004.jpg

16 лютого о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

О 15.35 трансляцiю завершено.

У середу, 14 лютого, відбулось спільне засідання постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики та постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

15 лютого о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології.

 

15 лютого о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

О 16.15 трансляцію завершено.

Минулого тижня міський голова Олександр ЛИСЕНКО провів особистий прийом громадян.

14 лютого о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція спільного зібрання постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики та постійної комісії Сумської міської ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

О 16.10 трансляцію завершено.

13 лютого о 13.30 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

О 13.35 трансляцію завершено.

Минулого тижня на базі поліклінічного відділення № 1 міської клінічної лікарні № 4 відбулось засідання медичної ради за участю заступника міського голови Максима ГАЛИЦЬКОГО.

12 лютого о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 9.40 трансляцію завершено.  

У середу, 7 лютого, відбулося чергове засідання колегії з питань соціального захисту та профілактики правопорушень серед неповнолітніх при службі у справах дітей за участю заступника міського голови Альони ДМІТРЄВСКОЙ.