004.jpg

Філія «Сумський міський район електричних мереж» АТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії 17 березня.

КП «Міськводоканал» за рахунок інвестиційних програм здійснює низку заходів для економії енергоресурсів та підвищення надійності роботи обладнання.

Управління архітектури та містобудування повідомляє про оприлюднення проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документа державного планування «Детальний план території по проспекту Курський для визначення планувальної структури розвитку північного промислового вузла у м. Суми (площею 22,0 га)».

Депутати внесли зміни та доповнення до бюджету Сумської міської територіальної громади на 2021 рік.

КП «Шляхрембуд» повідомляє про те, що пошкоджену пластикову дорожню розмітку фірма-підрядник відновить за власний рахунок.

КП «Міськводоканал», у зв’язку з проведенням ТОВ «Сумитеплоенерго» ремонтних робіт на ЦТП, увечері 2 березня призупинить подачу води низці споживачів, які проживають у середмісті.

Фахівці каналізаційного господарства КП «Міськводоканал» виконують роботи з санації каналізаційного колектору по вул. Санаторна до каналізаційної насосної станції № 10.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення наголошує на необхідності дотримуватися правил поводження на кризі.

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

Фінансовий і соціальний стан Сумської міської ТГ (22 лютого–1 березня 2021 року).