006.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

У вівторок, 20 червня, на особистий прийом до першого заступника міського голови Володимира ВОЙТЕНКА завітало п’ятеро сумчан.

22 червня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

О 17.35 трансляцію завершено. 

21 червня о 9.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання XXVIII сесії Сумської міської ради VII скликання.

О 15.00 трансляцію завершено.

У Сумах внесли корективи до Положення про громадський (партиципаторний) бюджет міста. Відповідне рішення депутати ухвалили на другому пленарному засіданні XVII сесії 14 червня.

20 червня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

О 12.30 трансляцію завершено.

19 червня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.45 трансляцію завершено.

16 червня Зарічний районний в м. Суми скасував зупинення дії рішення виконавчого комітету Сумської міської ради № 260 від 16.05.2017 року «Про тарифи на послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що працюють у звичайному режимі ПП «Согор». Рішення про скасування своєї ухвали суд прийняв під час розгляду відповідного адміністративного позову Олександра СОКОЛОВА у судовому засіданні.

У середу, 14 червня, на другому пленарному засіданні XXVII сесії депутати міської ради депутати ухвалили рішення «Про деякі питання врегулювання пасажирських перевезень в м. Суми».

У середу, 14 червня, на другому пленарному засіданні XXVII сесії депутати міської ради ухвалили звернення до Генерального прокурора України Юрія ЛУЦЕНКА та начальника Сумського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Павла КАРАБУТИ щодо протиправних дій ПАТ «Сумигаз» зі встановлення (монтажу) будинкових (загальнобудинкових) вузлів обліку природного газу.

Міська рада та громадська організація «Асоціація сприяння самоорганізації населення «Сумщина» підписали меморандум про співпрацю у сфері розвитку самоорганізації населення та інших форм участі громадськості в управлінні.