001.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Олександр ЛИСЕНКО: «Якісна база – високий рівень послуг»

Центр надання адміністративних послуг презентував конференц-залу для сумчан.

Задля підвищення рівня надання послуг, згідно умов облаштування, вказаних у довіднику Міністерства регіонального будівництва, у Сумському ЦНАПі створили конференц-залу, яка облаштована найсучаснішими технологіями для проведення різноманітних заходів, має велику площу та функціонал.

«Приміщення, яке було майже неможливо використовувати нарешті відреставроване. Ця зала буде відкритою та доступною для громадських організацій міста, ОСББ та інших органів самоорганізації населення для проведення презентацій, конференцій та інших заходів, адже поле для діяльності дуже велике», - зазначає начальник управління «Центр надання адміністративних послуг» Алла СТРИЖОВА.

Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО та заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА також долучились до цієї події.

«Приймаючи рішення про виділення коштів для створення сучасного конференц-залу, ми розуміли, що якісна база центру – означає високий рівень послуг. Сьогодні ми можемо впевнено сказати, що, прийшовши в нашу установу, містяни отримають швидкий та якісний сервіс та оперативну допомогу. Цього ми і прагнули, але на цьому зупинятись не плануємо», - повідомив Олександр Лисенко.

Реставрація конференц-зали тривала близько восьми місяців, а на всі роботи знадобилось 1,1 млн. з міського бюджету.

 

Європа відкриває кордони для України

11 травня на центральній площі Сум відбулися урочисті з нагоди ухвалення Радою міністрів Євросоюзу остаточного рішення щодо надання українцям права на безвізові подорожі.

Дата публікації: 2017-05-11
Детальніше...

Вітання міського голови до Дня пам'яті та примирення та 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Шановні ветерани, учасники визвольних рухів, учасники антитерористичної операції, сумчани!

Сьогодні ми відзначаємо День пам’яті та примирення та 72-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, бо серцем, душею та розумом відчуваємо, що найдорожчим є Мир, найсвятішою - Перемога над ворогом, який бажає смерті ближнього, зазіхає на чуже, зневажає твою Батьківщину, віру, культуру, твоє право на життя і свободу.

Розуміння цього нас єднає і робить сильнішими. Скільки б не минуло часу, а День Перемоги завжди буде світлим днем зі сльозами на очах. Ця дата житиме в наших серцях. А у пам'яті назавжди залишаться святі імена тих, хто віддав своє життя за рідну країну.

Минуле України - це суцільна боротьба нації за створення власної держави. Тому сьогодні, у цей нелегкий для країни час, ми повинні згадати помилки минулого, щоб не повторювати їх у майбутньому.

Дійсно, протягом багатьох століть українські землі перебували під владою іноземних держав, які намагалися викорінити самобутність нашого народу. Українці не раз страждали від насильницької асиміляції і ніколи не переставали боротися за свою свободу. Тому не дивно, що нащадки завжди пам’ятатимуть героїв, які виступали проти поневолювачів і до останньої хвилини життя залишалися вірними синами України.

Ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю героїв, які захистили нас в 20-му сторіччі, добровольців та бійців Збройних Сил України, які загинули на Східному кордоні вже у наш час, всіх, хто загинув у боротьбі з ненависним ворогом, захищаючи рідну землю. Віддаємо глибоку шану кожному, хто боровся за Вільну та Соборну Україну.

Неоціненний вклад у Перемогу жінок - матерів, дружин, сестер. Вони не тільки воювали - вони ростили дітей, працювали за кількох, рятували солдат на передовій і в госпіталях. Честь їм і слава, вічна наша пам'ять, глибока шана і людська вдячність!

Ця пам'ять - непідвладна часу, вона вічна. В наших душах і серцях сьогодні - гордість і радість наполовину зі святою скорботою. Бо дуже велика ціна Перемоги.

Зігріємо душевним теплом ветеранів, учасників визвольних змагань, родини, які сьогодні втратили найдорожче - синів, чоловіків, батьків, не залишимо без уваги сім’ї, що залишилися без рідної домівки, усіх, хто несе важку і небезпечну варту задля України.

