004.jpg

На щопонеділковій апаратній нараді, яку провів заступник міського голови, керуючий справами виконавчого комітету Степан ПАК, розглянули доручення міського голови Олександра ЛИСЕНКА щодо ремонту фасаду будинків, які знаходяться на вул. Соборна.

Філія «Сумський міський район електричних мереж» ПАТ «Сумиобленерго» повідомляє про планові відключення електричної енергії на 30 вересня - 2 жовтня.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Фінансовий і соціальний стан Сум (16–22 вересня 2019 року).

У рамках реалізації проекту «Міський громадський транспорт України» триває опитування на тему: «Транспортна поведінка та транспортний попит мешканців міста Суми».

Управління капітального будівництва та дорожнього господарства повідомляє про те, що, у зв’язку з проведенням капітального ремонту, з понеділка частину вул. Кринична закриють для транспорту.

Під час щопонеділкової апаратної наради заступник міського голови, керуючий справами Степан ПАК поцікавився розслідуванням фактів крадіжок кришок люків водопровідних, каналізаційних та теплових мереж.

Пропонуємо до уваги мешканців багатоквартирних будинків звіт про роботу підприємств з обслуговування житла.

Щопонеділкову апаратну нараду при керівництві міста розпочали з розгляду питання підготовки міського господарства до опалювального сезону 2019–2020 років.

Управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» впродовж робочого тижня оформило 25 дозволів на проведення земляних робіт.