчався у Сумській середній школі №18, яку закінчив із срібною медаллю. У 1972 році закінчив з відзнакою Сумську філію Харківського політехнічного інституту за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв». В цьому ж році розпочалась його трудова діяльність:

08.1972 - 10.1972 рр. – молодший науковий співробітник Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

11.1972 - 11.1976 рр. – аспірант Харківського політехнічного інституту;

12.1976 - 10.1978 рр. – асистент, старший викладач Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

11.1978 - 09.1990 рр. – доцент, перший заступник – заступник директора з навчальної роботи Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

10.1990 - 08.1993 рр. – перший проректор – проректор з навчальної роботи Сумського фізико-технологічного інституту (в минулому Сумська філія Харківського політехнічного інституту);

Народилася 30.03.1940 року в Цюріху (Швейцарська Конфедерація). В родині було ще двоє дівчаток і один хлопчик. У 1954 році, після втрати батьків, взяла виконання їхніх обов’язків на себе.

Відвідувала школу в Цюріху, отримала освіту за спеціальністю «Економіка та торгівля».

Протягом 9 років керувала школами, протягом 7 років була президентом управління гімназій, 12 років працювала в адміністрації міста з питань фінансів і громадського порядку (відповідала за поліцію, військових, пожежних та ін.).

Чотири роки була головним радником кантону Ааргау, кілька років очолює раду лікарні Мурі та будинку для літніх людей Гнаденталь кантону Ааргау.

Брала участь і організовувала проекти допомоги в Італії та інших країнах.

Абрамітов Артур Юрійович народився 15 липня 1992 року в м. Суми, Сумської області в родині робітників.

З 1999 року навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 18 м. Суми, де приймав активну участь у олімпіадах. Ще з лав школи мріяв стати видатним футболістом, що i спонукало вибору майбутньої професії.

У 2007 році, навчаючись у 9-Г клaci, Артур вступив до лав Сумської паланки Міжнародної громадської організації «Козацтво Запорозьке». Прислухався до дорослих козaків, зацікавлено переймав їх досвід, вміння та навички. Згодом при школі було створено дієвий учнівський козацький підрозділ, який очолив заставний Марзпет Маргарян. Джура Артур Абрамітов дуже пишався своїм першим козацьким званням. Брав активну участь у багатьох козацьких заходах. Не пройшло й року, як завзятого джуру знали чи не всi отамани дорослих структурних підрозділів паланки. Згодом Артур став першим помічником свого заставного.

Народився 1 січня 1957 року в селі Яблучне Велико-Писарівського району Сумської області в родині селян.
У 1977 році закінчив Сумське музичне училище по класу труби.
У цьому ж році розпочав свій професійний та творчий шлях музикантом в оркестрі Сумського музичного драматичного театру ім. М. Щепкіна.
Розкривши свій талант у Сумах, Деркач В.Ф. протягом 1977-1981 років, перебуваючи на військовій строковій службі, був музикантом 14-го оркестру штабу Київського військового округу.
Після строкової військової служби навчався на військово-диригентському факультеті Московської державної консерваторії ім. П.І. Чайковського. Закінчивши у 1986 році навчання в консерваторії, обійняв посаду заступника начальника – військового диригента 9-го оркестру штабу Одеського військового округу.

Народився 08 квітня 1983 року в с. Ходине Глухівського району Сумської області в сім’ї робітників.
З 1992 по 2001 рік навчався у Ходинській загальноосвітній школі. Після закінчення школи, вступив до професійно-технічного училища №31 м. Глухова, де здобув кваліфікацію «Тракторист-машиніст». В 2002 році Сергій був призваний до Лав Збройних Сил України (частина зв’язку). Наприкінці служби частину розформували, тому він не залишився в армії. Деякий час працював у Глухівському лісгоспі, проте душа воліла іншого. В 2005 році Сергій пішов на службу в міліцію, де працював чотири роки у патрульно-постовій частині. За відмінну службу нагороджений іменним годинником.

Народився 11 серпня 1975 року в м. Суми.
З 1982 року по 1992 рік навчався в Сумській спеціалізованій школі №2. Був активним хлопчиком: займався спортивною гімнастикою, захоплювався футболом, шахами.
Після закінчення середньої школи навчався на вечірніх курсах бухгалтерського обліку при курсовому навчальному центрі м. Суми та отримав кваліфікацію бухгалтера.

Віталій Іванович Маслянка народився 23 лютого 1972 року в місті Кокчетав Казахської РСР в сім’ї робітників.
У 1981 році сім’я переїхала до міста Суми, де Віталій пішов навчатися до Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №19, яку закінчив у 1987 році. Цього ж року вступив до Сумського професійно-технічного училища №24, після закінчення отримав спеціальність «Кравець чоловічого верхнього одягу».

Народився 05 червня 1974 року в місті Суми.
З 1982 по 1993 роки навчався в Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №4. Андрій був розумним хлопцем та дуже любив спорт, йому легко давалися точні науки, складні технічні завдання й спортивні змагання. Для нього характерними були аналітичність мислення, швидкий допитливий розум і наполегливість розпочату справу доводити до кінця.