Миру всім нам, єдності, свободи, щастя, злагоди та добробуту кожній сумській родині!

З любов'ю та повагою,

Сумський міський голова                                                                                                Олександр ЛИСЕНКО

Вітання міського голови з Великоднем

Дорогі сумчани - брати і сестри!

Сердечно вітаю вас зі світлим Днем Христового Воскресіння!

Великдень – свято оновлення, яке сповнює наші серця надією, Божим благословенням та непохитною вірою у всепереможність добра.

Воскресіння Христове спонукає до примирення, покаяння та прощення, нагадує, що найвищою християнською цінністю є людське життя. Закликаю кожного із вас пам’ятати про це, дбати про своїх ближніх.

Нехай наші серця ніколи не покидає любов, адже саме через любов до людей Ісус Христос віддав своє життя.

Переконаний, що Божа милість, взаємна повага і підтримка допоможуть нам здолати тимчасові труднощі, а Великодні дзвони запалять в серцях іскру натхнення, додадуть сил для самовідданої праці в ім’я європейської процвітаючої України!

З повагою,

Сумський міський голова                                                                                                            Олександр ЛИСЕНКО

Олександр ЛИСЕНКО: «Сторінки минулого не можна забути!»

Міжнародний день визволення в'язнів фашистських концтаборів відзначається 11 квітня. Цю пам'ятну дату встановлено за рішенням Організації Об'єднаних Націй 11 квітня тому, що саме в цей день у 1945 році в'язні концтабору Бухенвальд, довідавшись про наближення американських військ, підняли збройне повстання.

Місто Суми, на жаль, не оминула трагічна сторінка історії, тому містяни згадали загиблих та постраждалих в'язнів фашистських концтаборів.

Поклавши квіти до трьох меморіалів, які розташовані на місцях, де нацисти страчували сотні людей, місцеві жителі, ветерани, школярі, учасники АТО та представники міської влади мали можливість поспілкуватись та згадати ті страшні події, які відбувались під час Другої Світової Війни.

Сумський міський голова Олександр ЛИСЕНКО теж долучився до обговорення та розповів присутнім історії, які чув від власного діда та додав, що молоде покоління має зробити все, щоб у всьому світі панував мир.

«Сторінки минулого не можна забути. Важкий шлях пройшло «покоління війни» - голод, тяжка, виснажлива праця та багато інших випробувань. Ті, що залишилися в живих, сьогодні згадують усі ті роки з болем. Я звертаюсь до молоді – спілкуйтесь з ветеранами, дізнавайтесь які тоді були часи, адже хто не знає свого минулого – не матиме майбутнього», - додав Олександр Лисенко.

Щорічно в Україні під час проведення Міжнародного дня визволення в'язнів нацизму проходить низка заходів. У цей день Україна разом з усім світом вклоняється людям, які пройшли важкий шлях через фашистські табори. Саме в цей день весь світ віддає данину скорботної пам'яті жертвам нацизму із 30-ти країн світу, які загинули в концтаборах за роки війни.

 

Міський голова скоригував повноваження своїх заступників

Міський голова частково перерозподілив повноваження між своїми заступниками. Про це Олександр ЛИСЕНКО повідомив на апаратній нараді у понеділок.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

«Проектний офіс» отримав керівника

З 22 травня новостворений підрозділ - відділ «Проектний офіс» - отримав керівника. Ним стала Оксана КУБРАК.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові 22 травня 2017 року

22 травня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.45 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Онлайн-трансляція постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та ін. 19 травня 2017 року

19 травня о 13.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

О 15.05 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2017-05-19
Детальніше...

Онлайн-трансляція комісії з питань планування соціально-економічного розвитку та ін. 18 травня 2017 року

18 травня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

О 16.10 трансляцію завершено.

Дата публікації: 2017-05-18
Детальніше...

На вихідних у Сумах змагатимуться юні кінологи

У суботу та неділю, 27 та 28 травня, в Сумах відбудеться відкритий Чемпіонат з багатоборства зі службовими собаками серед молоді «Юний кінолог».

