004.jpg

Народився 8 квітня 1994 року в м. Суми. Проживав у м. Суми. Сержант, командир відділення 9 реактивної батареї 27-го реактивно - артилерійського полку.

На ПАТ «Сумихімпром» прийшов працювати у 2013 році слюсарем-ремонтником в цех по виробництву гранульованого суперфосфату, одночасно заочно вступив до Сумського державного університету на факультет «Інженерна механіка». Допитливий та надзвичайно самостійний, Руслан був спокійним хлопцем, але водночас прагнув усім прийти на допомогу, все доводив до кінця, був дуже послідовним, наполегливим. У нього була весела вдача, він полюбляв жартувати та розважати друзів, його завжди називали душею компанії. При цьому, хлопець не любив розповідати про свої проблеми, ніколи не скаржився на життя.

З початком тривожних подій на українському сході, Руслан пішов з першою хвилею мобілізації. Призовна комісія направила хлопця до артилерії.

Вже 26 серпня 2014 р. Руслана мали відправити у відпустку, але через загострення бойових дій всі відпустки скасували. 3 вересня 2014 р. 9 батарея, що знаходилась біля с. Перемога Луганської області, в якій служив Руслан, потрапила під артобстріл. Цього дня обірвалося життя хлопця.

Похований Руслан Романович на Центральному кладовищі на Алеї Почесних громадян міста Суми.

Указом Президента України від 23 травня 2015 року № 282/2015, за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», сержант Андра Руслан Романович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Рішенням Сумської міської ради від 02 грудня 2015 року №15-МР Руслану Романовичу присвоєно звання «Почесний громадянин міста Суми».