004.jpg

У Сумах члени виконавчого комітету під час позачергового засідання ухвалили зміни до низки обмежувальних заходів, пов’язаних з коронавірусом через віднесення міста до «жовтої» зони щодо поширення COVID-19.

Зокрема, заборонено діяльність хостелів, проведення масових заходів, крім необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування, релігійних заходів та зборів співвласників багатоквартирних будинків за умови здійснення контролю за дотриманням маскового режиму, соціальної дистанції між учасниками не менш ніж 1,5 метрів та перебування однієї особи на 10 м2 площі будівлі або території.

Кінотеатри та заклади культури можуть працювати лише за умови наповнення приміщення до 50% та дотримання особами соціальної дистанції 1,5 м.

Забороняється відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни і праці, особи з інвалідністю, особи з психічним або інтелектуальним порушенням установ і закладів, що надають соціальні послуги сім’ям, особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено.

Заборонено роботу розважальних закладів, нічних клубів, а також закладів громадського харчування після 24:00 до 07:00, окрім тих, які здійснюють адресну доставку.

Заборонено проведення масових заходів в закладах громадського харчування в кількості більше 20 осіб та перебування більше однієї особи на 10 м2.

Суб’єктам господарювання, найманим працівникам також забороняється здійснювати торгівлю у невстановлених місцях та без відповідного дозволу на території Сумської міської ОТГ за допомогою об’єктів пересувної роздрібної торгівлі, рухомих транспортних засобів для торгівлі, ємностей, діжок, лотків, столиків, тощо.

Перевезення пасажирів на міському транспорті у кількості більше, ніж кількість місць для сидіння та без засобів індивідуального захисту, - теж під забороною.

Щодо спортивних заходів, проведення тренувань та виступів професійних команд дозволено за умови відсутності глядачів.

Роботу дитячих атракціонів своєю чергою також обмежено.

Рішенння виконкому набирає чинності з моменту його оприлюдення на Інформаційному порталі Сумської міської ради та діє на період – 14 днів.