007.jpg

Викладач ДМШ № 4 Людмила ДЬЯЧЕНКО виступила на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки» ESTA (European String Teachers Association).

У конференції «Новаторські ідеї в галузі струнно-смичкової педагогіки» також взяли участь педагогічні працівники мистецьких шкіл, студенти, викладачі музичних училищ, коледжів, вищих мистецьких навчальних закладів зі всієї України.

Місто Суми, з доповіддю «Педагогічні умови навчання скрипаля-шульги у музичній школі», представила викладач ДМШ № 4 Людмила Дьяченко, яка дуже цікаво розкрила тему лівшества у скрипковому мистецтві. Педагог поділилася своїм досвідом, спостереженнями, методичними прийомами, які використовує в роботі з учнями-лівшами.

Ці напрацювання виявилися затребуваними, їх визнали корисними і матеріал був надрукований у щорічному журналі асоціації ESTA «Квінта» (№15/2021), який тиражується серед освітян-струнників України і надсилається до штаб-квартири у Швейцарії.

Слід зазначити, що учні класу викладача Людмили Дьяченко неодноразово перемагали на Міжнародних та Всеукраїнських конкурсах різних рівнів. Так,

ансамбль скрипалів «Концертіно» став лауреатом ІІ премії Міжнародного конкурсу «Чарівні смички», (м. Київ, «Софія київська»), таку ж нагороду отримала і випускниця ДМШ № 4, студентка музичного коледжу ім. Д. Бортнянського Валерія СИМІТКО.