001.jpg

У четвер і п'ятницю, 21 і 22 червня, заступники міського голови Олександр ЖУРБА та Максим ГАЛИЦЬКИЙ провели особисті прийоми громадян.

Нещодавно виконавчий комітет Сумському міської ради підтримав електронну петицію Михайла ПИЛЬОВА «Заборонити подальше розширення універмагу «Київ».

Відеозапис тимчасової контрольної комісії Сумської міської ради VII скликання з діяльності КП "Електроавтотранс" від 19 червня 2018 року.

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО провів розширену нараду щодо благоустрою території озера Чеха та збереження водойми.

Депутати міської ради на черговій сесії 20 червня своїм рішенням внесли зміни та доповнення до міського бюджету на 2018 рік.

Перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО надав роз’яснення представникам ЗМІ щодо врегулювання ситуації з розміщенням тимчасових споруд на території міста суб’єктами господарювання.

21 червня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

О 16.55 трансляцію завершено.

У понеділок, 18 червня, заступник міського голови Ольга ВОЛОШИНА провела особистий прийом громадян.

Депутати міської ради внесли зміни до Порядку пільгового та безкоштовного зубопротезування з дорогоцінних металів учасників антитерористичної операції на 2018 рік, розширивши коло осіб, які мають на це право.

На черговій сесії 20 червня депутати міської ради ухвалили звернення до Президента України, Міністра закордонних справ України щодо звільнення Олега СЕНЦОВА та інших громадян України, засуджених у Росії за сфабрикованими кримінальними справами.