002.jpg

Депутати міської ради ухвалили два рішення, що стосуються удосконалення структури виконавчих органів міської ради.

Так, відділ мобілізаційної роботи виведений в окрему структуру, яка підпорядковуватиметься безпосередньо керівнику громади. Це продиктоване вимогами Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

Як пояснив в. о. міського голови Артем КОБЗАР, відділ займатиметься питаннями, що стосуються мобілізації, а також сприятиме організації виробництва і постачання до Збройних Сил України та інших військових формувань підприємствами та організаціями, що належать до комунальної форми власності, замовленої продукції, послуг, енергоресурсів.
Окрім того, відділ координуватиме підготовку виконавчих органів, підприємств, установ і організацій міста, а також населення до дій в умовах особливого періоду.

Серед завдань відділу мобілізаційної роботи – контроль за створенням, зберіганням та обслуговуванням мобілізаційного резерву матеріально-технічних і сировинних ресурсів на підприємствах, в установах і організаціях, що перебувають у комунальній власності або залучаються міською радою до виконання мобілізаційних завдань.

«У штаті відділу буде четверо працівників. Він почне функціонувати з 1 квітня», – повідомив в. о. міського голови.

Також у зв’язку з розширенням функцій переформатовано структуру департаменту соціального захисту населення. Зокрема, відтепер у його складі діятимуть відділи з інтеграції та підтримки внутрішньо переміщених осіб, з надання послуг ветеранам війни та членам їх сімей, з надання адресної допомоги окремим категоріям громадян.