Дата публікації: 2017-05-24
Детальніше...

Сумам перерахували державну соціальну допомогу сім’ям із дітьми

У вівторок, 23 травня, була перерахована державна соціальна допомога сім’ям із дітьми за травень 2017 року.

Дата публікації: 2017-05-24
Детальніше...

У Сумах потонув рибалка

Зранку співробітники міської рятувально-водолазної служби підняли з води тіло рибалки.

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

У Сумах за допомогою GIZ впроваджуватимуть енергоефективність у лікарнях. ДОДАНО ВІДЕО

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО та директор проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях» Грегор БРЬОМЛІНГ підписали меморандум про співробітництво між Сумською міською радою та GIZ, метою якого є консолідація зусиль учасників проекту для підвищення рівня енергоефективності міських лікарень.

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

У Сумах затримали хуліганів, які стріляли по машинах із пневматичної зброї

У Сумах співробітники поліції затримали хуліганів, які розважались стріляниною по машинах із пневматичної зброї.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 23.05.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-05-24
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 22.05.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

Оновлення сумської медицини: підсумки тижня

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

Комунальники – сумчанам (оперативний звіт за 19 – 21.05.2017)

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Розриття: аварійні та планові

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» минулого робочого тижня оформило 14 дозволів на проведення земляних робіт.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Учні театрального відділення ДМШ № 3 влаштували концерт

У суботу, 20 травня, у Театрі для дітей та юнацтва відбувся звітний виступ учнів театрального відділення дитячої музичної школи № 3.

Дата публікації: 2017-05-24
Детальніше...

У музичній школі № 1 зазвучав новий рояль. ДОДАНО ВІДЕО

Для дитячої музичної школи № 1 за кошти міського бюджету придбали рояль марки «Zimmermann».

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

Юні музиканти звітували перед сумчанами

У четвер, 11 травня, у відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся традиційний звітний концерт викладачів та учнів фортепіанного відділу дитячої музичної школи № 4.

Дата публікації: 2017-05-12
Детальніше...

Суми «оцифрують» у 3D-форматі

3 та 4 травня у нашому місті провели зйомки для проекту «3D-екскурсія містом Суми». Це один з проектів-переможців у рамках громадського бюджету.

Дата публікації: 2017-05-05
Детальніше...

Учні та викладачі ДМШ № 4 звітували сумчанам про річну діяльність

У середу, 12 квітня, в обласній філармонії відбувся звітний концерт учнів дитячої музичної школи № 4.

Дата публікації: 2017-04-18
Детальніше...

Сумчани – за здоровий спосіб життя

У п’ятницю, 19 травня, в Сумах відбувся міський День здоров’я зі спортивного орієнтування серед команд загальноосвітніх шкіл, вищих навчальних закладів 1-4 рівнів акредитації, промислових підприємств та організацій, професійно-технічних навчальних закладів, спортивних клубів та сімей у залік міської спартакіади.

Дата публікації: 2017-05-24
Детальніше...

Одинадцятикласник із Сум переміг у Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій для дітей та молоді

У Києві відбувся другий етап Всеукраїнського державного конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

Дата публікації: 2017-05-23
Детальніше...

Учасники міської спартакіади серед вишів визначили переможця змагань з футболу

У Сумах минулого тижня відбулись змагання з футболу серед чоловічих команд вищих навчальних закладів 3-4 рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

ЗНО-2017: процедури, від яких залежить успіх

Управління освіти і науки нагадує учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, як поводитись на тестуванні.

Дата публікації: 2017-05-22
Детальніше...

Сумчани увійшли до числа переможців європейських змагань зі спортивного радіоорієнтування

Сумчани вибороли три нагороди на чемпіонаті Європи зі спортивного радіоорієнтування за програмою дорослі, юніори, юнаки.

Дата публікації: 2017-05-19
Детальніше...

18 січня відбудеться брифінг щодо відзначення в Сумах Дня Соборності України.

