005.jpg
Сайт працює в тестовому режимі

Про це Інформаційному порталу повідомили в філії «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго».

3 травня - останній день надання річної податкової декларації про майновий стан і доходи для фізичних осіб.

У Сумах за три місяці поточного року понад 14 тисяч домогосподарств отримали субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

Сумське об’єднане управління Пенсійного фонду України Сумської області та міська влада сприяють погашенню заборгованості одного з найбільших боржників управління – КП «Електроавтотранс».

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У четвер, 20 квітня, відбулося засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, реалізації державної політики зайнятості населення, створення робочих місць та легалізації.

З 1 січня поточного року суттєво збільшено суму, яку юридична або фізична особа може сплатити за навчання іншої фізичної особи в українських вищих та професійно-технічних закладах без оподаткування такої суми податком на доходи фізичних осіб.

Фінансовий і соціальний стан Сум (17 – 24 квітня 2017 року).

Автобусне сполучення з кладовищем по вул. Березовий Гай (колишня Менжинського) (40-а підстанція) буде здійснюватися автобусом маршруту № 26 з відправленням від зупинки «Універмаг Київ» (Макдональдз) 19, 22, 23, 24 квітня о 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00.