006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

21-28 квітня відбудеться виставка-конкурс робіт у рамках  розробки концепції розвитку парку культури та відпочинку імені І. М. Кожедуба.

Місце проведення - Палац дітей та юнацтва (II поверх).

Час проведення – з 9:00 до 20:00.

Переможці стануть відомі в другій половині дня 28 квітня.

25 квітня відбудеться брифінг щодо підготовки та відзначення в Сумах Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом.

ПЛАН

культурно-мистецьких заходів у м. Суми

на 24 – 30 квітня

 
№ з/пНазва заходуМісце проведенняДата та час проведення
1 Мітинг «Чорнобильські дзвони» Пам'ятний знак «Жертвам Чорнобиля»

26 квітня

10:00

2 Міжрегіональний відкритий конкурс юних музикантів «Пролісок» Сумська обласна філармонія

26-28 квітня

3 Фестиваль хореографічного мистецтва «Сумська Терпсихора» Палац машинобудівників 26 квітня
17:30
4 Інформаційно-масові заходи до дня аварії на ЧАЕС Бібліотеки Сумської міської централізованої системи

26 квітня

5 Відкритий міський конкурс «Попелюшка» Палац культури «Хімік» ПАТ «Сумихімпром»

27 квітня

14:00

6

XXIV Міжнародний фестиваль органної та камерної музики «Органум»:

- благодійний концерт за участі Романа Лопатинського (фортепіано) та Артема Полуденного (віолончель) - м. Київ;

- благодійний концерт за участі Олексія Набіуліна (фортепіано) - м. Москва

Сумська обласна фалармонія

20-29 квітня

28 квітня

18:00

29 квітня

18:00

7 Інформаційно-масові заходи в рамках Тижня правових знань Бібліотеки Сумської міської централізованої системи 24-30 квітня

26 квітня відбуться мітинг-реквієм з нагоди 31-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС за участі представників органів державної виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, учасників ліквідації аварії.

ПЛАН

спортивних заходів у м. Суми

на квітень

№ з/п

Назва заходу

Місце проведення

Дата та час проведення

1

Змагання з міні-футболу серед команд дівчат ПТНЗ в залік міської спартакіади

ФЦ «Барса»

10 – 14.04
10:00

2

Змагання з волейболу серед команд ВНЗ 3-4 р. а. в залік міської спартакіади

Спортивний комплекс СумДУ

11–13.04
11:00

3

Змагання з легкоатлетичного кросу серед команд ВНЗ 3-4 р. а.

Урочище Баси

13.04
11:00

4

Фінальні тури чемпіонату міста з волейболу

Спортивний зал
СумДУ

17-19,
24-26.04
18:00

5

Змагання з міні-футболу серед команд юнаків ВНЗ 1-2 р. а. в залік міської спартакіади

ФЦ «Барса»

18 –20.04

6

Відкритий чемпіонат міста з греко-римської боротьби

Вул. Металургів, 1

Легкоатлетичний манеж СумДУ

18.04
17:00;
19.04
10:00

7

Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

Вул. Металургів, 1

Легкоатлетичний манеж СумДУ

19.04
18:45;
20.04
10:00

8

Відкритий чемпіонат міста з боротьби самбо

Вул. Металургів, 1

Легкоатлетичний манеж СумДУ

20.04
17:30;
21.04
10:00

9

Відкритий чемпіонат міста з баскетболу

Спортивні зали шкіл №22, № 23, гімназії № 1 

18 –24.04
16:00

10

Змагання з легкої атлетики серед команд ВНЗ 1-2, 3-4 р.а. та ПТНЗ в залік міської спартакіади

СДПУ
ім. А. С. Макаренка 

20 – 21.04
9:00 

11 

Чемпіонат міста з плавання

Плавальний басейн школи № 7 

21 – 22.04
10:00

12

Відритий чемпіонат міста зі спортивної та фітнес-аеробіки

СДПУ
ім. А. С. Макаренка

28 – 29.04
10:00