21 грудня відбудеться ХVІІІ сесія Сумської міської ради.

20 відбудеться засідання виконавчого комітету.

Оголошення про розгляд судової справи

Травень 2017
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

29 травня – концерт юних виконавців «Майбутнє Є!»

29 травня відбудеться концерт юних виконавців класичної музики «Майбутнє Є!»

24 травня – свято «Останнього дзвоника» для випускників-сиріт і позбавлених батьківського піклування

24 травня Служба у справах дітей влаштовує свято «Останнього дзвоника» для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які у 2017 році закінчують 9-ті та 11-ті класи.

25 травня – громадське обговорення ініціативи щодо присвоєння ЗОШ № 22 імені Ігоря Гольченка

25 травня відбудеться громадське обговорення ініціативи щодо присвоєння Сумській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 22 імені Ігоря Гогльченка.

Графік випробування теплових мереж міста Суми підвищеним тиском

З метою запобігання поривів та уникнення аварійних ситуацій на магістральних теплових мереж та теплових мережах від ЦТП і котельних в опалювальний період та відповідно до Правил технічної експлуатації електричних станцій та мереж, затверджених наказом Міністерства палива та енергетики України від 13.06.03 р. № 296, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ТОВ «Сумитеплоенерго» проведе гідравлічні випробування теплових мереж міста Суми підвищеним тиском (16кгс/см2 та 12кгс/см2).

З 10 травня по 28 серпня на магістральних теплових мережах центральної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від ТЕЦ, та на тепломережах північної частини міста, що забезпечується тепловою енергією від котельні Північного промвузла, проводитимуться поетапні випробування підвищеним тиском (16 кгс/см2) магістральних та (12 кгс/см2) розподільчих теплових мереж. В зв’язку з поетапним випробуванням гаряче водопостачання буде припинено:

 • з 10.05.2017 р. по 21.05.2017 р. по магістралі № 4 у районі вулиць Г. Кондратєва, Покровської, Шишкарівської, Петропавлівської, 20 років Перемоги, провулку Громадянському
 • з 22.05.2017 р. по 02.06.2017 р. по магістралі № 5 у районі вулиць Харківської, Сергія Табали, Прокоф’єва
 • з 06.06.2017р. по 18.06.2017 р. по магістралі № № 4, 3 у районі вулиць Привокзальної, Троїцької, Супруна, Воскресенської, площі Незалежності
 • з 19.06.2017р. по 02.07.2017р. по магістралі № № 3, 6 у районі вулиць Праці, Ремісничої, Металургів
 • з 03.07.2017р. по 16.07.2017р. по магістралі № № 4, 8 у районі вулиць Першотравневої, Засумської, Садової, Люблінської, Ярослава Мудрого, Іллінської
 • з 17.07.2017р. по 30.07.2017р. по магістралі №№ 7, 1, 2 в районі проспекту Лушпи, вулиць Героїв Крут, Інтернаціоналістів, Заливній, 2-ї Залізничної, Тополянської, Скрябіна, Супруна, проспекту Шевченка
 • з 31.07.2017р. по 13.08.2017р. по магістралі № 6 у районі вулиць Ковпака, Романа Атаманюка, проспекту Курському
 • з 14.08.2017р. по 23.08.2017р. по магістралі № 6 у районі вулиць Юнаківської, Л.Українки, проспекту Курському.

З 10 травня по 18 серпня 2017 року на внутрішньоквартальних тепломережах від ЦТП Зарічної та Ковпаківської теплових дільницях ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2) без припинення подачі ГВП.

З 10 травня по 10 липня 2017 року на тепломережах та технологічного обладнання котельних ТОВ «Сумитеплоенерго» підвищеним тиском (12 кгс/см2). В зв’язку з проведенням гідравлічних випробувань гаряче водопостачання буде припинено:

 • з 10.05.2017 р. по 10.06.2017 р. у районі вулиць Білопільського шляху
 • з 22.05.2017 р. по 2.06.2017р. у районі вулиць Н. Сироватської, Охтирської
 • з 24.05.2017 р. по 24.06.2017 р. у районі вулиці Косівщинської, Нахімова
 • з 1.06.201 7р. по 14.06.2017 р. у районі вулиці Роменська
 • з 6.06.2017 р. по 20.06.2017 р. у районі вулиці Г.Кондратьєва
 • з 15.06.2017 р. по 27.06.2017 р. у районі вулиці Декабристів
 • з 12.06.2017 р. по 10.07.2017 р. у районі селища Веретенівка.

