001.jpg

Виконавчий комітет встановив тарифи на послуги міського електричного транспорту та послуги з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що надаються КП «Електроавтотранс».

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

На апаратній нараді очільник міста Олександр ЛИСЕНКО поцікавився станом болларду, розташованого по пров. Терезова, який має регулювати рух автівок на пішохідних центральних вулицях.

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Міський голова Олександр ЛИСЕНКО під час апаратної наради звернув увагу керівництва обслуговуючих організацій на необхідності дотримання температурних графіків.

Спеціалісти управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» минулого тижня в межах повноважень провели перевірку санітарного стану територій міста.

Фінансовий і соціальний стан Сум (7–14 січня 2019 року).

У зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт з усунення пориву водопроводу діаметром 150 мм по вул. Металургів КП «Міськводоканал» призупинило водопостачання до деяких будинків.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії протягом 23–25 січня.