005.jpg

Загальноміський місячник благоустрою та озеленення території Сумської міської об’єднаної територіальної громади відбудеться пізніше – з 13 травня по 10 червня.

Рішення перенести дату проведення заходів щодо забезпечення належного санітарного стану, благоустрою, ліквідації несанкціонованих звалищ сміття на території було прийнято членами виконавчого комітету під час чергового засідання у зв’язку з введенням надзвичайної ситуації в Україні та дією карантинних заходів на території громади.

Решту пунктів залишили без змін. Так, згідно з документом, контроль за виконанням заходів суб’єктами господарювання по благоустрою та наведенням належного санітарного стану під час проведення загальноміського місячника з благоустрою на території міста поклали на начальника управління «Інспекція з благоустрою міста Суми» Руслана ГОЛОПЬОРОВА.

Вжити заходи щодо наведення належного санітарного стану та озеленення території міста, включаючи приватний сектор, та забезпечити проведення загальноміського місячника благоустрою житлово-експлуатаційними організаціями, ОСББ, будинковими комітетами та іншими органами самоорганізації населення, розташованими на території міста доручили директорові департаменту інфраструктури міста Олександрові ЖУРБІ.

Проконтролювати проведення заходів загальноміського місячника благоустрою відповідними суб’єктами також було доручено департаменту забезпечення ресурсних платежів, управлінню освіти і науки та відділу охорони здоров’я.

Принагідно управління архітектури та містобудування повинно забезпечити розміщення відповідної соціальної реклами.

У свою чергу КП «Шляхрембуд» має подбати про очищення доріг та тротуарів від дорожнього змету та листя під час проведення загальноміського місячника благоустрою на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади; КП «Сумижилкомсервіс» прийняти сміття, яке вивозиться з об’єктів благоустрою (вулиць, парків, скверів міста) від підприємств, установ, організацій, які беруть участь у проведенні загальноміського місячника та провести захоронення безоплатно на полігоні по складуванню твердих побутових відходів; КП «Паркінг» прийняти рослинні відходи (гілля та листя) на тимчасовий майданчик для складування рослинних відходів.