Друк
Перегляди: 327

Відбулися засідання постійної комісії з питань архітектури, містобудування, регулювання земельних відносин, природокористування та екології міської ради VІІІ скликання.

На порядок денний 29 грудня було винесено 212 питань, які до цього вже були розглянуті на засіданнях постійної комісії депутатами міської ради VІІ скликання.

Так, під час комісії міські обранці погодили питання про надання в оренду земельної ділянки ТОВ «Суми Грація» за адресою: вул. Г. Кондратьєва, 215; питання продажу права оренди земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) за адресою: вул. Заливна, біля буд. № 15, площею 0,0025 га; питання щодо надання згоди фізичній особі на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Сумської міської об’єднаної територіальної громади, розташованої за адресою: вул. Санаторна, 1/1.

Разом із тим, постійна комісія поновила договір оренди земельної ділянки, укладений з ТОВ «Совіт» за адресою: вул. Героїв Крут, 19 (строком на 5 років); надала обслуговуючому кооперативу «Садівничо-будівельний кооператив «Зліт» дозвіл на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: вул. Європейська.

Відмовили депутати у поновленні договору оренди земельної ділянки, укладеного з фізичною особою-підприємцем за адресою: вул. Героїв Крут, 19; припинили дію договору оренди земельної ділянки, укладеного з АТ «Державний ощадний банк України» за адресою: вул. Р. Атаманюка, 57; припинили право користування і договору оренди земельної ділянки та надання земельної ділянки у власність фізичній особі за адресою: вул. Янки Купала, 17/1; відмовили в проведенні експертної грошової оцінки земельної ділянки за адресою: пр-т М. Лушпи, 7/1 та часткову втрату чинності рішення міської ради від 28 березня 2018 року № 3226-МР «Про відмову у продажу земельної ділянки» в частині відмови у продажу земельної ділянки ФОП за адресою: пр-т М. Лушпи, 7/1.

Загалом на засіданні члени постійної комісії розглянули 68 питань порядку денного.

Порядок денний 4 січня був затверджений з понад 200 питань, що стосувалися повторного розгляду проєктів рішень, які вже були розглянуті депутатами міської ради VІІ скликання на сесіях, але були не прийняті чи зняті з розгляду для доопрацювання.

Так, постійна комісія затвердила фізичній особі проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміну її цільового призначення за адресою: вул. Героїв Крут, 23; надала дозвіл фізичній особі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Квіткова; погодила надання дозволу фізичній особі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: пров. Привольний, за буд. № 35; надала дозвіл фізичній особі на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: вул. В. Чаговця, 12.

Одноголосно члени постійної комісії погодили питання відмови ТОВ «Рустам-Груп» у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою: м. Суми, пр-т М. Лушпи, 12/1; відмовили ДП «Сумський експертно-технічний центр держпраці» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Косівщинська, 18; відмовили в наданні у власність учаснику АТО земельної ділянки за адресою: вул. Партизанська у зв’язку з тим, що рішенням міської ради від 24 червня 2020 року № 7021-МР, дану земельну ділянку вже передано в оренду іншій фізичній особі; відмовили фізичній особі в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність за адресою: в районі вул. Нижньолепехівська, оскільки дана земельна ділянка знаходиться в рекреаційній зоні озеленених територій Р-3.

У цілому на засіданні постійної комісії депутати розглянули понад 100 питань порядку денного.