00010.jpg

У 2024 році працівники управління публічної інформації опрацювали майже 15000 вхідних листів, а також розширили функціонал Міського чат-бота «Суми 15-80», який є найефективнішим каналом комунікації з жителями Сумської міської тергромади.

Упродовж року, повідомила начальник управління Олена ДЯГОВЕЦЬ, працівники структурного підрозділу консультували сум'ян телефоном, через електронну пошту та під час особистих звернень.

Також фахівці опрацьовували заяви, пропозиції та скарги від жителів громади, заявки, що надходили через чат-бот «Суми 15-80», працювали з електронними петиціями, організовували особисті прийоми громадян керівництвом Сумської міської ради.

Загалом протягом року надійшло майже 15000 вхідних листів, що майже дорівнює показникам попереднього року. Водночас кількість звернень зросла приблизно на чверть. Більшість із них стосувалися відновлення пошкодженого майна.

Оперативне інформування жителів Сумської МТГ та розв’язання порушених ними проблем здійснювалось за допомогою Міського чат-бота «Суми 15-80» на платформах Viber і Telegram. До платформи протягом року приєдналося понад 4000 нових користувачів, що довело загальну кількість до 10500.

За допомогою чат-бота жителі громади отримували загальні та адресні повідомлення про надзвичайні погодні умови, аварійні ситуації, зміни у русі транспорту тощо. Із загальної кількості порушених користувачами питань більшість вирішувалася позитивно (86% – протягом 48 годин). Решта залишаються на контролі.

«Міський чат-бот «Суми 15-80» довів свою ефективність у сучасних умовах. Наші адміністратори щодня працюють над моніторингом звернень, розміщенням оголошень, уточненням даних та інформуванням через соціальні мережі. Цей сервіс є важливим каналом комунікації між владою та громадою, який сприяє покращенню життєдіяльності громади», – зазначила Олена Дяговець.

Торік до системи приєднали трьох управителів: ТОВ «КК «Сумитехнобудсервіс», ТОВ «КК «Коменерго-Суми», ПРБП «Рембуд», що дало змогу сум’янам звертатися безпосередньо до надавача послуг.

Окрім цього, до бази чат-бота внесли адреси старостинських округів громади. Це розширило можливості використання сервісу та дозволило залучати до нього жителів сільських територій. Також до електронного сервісу додали функціонал, який передбачає окреме відображення інформації (звернень) жителів старостатів.