003.jpg

ПЛАН
культурно-мистецьких і просвітницьких заходів на 22–28 жовтня

№ з/п

 

Назва (тематика) заходу

 

Місце проведення

Дата та час проведення

1.                 

Міжнародний фестиваль «Бах-фест»:

благодійний концерт. Дмитро ОНИЩЕНКО – фортепіано

 

Іван ЄВТУШЕНКО – лютня, гітара (м. Чернігів)

Сумська обласна філармонія

23 жовтня

18:00

 

 

28 жовтня

18:00

2.                 

Творча зустріч зі студентами ННІКіМ СДПУ ім. А. С. Макаренка «Діалог культур»

Дитяча музична школа № 3

23 жовтня

14:00

3.                 

Виставка фотографій до 100-річчя Незалежності Польщі «Знайомство Польщею» (за участі Сумського міського ГО польської культури)

Центральна міська бібліотека

ім. Т. Г. Шевченка

21 жовтня –

11 листопада

4.                 

Вечір-реквієм «Війна очима українських письменників» (до Дня визволення України від нацистських загарбників)

Бібліотека-філія № 16

22 жовтня

12:00

5.                 

Засідання читацького клубу «За покликом душі» – свято читацьких пристрастей «Книги мого серця».

Бібліотека-філія № 7

23 жовтня

16.00

6.                 

Шкільний конкурс на краще виконання етюду серед учнів 2–5 класів відділу народних інструментів

Дитяча музична школа № 3

24 жовтня

14:00

7.                 

Інформаційний вісник «Мости пам’яті»

Бібліотека-філія № 7

25 жовтня

14:30

8.                 

Година історичної пам’яті «Подвигу належить дорога у вічність»

Бібліотека-філія № 7

26 жовтня

15:00

9.                 

Виставка-пам’ять «У війни немає забуття»

Бібліотека-філія № 8

26 жовтня

10.             

Година слави «Подвиг великий і вічний»

Бібліотека-філія № 8

26 жовтня

11:00

11.             

Зустріч «Професії, які потрібні нашому місту»

Бібліотека-філія № 14

26 жовтня

11:00

12.             

Альбом пам’яті «Вкраїно рідна, пам’яттю людською, ти збережи героїв імена»

Бібліотека-філія № 1

28 жовтня

14:00

 

ПЛАН
культурно-мистецьких і просвітницьких заходів на 16–21 жовтня

№ з/п

Назва (тематика) заходу

 

Місце проведення

Дата та час проведення

1.                 

Виставка дипломних робіт учнів Сумської дитячої художньої школи «Українська міфологія»

Дитяча художня школа ім. М. Г. Лисенка

15 21 жовтня

2.                 

Година переосмислення «Українська історія: факти, події, переосмислення (19711921)»

Бібліотека-філія № 2

17 жовтня

14:00

3.                 

Шкільний технічний конкурс «Юний віртуоз» серед учнів 27 класів  фортепіанного  відділу

Дитяча музична школа № 3

19 жовтня

14:00

4.                 

Засідання  «Літературної  кав'ярні» на тему: «Журба і радість  Олександра Олеся» (до 140-річчя з дня народження)

Бібліотека-філія № 17

19 жовтня

14:00

5.                 

Засідання клубу людей з обмеженими можливостями «Країна друзів»  осінній бал  «Неповторні осені етюди»

Бібліотека-філія № 17

21 жовтня

13:00