007.jpg

Народився 7 жовтня 1999 року в місті Суми.

У 2017 році закінчив Сумську загальноосвітню школу І-III ступенів № 23 та здобув повну загальну середню освіту.

З 2017 до 2019 року навчався у вищому державному навчальному закладі – Національній Академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький). З 2019 року проходив службу в підрозділах Чернівецького прикордонного загону, а з 2022 року – у Львівському прикордонному загоні.

У 2022 році закінчив Сумський Державний педагогічний університет імені А.С. Макаренка, отримавши диплом бакалавра за спеціальністю «психологія» та продовжив навчання у магістратурі за спеціальністю «фізичне виховання».

Народився 25 липня 1994 року в місті Суми.

Навчання розпочав у Сумській спеціалізованій школі І-III ступенів № 9, а після закінчення 4 класу перейшов до Сумської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 8, де закінчив 11 класів.

Олександр з дитинства був дуже активним та непосидючим хлопчиком. Тому, підростаючи, свої силу і енергію вирішив направити у спорт. Розпочав зі змішаних єдиноборств, панкратіону, займаючись у спортивному клубі «Sparta». Неодноразово брав участь у змаганнях та займав призові місця.

Народився 9 жовтня 1989 року в місті Суми.

У 2005 році закінчив дев’ять класів Сумської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 23.

З 2005 по 2008 рік навчався у Державному професійно-технічному навчальному закладі «Міжрегіональний центр професійно-технічної освіти інноваційних технологій міста Суми», де отримав професію слюсаря з ремонту автомобілів, електрогазозварника.

Після закінчення навчання працював на будівельних майданчиках обласного центру на посаді бригадира. Був прикладом чесного, добросовісного працівника, який любив свою роботу і дорожив нею.

Народився 29 червня 1992 року в м. Суми.

У 1999 році пішов до першого класу Сумської загальноосвітньої школи I–III ступенів № 5, провчився там до п’ятого класу, потім продовжив своє навчання в Сумській загальноосвітній школі І-III ступенів № 20.

З семи років почав захоплюватися спортом. Спочатку займався спортивною гімнастикою, карате, а в дев’ять років за власним бажанням пішов на секцію боксу до спортивного клубу «Фрунзенець» Сумського спортивного комплексу «Авангард». Атлет тренувався під керівництвом Дмитра ДУБРОВА. Упродовж боксерської кар’єри Олександр ставав переможцем «Кубка Карпат», «Кубка Кужельного» і «Кубка Арсьонова».

Олександр отримав звання «Майстер спорту України» з боксу. Представляв федерацію боксу Сумської області, був членом збірної команди України.

6 листопада 1990 року в с. Бездрик Сумського району в родині Ольги і Сергія Дмітрієвих народилася друга дитина – синочок Андрійко.

У це мальовниче село молода родина переїхала з м. тула. Гостюючи у родичів у Бездрику, подружжя вирішило пов’язати своє життя з цим невеликим затишним селом неподалік Сум.

Дитинство у всіх однакове: безтурботне, радісне, наповнене пригодами, із синцями і збитими колінами…. І Андрійко ріс, руденький улюбленець мами, помічник тата, вихованець старшої сестрички Юлії, яка не тямила себе від радощів із появою в родині маленького братика. І вона взяла під свій контроль його виховання.

Що цікаво, зростаючи в російськомовній родині, Андрій змалку спілкувався виключно українською. Мабуть, любов до Батьківщини народжується разом із людиною!

Народився 21 березня 2000 р. в місті Суми.

У 2006 р. пішов навчатися до 1-го класу Сумської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6. У 2012 р. закінчив 7 класів цієї школи.

У вересні 2012 р. вступив до Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» ім. І. Г. Харитоненка, де проходило формування і розвиток соціально зрілої, творчої особистості з усвідомленою громадянською позицією. У 2017 р. закінчив навчання та отримав диплом про загальну середню освіту.

З дитинства Геннадій займався спортом: плаванням (1 дорослий розряд), легкою атлетикою (КМС з військово-спортивних багатоборств (29.06.2016). Мав посвідчення «воїн-спортсмен». Учасник марафонів. Член ФСТ «Динамо» України.

Народився 20 листопада 1999 року у місті Суми.

У 2006 році пішов до першого класу Сумської спеціалізованої школи І-III ступенів №7, де закінчив 11 класів.

З дитинства хлопчику подобався спорт. З усього розмаїття його видів вибрав футбол, тому що він сповнений азарту. Спочатку, це був просто потяг подивитися кожен футбольний матч, вболівати за улюблену команду, потім обожнював ганяти м’яч із друзями у дворі, а згодом – справжнє бажання побудувати спортивну кар’єру. Богдан говорив: «Багато хто думає, що футбол – це просто безглузде штовхання м’яча по полю, але для мене це набагато більше, ніж просто гра. Матч – це цілий фільм, у якому ти – один із головних героїв».

Народився 29 червня 1990 року в місті Суми.

У 1997 році пішов до першого класу Сумської спеціалізованої школи І-III ступенів № 9. Навчався у профільному хіміко-біологічному класі. Протягом навчання зарекомендував себе як старанний, дисциплінований, відповідальний учень. Виконував громадські доручення, брав участь у класних та загальношкільних заходах. Серйозно ставився до думки колективу і критичних зауважень товаришів. Серед однокласників користувався авторитетом та повагою. За характером був добрим, спокійним та врівноваженим. З повагою ставився до старших та вчителів, але намагався відстоювати власну думку.

Після закінчення школи у 2007 році вступив до Сумського вищого професійного училища будівництва та дизайну, де здобув професію «лицювальник-плиточник».

Народився 27 вересня 1990 року в м. Суми.

Раннє дитинство Сергій провів у м. Суми, деякий час жив у смт. Миропілля Сумського району Сумської області. У 2007 році закінчив Миропільську загальноосвітню школу І-III ступенів, після чого повернувся до м. Суми.

Сергій любив історію. Захоплювався нею. Гуманітарний напрямок зі шкільних років неабияк приваблював хлопця. Вивчав історію рідного краю. Це захоплення стало справою його життя.

У 2013 році закінчив Сумський державний педагогічний університет імені А. С. Макаренка, де здобув повну вищу освіту за спеціальністю «вчитель історії».

Народився 15 січня 1986 року в місті Петрозаводськ (рф) в сім’ї військового. Після розпаду Радянського Союзу родина переїхала до міста Суми, на батьківщину батька, де самотужки спроєктували та збудували власний затишний будинок.

У 1993 році Володимир пішов до першого класу Сумської загальноосвітньої школи І-III ступенів № 25. З дитинства був дуже товариським, веселим хлопцем, полюбляв відвідувати гурток скаутів, з особливою теплотою ставився до техніки, зокрема мотоциклів, мав хист до її ремонту.

Після закінчення 9-го класу вступив на навчання до Сумського ліцею будівництва та автотранспорту, де у 2004 році здобув кваліфікацію «машиніст автомобільних кранів».

У 2009 році закінчив Сумський національний аграрний університет за спеціальністю «Механізація сільського господарства» та отримав кваліфікацію «інженер-механік».