001.jpg

Під час третього пленарного засідання І сесії міської ради депутати проголосували за утворення постійних комісій міськради VIII скликання та затвердження їх кількісного і персонального складу.

Відповідно до рішення, головою постійної комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, розвитку підприємництва, торгівлі та послуг, регуляторної політики, до складу якої ввійшли десять депутатів, обрали депутата міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» Володимира ШИЛОВА, заступником – депутата міської ради від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Ігоря ПЕРЕПЕКУ, секретарем – депутата міської ради від фракції «Слуга народу» Ігоря КАЛЬЧЕНКА. 

Головуватиме в постійній комісії з питань законності, взаємодії з правоохоронними органами, запобігання та протидії корупції, місцевого самоврядування, регламенту, депутатської діяльності та етики, з питань майна комунальної власності та приватизації, до складу якої ввійшли шість депутатів, депутат міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» Олександр ЗИМЕНКО, його заступником стане депутат міської ради від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Юрій ЖИЛЕНКО. Секретарем, – депутат міської ради від фракції «Слуга народу» Артем КОБЗАР.

У постійній комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології, до складу якої ввійшли дев'ять депутатів, головою стане депутат міської ради від фракції «Слуга народу» Сергій ДМИТРЕНКО, заступником – депутат міської ради від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Олександр СОКОЛОВ, секретарем – депутат міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» Олександр ДЖАРІШНЕЛОВ. 

Депутат міської ради від фракції «Опозиційна платформа – За життя» Костянтин ТИХЕНКО займатиме місце голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку, депутат міської ради від фракції «Слуга народу» Єфрем ЛАЗАРЕВ – заступника, депутат міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» Анатолій САГАЧ – секретаря. Всього членами даної комісії є дев'ять депутатів.

Очолить постійну комісію з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, освіти, науки, культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту, членами якої загалом стали сім депутатів, депутат міської ради від фракції «ВО «Батьківщина» Валентина ДОМІНАС, її заступником буде депутат міської ради від фракції «Слуга народу» Максим ЗЕЛЕНСЬКИЙ. 

На відповідні комісії покладаються контроль та виконання актів міської ради, її виконавчого комітету та міського голови.