0010.jpg

Народився 24 травня 1957 року в смт. Середина-Буда Сумської області.

До м. Суми сім’я переїхала у 1960 році. З 1964 року по 1974 рік навчався у середній школі № 9 міста Суми.

В жовтні 1974 року розпочав трудову діяльність, працюючи по лютий 1975 року на Сумському насосному заводі.

У лютому 1975 року працював лаборантом кафедри гідравліки Сумського філіалу Харківського політехнічного інституту.

З вересня 1975 року до червня 1979 року навчався у Київському державному інституті фізичної культури за спеціальністю «Фізична культура і спорт».

Народився 12 червня 1978 року в с. Жовтневе Калинівського району Вінницької області. Батько, Василь Михайлович, працював у колгоспі, мати, Надія Володимирівна – фельдшер місцевого медичного пункту.

З 1985 року навчався у загальноосвітній школі І-III ступенів с. Уладівське Калинівського району Вінницької області, яку закінчив у 1995 році. Під час навчання проявив себе активним та відповідальним учнем, захоплювався спортом, брав активну участь у громадському житті школи.

Після закінчення школи у 1995 році вступив до Національної академії Державної прикордонної служби України. У 1999 році, закінчивши навчання та отримавши військове звання лейтенанта, залишився ще на декілька місяців в академії, де змінив профіль військової спеціальності та став офіцером оперативно-розшукових органів.

Народився 11 червня 1997 року в с. Локня Сумського району Сумської області.

З 2004 року навчався у Басівській загальноосвітній школі І-III ступенів, яку закінчив у 2015 році. Під час навчання виявив себе активним і допитливим школярем, брав участь у спортивних змаганнях з волейболу, тенісу та шахів.

Після закінчення школи вступив до ДПТНЗ «Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну», яке закінчив у 2017 році та здобув кваліфікацію муляра-штукатура, лицювальника-плиточника.

Розпочав трудову діяльність у будівельній компанії ПАТ «Сумбуд».

Народився 5 грудня 1978 року в с. Глибне Краснопільського району Сумської області у родині робітників.

З 1986 року навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №9 м. Суми, яку закінчив у 1996 році. Під час навчання виявив себе активним, допитливим та відповідальним учнем, мав ґрунтовні знання з базових предметів, захоплювався спортом, брав активну участь у громадському житті школи, завжди мав власну думку та займав активну громадянську позицію.

Після закінчення школи вступив до Військового інституту артилерії ім. Богдана Хмельницького при Сумському державному університеті. Інститут закінчив у 2000 році, здобувши кваліфікацію бакалавра за напрямком «Електроніка» з військово-професійним спрямуванням «Застосування підрозділів бойового забезпечення РВ і А».

Народився 20 грудня 1963 pоку в с. Боромля Тростянецького району Сумської області.
З 1981 по 1987 навчався в Харківському медичному інституті. Після проходження однорічної інтернатури на базі Сумського обласного дерматовенерологічного диспансеру розпочав свою трудову діяльність в Сумській міській дитячій клінічній лікарні на посаді лікаря-дерматовенеролога дитячої поліклініки. З квітня 1990 року зайняв посаду завідуючого дерматовенерологічним відділенням Сумської міської дитячої клінічної лікарні.
Мав вищу кваліфікаційну категорію по організації і управлінню охороною здоров’я та вищу кваліфікаційну категорію лікаря дерматовенеролога дитячого.
Приймав активну участь в суспільному житті лікарні. З 1989 по 1997 роки працював головою профспілкового комітету дитячої лікарні.
З 20 жовтня 1997 року по 2020 рік очолював комунальне некомерційне підприємство «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди» Сумської міської ради.
Завдяки докладеним зусиллям Олександра Михайловича, на сьогодні в місті Суми функціонує висококваліфікована педіатрична служба.

Народився 27 листопада 1923 року в м. Середино-Буда на Сумщині. Дитинство  пройшло у Сумах.
Після закінчення Сумської школи у 1941 році був направлений на навчання до Куйбишевської військово-медичної академії. З 1943 року брав участь у боях на Курській дузі як військовий фельдшер. У складі Першої Гвардійської Червонопрапорної танкової армії з боями визволяв Україну і рідне місто Суми, Білорусь, Польщу й дійшов до Берліна. Особисто виніс з поля бою 178 поранених, при цьому сам отримав чотири поранення, найтяжче - у Берліні, у наслідок якого зазнав ампутації ноги.
При поверненні з війни продовжував навчання в Харківському медичному інституті, який закінчив із відзнакою у 1948 році, після чого був направлений на роботу в м. Суми. 
Свою лікарську діяльність Зиновій Йосипович розпочав у Сумському обласному відділі охорони здоров’я на посаді завідуючого відділом кадрів. З 1956 року завідував інфекційним відділенням 2-ої, а потім 4-ої міських лікарень, одночасно виконуючи обов’язки обласного інфекціоніста. З 1976 року завідував інфекційним відділенням першої міської лікарні, яке згодом стало школою передового досвіду в Україні.

Народився 20 серпня 1950 року в м. Суми. Навчався у Сумській середній школі №18, яку закінчив із срібною медаллю. У 1972 році закінчив з відзнакою Сумську філію Харківського політехнічного інституту за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв». В цьому ж році розпочалась його трудова діяльність:

08.1972 - 10.1972 рр. – молодший науковий співробітник Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

11.1972 - 11.1976 рр. – аспірант Харківського політехнічного інституту;

12.1976 - 10.1978 рр. – асистент, старший викладач Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

11.1978 - 09.1990 рр. – доцент, перший заступник – заступник директора з навчальної роботи Сумської філії Харківського політехнічного інституту;

10.1990 - 08.1993 рр. – перший проректор – проректор з навчальної роботи Сумського фізико-технологічного інституту (в минулому Сумська філія Харківського політехнічного інституту);

Народилася 30.03.1940 року в Цюріху (Швейцарська Конфедерація). В родині було ще двоє дівчаток і один хлопчик. У 1954 році, після втрати батьків, взяла виконання їхніх обов’язків на себе.

Відвідувала школу в Цюріху, отримала освіту за спеціальністю «Економіка та торгівля».

Протягом 9 років керувала школами, протягом 7 років була президентом управління гімназій, 12 років працювала в адміністрації міста з питань фінансів і громадського порядку (відповідала за поліцію, військових, пожежних та ін.).

Чотири роки була головним радником кантону Ааргау, кілька років очолює раду лікарні Мурі та будинку для літніх людей Гнаденталь кантону Ааргау.

Брала участь і організовувала проекти допомоги в Італії та інших країнах.