004.jpg

Депутати міської ради внесли зміни та доповнення до бюджету територіальної громади на 2023 рік. Відповідне рішення обранці ухвалили на сесії 29 березня.

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ТГ (20 – 27 березня 2023 року).

Підприємці або особи, які мають намір розпочати підприємницьку діяльність, можуть отримати фінансову підтримку на це від держави.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Навчальний центр КП «Електроавтотранс» запрошує на навчання за професією «Водій тролейбуса».

Начальник відділу транспорту, зв'язку та телекомунікаційних послуг Сергій ЯКОВЕНКО під час апаратної наради розповів про те, як працює міська транспортна система.

Відділ транспорту провів нараду з перевізниками, що працюють на постійних міських автобусних маршрутах загального користування Сумської міської територіальної громади.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

У Сумській міській ТГ у вівторок, 21 березня, розпочалися роботи з аварійного ремонту доріг та ліквідації ямковості.

З метою забезпечення належного санітарного стану та благоустрою території, ліквідації несанкціонованих звалищ, на території Сумської міської ТГ здійснюють заходи з наведення порядку та чистоти