004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

У середу, 12 квітня, в обласній філармонії відбувся звітний концерт учнів дитячої музичної школи № 4.

До світлого свята Великодня в Центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відкрилася виставка писанкових композицій та витинанок «Писанкова магія».

У четвер, 13 квітня, у Конгрес-центрі СумДУ відбудеться нагородження сумчан, які взяли участь у створенні унікальної колекції писанок, що наразі представляє Суми на VII Всеукраїнському фестивалі писанок у Києві.

У п’ятницю, 7 квітня, у Сумах відбувся обласний семінар – практикум для викладачів спеціалізованих мистецьких навчальних закладів «Джазова майстерня».

З нагоди 200-ої річниці смерті борця за свободу та самовизначення націй Тадеуша Костюшка проводиться міжнародний конкурс «Kosciuszko Bicentenary».

Сумчани взяли участь у музично-теоретичному конкурсі в рамках ІІІ Всеукраїнського відкритого конкурсу класичної музики «Обрії класики», що відбувся наприкінці березня у Києві.

Вперше у Сумах до Дня гумору у Центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченкавідбувся загальноміський дитячий гумористичний конкурс «Не сумне місто Суми».

У середу, 29 березня, у Центральній міській бібліотеці ім. Т. Шевченка відбулась презентація робіт, що представлятимуть Суми на VII Всеукраїнському фестивалі писанок.

У Сумах склали попередню програму заходів, що відбудуться за програмою VII Всеукраїнського фестивалю писанок.

У галереї дитячої художньої школи ім. М. Г. Лисенка відкрилась виставка дитячих робіт «Пригадуючи зиму...»