0010.jpg

Відбулося засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту.

Всього члени комісії розглянули 26 питань.

Особливу увагу приділили попередньому розгляду проектів рішень міської ради, які пропонувались до розгляду на сесії 29 травня 2019 року (в межах напрямків діяльності комісії), листам від керівників структурних підрозділів міської ради.

Під час розгляду питань галузі «Охорона здоров’я» були присутні головні лікарі медичних закладів.

Постійна комісія одноголосно підтримала виділення коштів з міського бюджету для КНП «Центральна міська клінічна лікарня» на придбання програмного продукту та послуг з його налаштування; для КНП «Клінічна лікарня № 4» на придбання рентгенівської діагностичної системи на два робочих місця; для КУ «Сумська міська клінічна лікарня № 5» на облаштування та послуги з поточного ремонту кабінету променевої діагностики, на проведення капітального ремонту ліфтів та для забезпечення лікарськими засобами, еритропоетинами, виробами медичного призначення, витратними матеріалами відділення «Амбулаторного діалізу».

Також члени постійної комісії підтримали виділення коштів для надання медичної допомоги дітям, хворим на окремі види захворювань, які потребують дороговартісного лікування на період травень-грудень 2019 року.

Одноголосно підтримали і виділення коштів для завершення капітального ремонту бібліотеки-філії № 4 (пров. Веретенівський, 8).