004.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

17 серпня о 14.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики.

 

17  серпня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція постійної комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

Об 11.30 трансляцію завершено.

Спеціалісти управління документообігу та публічної інформації департаменту комунікацій та інформаційної політики підсумували роботу з розгляду звернень громадян у липні 2017 року.

У вівторок, 15 серпня, на особистий прийом до першого заступника міського голови Володимира ВОЙТЕНКО прийшло дев’ятеро сумчан.

15 серпня о 10.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалась онлайн-трансляція засідання виконавчого комітету Сумської міської ради.

О 12.40 трансляцію завершено.

14 серпня о 8.00 на Інформаційному порталі Сумської міської ради smr.gov.ua розпочалася онлайн-трансляція апаратної наради при міському голові м. Суми.

О 8.45 трансляцію завершено. 

У четвер, 10 серпня, відбулося засідання Правління Сумського регіонального відділення Асоціації міст України.

На черговому засіданні Сумського регіонального відділення АМУ також порушувалося питання щодо ситуації, яка склалася у м. Конотопі, місті яке є членом Сумського регіонального відділення Асоціації міст України.

У Сумах продовжили термін подачі прийому проектів у рамках бюджету участі.

Заступники міського голови Олександр ЖУРБА та Степан ПАК провели особисті прийоми громадян.