007.jpg

Учениця Сумської дитячої художньої школи імені М. Г. Лисенка здобула першість у міжнародному та всеукраїнському конкурсах мистецтв.

Учні фортепіанного відділу дитячої музичної школи № 1 вибороли нові перемоги у міжнародних і всеукраїнських фестивалях-конкурсах, що відбулися дистанційно в різних містах Україні та за її межами.

Учениця Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка Ірина БРАГА перемогла у підсумковому етапі XXI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

У бібліотеці-філії № 17 аматорський театр людей з інвалідністю «Ми Є» представив перфоманс «Подивись мені в очі».

Бібліотекарі юнацького абонемента центральної бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відзначали Міжнародний день друзів разом з юними сумчанами.

Відділ мистецтв центральної міської бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка продовжує популяризувати творчість наших талановитих юних сумчан.

З 3 по 12 червня 9-й Чілдрен Кінофест проходитиме в онлайн-форматі на сайті online.childrenkinofest.com для глядачів із території України та Польщі.

Вихованці відділу народних інструментів Сумської дитячої музичної школи №1 стали переможцями та дипломантами ХХVІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах «Провесінь».

Український культурний фонд запускає платформу «Культурний простір», яка направлена на підтримку української культури у надзвичайно складних умовах.

Вихованка Сумської дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка отримала перемогу у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Моя мрія».