002.jpg

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО висловив слова підтримки на адресу муніципалітету дружнього міста Сіньсян (провінція Хенань, Китайська Народна Республіка) у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася внаслідок потужних повеней, які охопили центральну частину Китаю.

27 липня о 13.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочався запис постійної комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

 

27 липня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочався запис постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО призначив директором КП «Сумижилкомсервіс» Андрія ШКАРІНА.

З 19 по 25 липня на вебпорталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилися нові електронні звернення.

26 липня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

 о 9.30 трансляцію завершено.

23 липня о 10.00 на на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочвся запис засідання постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

 

23 липня о 13.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання IX сесії Сумської міської ради VIII скликання.

 О 16.30 трансляцію завершено.

22 липня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочався запис постійної комісії Сумської міської ради з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації.

 

З 12 по 18 липня на вебпорталі «Єдина система місцевих петицій» з’явилися нові електронні звернення.