Формується новий склад громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради

30 червня 2017 року о 13:00 в каб. № 59 (майдан Незалежності, 2, 4-й поверх) відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 (зі змінами) відбудуться установчі збори для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Сумської міської ради.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і провадять діяльність на території України.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та кандидатури яких внесені інститутами громадянського суспільства.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.
До заяви додаються:
- рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради;
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації;
- копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;
- інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності);
- відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

Документи приймаються по 31 травня 2015 року до 17 год. 15 хв.

Звертатися за адресою: майдан Незалежності, 2, Сумська міська рада, 7-й поверх, каб. 135, тел. 095-328-22-78. Час роботи: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15, п’ятниця – з 8:00 до 16:00, обідня перерва – з 12:00 до 13:00. Субота та неділя – вихідні.
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування нового складу громадської ради:
- Гапуніч Сергій Якович – представник Сумського обласного осередку ВГО «Астма Асоціація» (відповідальна особа, тел. 066-842-99-18, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);
- Кондратенко Юрій Миколайович – представник вільної професійної спілки «ВОЛЯ» Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка;
- Мальцев Дмитро Сергійович – представник місцевого осередку Міжнародної громадської організації «Міжнародний комітет сприяння боротьбі з корупцією та тіньовою економікою» у Сумській області;
- Обозний Володимир Анатолійович – представник громадської організації «Спільний дім»;
- Пак Степан Якович – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;
- Тарасенко Юлія Анатоліївна – представник Сумського міського громадсько-молодіжного об’єднання «Соціальна організація студентів».

Таблиця показників діяльності учасника огляду-конкурсу з охорони праці

У відповідності до розпорядження міського голови від 3 квітня 2017 № 88 - Р «Про проведення в місті Суми заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці» з метою привернення уваги суспільства, роботодавців, профспілкових та громадських організацій до питань охорони праці, запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням серед підприємств, установ та організацій міста проводиться огляд-конкурс з охорони праці.

Для участі в ньому необхідно до 17 квітня 2017року надати інформацію згідно з додатком за адресою: м. Суми, майдан Незалежності, 2, відділ з охорони праці, каб. № 143, тел./факс: 70-05-16.

Таблиця показників діяльності учасника огляду-конкурсу з охорони праці

Перелік ліків, які надаватимуться пацієнтам безкоштовно за програмою «Доступні ліки»

3 квітня Міністерство охорони здоров'я опублікувало реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню, згідно з урядовою програмою «Доступні ліки» У реєстрі зазначені розмір відшкодування та суми доплати (за наявності) щодо кожного торгового найменування лікарського засобу, який бере участь у програмі.

Нагадаємо, що у квітні 2017 року в Україні стартує програма «Доступні ліки», яка дозволить громадянам отримувати низку препаратів безкоштовно або з невеликою доплатою. Програма діє на ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми.

Для того, щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

Перелік ліків, які надаватимуться пацієнтам безкоштовно

Конкурс з визначення програм, спрямованих на надання соціальних послуг на базі інституту громадянського суспільства та в домашніх умовах за фінансової підтримки з міського бюджету у 2018 р.

Департамент соціального захисту населення оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких у 2018 році буде надаватись фінансова підтримка за рахунок коштів міського бюджету (термін реалізації програм (проектів, заходів) з 01.01.2018 по 31.12.2018).

Проведення конкурсу передбачено Порядком проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 № 1049 (зі змінами), а також Порядком проведення міського конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка з міського бюджету, затвердженим рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 16.08.2016 № 431 (зі змінами).