007.jpg

У ніч з 27 на 28 травня буде призупинено роботу Лучанської насосної станції у зв’язку із проведенням аварійних робіт з усунення пориву водопроводу діаметром 400 мм по вул. Родини Линтварьових.

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» впродовж минулого робочого тижня оформило 24 дозволи на проведення земляних робіт.

Фінансовий і соціальний стан Сум (20 – 27 травня 2019 року).

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії у вівторок, 4 червня, та середу, 5 червня.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії у неділю, 2 червня, та понеділок, 3 червня.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

На виконання доручення міського голови Олександра ЛИСЕНКА проведено чергове засідання комісії з питання обстеження нежитлового приміщення по вул. Соборна, 44.

Відділ екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії з посиланням на обласний центр з гідрометеорології інформує щодо стану забруднення атмосферного повітря в місті у квітні.

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні та вимагатимуть відключення водопостачання.